آمریکا و مکزیک برای جلوگیری از, مرز, مسافرت در تگزاس به کنترل coronavirus

به روز شده

سن دیگو (AP) — مکزیک و ایالات متحده آمریکا اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به شدت محدود کردن سفر خود مشغول مرز مشترک به عنوان بخشی از تلاش ها برای کنترل گسترش coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مکزیک, خارجه Marcelo Ebrard گفت: دو دولت به توافق منع تفریحی و توریستی سفر شبیه به محدودیت های قرار دادن در محل در اوایل این هفته همراه آمریکا و مرز کانادا.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این اقدامات با این کشور آمریکای شمالی همکاران “را نجات دهد زندگی های بی شماری.”

خواهد بود وجود دارد هیچ ممنوعیت مردم سفر برای کار یا دیگر فعالیت های ضروری و خواهد بود وجود دارد بدون توقف, تجاری, ترافیک, Ebrard گفت.

آن را بلافاصله روشن است که این محدودیت را به اثر.

CORONAVIRUS به روز رسانی: اقامت با گزارش دقیق شما می توانید اعتماد

“هر کس دیگری انتظار نمی رود به هر گونه مشکلات,” او اضافه شده است. “ما در حال صحبت کردن در مورد بسته شدن آن است.”

ایالات متحده و مکزیک و کانادا نیز کار می کرد یک توافق نامه جدید را به بازگشت برخی از مردم در تلاش برای غیر قانونی عبور از مرزهای افغانستان ،

بدون در نظر گرفتن ترافیک تجاری از ممنوعیت دو دولت قابل ملاحظه ای نرم اثرات اقتصادی. کمتر از آمریکایی ها نیز به سمت جنوب به دلیل یک ایالت اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا و وزارت خارجه هشدار مشاوره آمریکایی ها به سفر خارج از کشور.

هنوز محدودیت های عمده توسعه همراه ترین در جهان به شدت عبور از مرز.

اقدام آمریکا وزیر امنیت داخلی چاد گرگ خبرنگاران در کاخ سفید که محدودیت بودند با هدف از بین بردن غیر ضروری سفر که در سراسر مرز.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که محموله ادامه تجارت ادامه مراقبت از سلامت کارگران همچنان قادر به گذشتن از آن مرز. اما گردشگری, برخی از فعالیت های تفریحی و چیزهای دیگر نیاز به توقف در طول این بحران” او گفت:.

Ebrard روز پنجشنبه گفت او پیشنهاد گام به وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo که “نمی فلج کردن فعالیت های اقتصادی و حفظ مرز باز به تجارت و کار.”

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات جریان کسب و کار رهبران پنج شنبه در برنامه ای به منع غیر ضروری سفر با مکزیک گفت: پائولا آبیلا صندلی از مرز اتحاد و تجارت کسب و کار ،

مقامات ایالات متحده ارائه یک لیست طولانی از “ضروری” کارگران خواهد بود که بی ریا و از شغل خود از جمله کارگران مزرعه, رستوران و فروشگاه مواد غذایی کارکنان و رانندگان اتوبوس گفت: آبیلا. مکزیک آماده می شد محدودیت های مشابه در بازدید از ایالات متحده است.

نگه داشتن جریان تجارت به عنوان ایالات متحده و کانادا توافق انجام حاوی آسیب های اقتصادی. مکزیک و ایالات متحده بزرگترین شریک تجاری فقط جلوتر از کانادا. حساب های ایالات متحده در حدود 75 درصد از مکزیک-صادرات از جمله خودرو کامپیوتر و دستگاه های پزشکی.

در حالی که توقف سفر برای دانش آموزان, خریداران, خانواده و بسیاری از کارگران خواهد بود یک ضربه عمده به مرز اقتصاد تاثیر در حال حاضر احساس می شود.

کروناویروس در هوستون: همه از آخرین اخبار و اعداد و تجزیه و تحلیل برای نگه داشتن شما تا به روز تنها در HoustonChronicle.com

وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه محدود کردن حرکات غیر ضروری.

“مردم در حال عبور به هر حال” گفت: آبیلا است که در سن دیگو منطقه ای اتاق بازرگانی و معاون رئیس جمهور به صورت بین المللی در امور کسب و کار. این است که کار درست را انجام دهید. اگر شما لازم نیست که برای عبور نیست.”

ایالات متحده نیز با توجه به اینکه بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که عبور از مرز به طور غیر قانونی از جمله پناهندگی پناهجویان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی شده برای اعلام چنین اقدامی “بسیار زود” با تکیه بر یک قانون است که می گوید او می تواند انکار ورود به مردم و یا رد محموله اگر آمریکا جراح عمومی تعیین کننده وجود دارد این است که یک “خطر جدی” از آوردن یک بیماری مسری به ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>