ایالات متحده بازدید 50,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس – فقط به عنوان بسیاری از ایالت ها اعلام کند قصد دارد به سهولت اجتماعی فاصله

ایالات متحده گذشت 50,000 coronavirus مرگ و میر در روز جمعه و بسته شدن در حدود 1 میلیون عفونت به چندین ایالت در سراسر کشور آغاز اجرای طرح بازگشایی کسب و کار و تسهیل اجتماعی فاصله.

روز جمعه جانز هاپکینز coronavirus پایگاه داده ذکر شده 50,031 مرگ و میر در ایالات متحده و بیش از 870,000 عفونت. با توجه به عدم تست واقعی تعدادی از عفونت است به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

با وجود هشدارهای از ملی سلامت رهبران که این کشور می تواند به صورت یک موج دوم ویروس در اواخر سال 2020 متحده و شهرستانها در حال تهیه پیش نویس و یا اجرای طرح به مردم از خانه های خود و بازگشت به جریان اصلی زندگی است.

“ما باید coronavirus در پاییز,” دکتر گفت: Anthony Fauci, سر, کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار. “من معتقدم که به دلیل درجه ای از توانايی انتقال آن است که جهانی طبیعت است. چه اتفاقی می افتد با آن بستگی دارد چگونه ما قادر به مهار آن را هنگامی که آن رخ می دهد.”

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: گرجستان بخشی از بازگشایی کارشناسان فشار در برابر تهمت بر ضد عفونی کننده

در ضمن تلفات همچنان رو به افزایش و رها کردن در پراکنده نرخ. در روز پنج شنبه به عنوان مثال ایالات متحده به دنبال چهار روز کاهش مرگ و در مجموع با یکی از مرگبارترین روز و در عین حال با بیش از 3000 مرگ و میر.

آخرین نقطه عطف می آید در یک نامتجانس زمانی که بسیاری از کشورهای تحت فشار شدید از نه تنها کاخ سفید بلکه خود شهروندان اعلام برنامه اجازه می دهد تا مردم را به کار می کنند.

فرمانداران از بیش از یک دوجین متحده در 10 روز گذشته — از جمله کالیفرنیا و فلوریدا, آلاسکا, تنسی, کلرادو و گرجستان — باید دقیق امید خود را به آرامی از دور خارج کردن مستندات و محدودیت در کسب و کار.

برخی از آنها تنها اجازه می دهد جزئی reopenings. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که کالیفرنیا بود آماده نیست “برای باز کردن بخش بزرگ از جامعه ما” ساخته شده اما اولین تغییر برای دولت stay-در-خانه سفارش با از سرگیری “ضروری” عمل جراحی.

“تومور و دریچه های قلب نیاز مردم به دریافت این نوع از مراقبت از آنها سزاوار” Newsom گفت. “اگر آن را به آن را حاد می شود. این اساسا یک مسئله بهداشتی.”

دیگران تهاجمی تر هستند. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت که او اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی در آوریل 24, از جمله مراکز تناسب اندام, بازی بولینگ, کوچه ها, آرایشگران, زیبایی و درمانگران ماساژ. گرجستان جدول زمانی یکی از تهاجمی ترین در کشور است.

“هر یک از این اشخاص را منوط به محدودیت های خاص از جمله پایبندی به حداقل پایه عملیات های اجتماعی فاصله منظم و بهداشت” کمپ گفت.

خیلی از فشار اقتصادی است. حتی فراتر از مرگ, شمارش ویروس گرفته بی سابقه تلفات در زندگی آمریکایی.

نرخ بیکاری در ایالات متحده آمریکا است که تورم به سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ دهه 1930 با 1 در 6 کارگران آمریکایی پرتاب شده از یک شغل توسط coronavirus با توجه به داده های جدید پنجشنبه منتشر شد. در پاسخ به بحران اقتصادی خانه گذشت نزدیک به 500 میلیارد دلار از هزینه های بسته بندی به کمک buckled کسب و کار و بیمارستان ها.

بیش از 4.4 میلیون گذاشته و آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به دولت گزارش شده است. در تمام حدود 26 میلیون نفر — جمعیت 10 تا از بزرگترین شهرهای ایالات متحده همراه — زمینه بیکاری کمک در پنج هفته حماسی سقوط که مطرح است این شرط در بحث بر سر چگونگی و زمانی که به سهولت خاموش شدن ناگهانی از کارخانجات و کسب و کارهای دیگر.

جانت سیمون گذاشته به عنوان یک پیشخدمت زن در یک میامی رستوران IHOP گفت: او فقط 200 دلار است و گرفتن حملات هراس به دلیل عدم اطمینان بیش از چگونه او را برای مراقبت از سه فرزند. سیمون 33 در زمینه بیکاری یک ماه پیش و با برنامه است که هنوز هم به عنوان ذکر شده “در انتظار است.”

“من انجام همه چیز را به نگه داشتن خانواده سالم فرزندان من امن, اما همه چیز در اطراف من در حال سقوط است از هم جدا” سیمون گفت. “اما آنها آن را ببینید مهم نیست که من چقدر سعی در پنهان کردن ناامیدی من.”

در شمال کلرادو عمده کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که بسته به دلیل شیوع است که جان چهار کارگر راه اندازی شد برای بازگشایی جمعه پس از یک هفته دو ضد عفونی حتی به عنوان برخی از سوال چگونه کارکنان می تواند به حفظ اجتماعی فاصله داخل مرکز.

در سخت ترین ضربه کرنر از ایالات متحده شواهد پدید آمده است که شاید 2.7 میلیون ایالت نیویورک ساکنان آلوده شده توسط virus – 10 برابر این تعداد تایید شده توسط آزمایشگاه انجام شد.

در خارج از کشور وجود دارد مخلوط اخبار در مورد بیماری همه گیر. برخی از کشورها از جمله یونان بنگلادش و مالزی اعلام کرد, پسوند خود را از مستندات. ویتنام و نیوزیلند و کرواسی در میان کسانی که در حال حرکت به پایان و یا کاهش چنین اقداماتی.

در آفریقا COVID-19 مورد یافت 43 درصد در هفته گذشته به 26,000 به گفته جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ارقام تأکید اخیر هشدار از سازمان بهداشت جهانی که این ویروس می تواند کشتن بیش از 300 ، 000 نفر در آفریقا و فشار 30 میلیون به جان فقر است.

برزیل وزارت بهداشت تایید 407 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در 24 ساعت گذشته روزانه بالا برای کشور است.

در حالی که بحران بهداشت و درمان کاسته است در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه کارشناسان می گویند آن است که به دور از بیش و خطر شیوع بیماری های جدید بيشترین.

“سوال این است که آیا وجود خواهد داشت موج دوم گفت:” دکتر هانس Kluge سر از این که اروپا ، “سوال این است که آیا ما خواهد شد را به حساب بزرگترین درس است.”

کمک: Jorge Ortiz; Lorenzo ریس فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>