منتشر شده

در ایالات متحده زنان تیم ملی cruised گذشته کاستاریکا در پیروزی 6-0 به نفع گروه و امن جای خود را در کونکاکاف مرحله مقدماتی و نیمه نهایی در روز دوشنبه در BBVA ورزشگاه.

به جلو تعمید مطبوعات به ثمر رساند در چهارمین بازی متوالی در 4 دقیقه.

او خم دراز به سمت راست در این زمینه ساخته شده و سپس تیز برش سمت چپ و lobbed یک چپ پا موشک از این منطقه است. آن را در بر داشت بالا گوشه ای از این شبکه به خوبی از این دراز پریسیلا Tapia برسد.

شش دقیقه بعد کاپیتان کارلی لوید کمک دو منجر شود زمانی که او یک رشته از طریق یک جفت از کاستاریکا کولون مدافعان برای قرار دادن لیندزی Horan در فضایی که در آن او زاویه دار شوت به گوشه ای از خالص برای او پنجم هدف از این رقابت است.

در 36 دقیقه فشار حمله از پهلو. او اعتقاد خود را شارژ در سپس با استفاده از لگن برای رد مدافع ماریا کتو و ایجاد فضای کافی برای هدف دیگر در گوشه بالا.

آمریکا تا به حال به ثمر رساند تا حداقل سه گل در نیمه دوم در دو بازی گذشته و تکرار این روند در روز دوشنبه تا حد زیادی به لطف هافبک سامانتا Mewis.

مطبوعات اعمال نفوذ خود را دوباره در 63 دقیقه زمانی که او راه اندازی یک ضربه آزاد به جعبه که Mewis لگد به بالای net.

در 77 سالگی دقیقه Mewis اصلاح شده در اختیار داشتن در منطقه و jabbed یک پاس در سراسر دهان از هدف برای جسیکا مک دونالد را به بهم زدن توپ به خالص به عنوان Tapia پرتاب بازوی او تا در نا امیدی.

Mewis آمار یک هدر که منعکس میره پایین به هدف خط و رد شد یک گل در 82 دقیقه است.

ایالات متحده اجازه نمی دهد یک هدف واحد در سراسر مقدماتی—و تنها چهار عکس در مجموع—اما هنوز هم نشده است و غالب ترین تیم از نظر هدف دیفرانسیل.

گروه B رهبر کانادا برنده آن دو بازی اول با یک 20-0 حاشیه. این تیم روبرو خواهد شد مکزیک USWNT را نیمه نهایی حریف آن را به عنوان در حال حاضر می ایستد در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de