به روز شده

زنان آمریکا مربی تیم ملی Vlatko Andonovski می خواستم برای دیدن بیشتر پس از تیم خود را شکست داد هائیتی توسط چهار در آن بازی باز از کونکاکاف مقدماتی المپیک در روز سه شنبه. در روز جمعه این تیم پاسخ داد: به ثمر رساندن چهار در نیمه اول از آن 8-0 برنده بیش از پاناما در BBVA ورزشگاه.

ایالات متحده به ثمر رساند سه بار در 15 دقیقه اول.

پس از تصویب به منطقه پاناما مدافع تصادفا بیش از توپ به عنوان دروازه بان Yenith بیلی تضعیف کردن به کررل آن است. اما نه امن آن را ترک توپ بر روی صفحه گرامافون نقره ای برای Lindsey Horan به اجرا در به آن در آنچه به مبلغ یک شوت پنالتی در دقیقه سوم است.

هشت دقیقه بعد بیلی مجروح شد در هوا سر به سر برخورد با آمریکا رو به جلو جسیکا مک دونالد اما او در بازی باقی مانده پس از نزدیک به سه ساعت از درمان است.

مدت کوتاهی پس از 15 دقیقه Horan سریع یک رشته از طریق توپ از وسط به آغاز لین ویلیامز’ حمله. ویلیامز منحرف چپ پاک کردن بیلی از بازی قبل از ماهیگیری توپ به خالص به دو ایالات متحده منجر شود.

سه دقیقه بعد مک دونالد حمل یک پاس به منطقه به عنوان حرکت خود را انجام از مرزهای پایین بال. یک پاناما مدافع افتاد بیش از توپ و ترک آن را به تنهایی و برای Horan به آن ضربه بزنید در یک بند قبل از هر کسی می تواند در او.

ایالات متحده روبرو خواهد شد کاستاریکا در روز دوشنبه به طور رسمی تصمیم گیری برنده گروه A.

اما آمریکایی ها در تصرف گروه سرب و روی هدف دیفرانسیل با خود گل چهارم در دقیقه 21.

ویلیامز گرفتار بیلی در هیچ کاری زمین در امتداد خط هدف و او را مجبور به لغزش قبل از عبور توپ به سمت بالا از جعبه برای گل رز Lavelle به نمره در مقابل گوشه ای از net.

بیلی گرفته شد زمینه بر روی یک برانکارد و جایگزین ساشا دیدار در 33 دقیقه است. ایالات متحده به پایان رسید این نیمه با 17 عکس (نه هدف) به پاناما صفر است.

دیدار قادر به زنده ماندن اولیه یورش در نیمه دوم با وجود آن که عمدتا ناشی از آمریکایی دقت است.

اما این تغییر در فینال 20 دقیقه به عنوان Andonovski کردم اهداف او می رود در روز سه شنبه.

تعمید مطبوعات گل در 70 دقیقه میپره بیرون. دو دقیقه بعد مک دونالد اخراج یک شات را به گوشه بالا و برای او گل اول شب. توبین هیت ضرب و شتم دیدار یک بر یک به نمره در 78 دقیقه است.

و تنها سه دقیقه پس از کمک به هیت هدف Horan مشبک کلاه ترفند کمک از مک دونالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de