ایالات متحده صادر می شود میلیون ها نفر در ماسک و هواکش پیش از coronavirus بحران

ایالات متحده-صادرات فولاد ماسک هواکش و شخصی دیگر دنده محافظ به چین سر به فلک کشید در ژانویه و فوریه زمانی که coronavirus شد wreaking ویران در کشور که در آن شروع و به عنوان سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده هشدار داد به زودی آن را گسترش.

شرکت های آمریکایی به فروش می رسد بیش از $17.5 میلیون ارزش ماسک صورت بیش از 13.6 میلیون دلار در فولاد پوشاک و بیش از $27.2 میلیون در هواکش به چین طی دو ماه اول سال به مراتب بیش از هر دوره مشابه در سال گذشته با توجه به جدید ترین تجارت خارجی اطلاعات موجود در اداره آمار آمریکا.

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل تجارت شماره می آید به عنوان متخصصان پزشکی در خط مقدم از سراسر کشور بحران می گویند آنها که مجبور به استفاده مجدد و یا بدون تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک های جراحی و در صورت سپر به حساب کمبود. برخی از کشورها نیز در حال تقلا برای پیدا کردن هواکش به آماده شدن برای پیروز شدن از بیماران انتظار می رود به آنها نیاز دارید.

کاخ سفید و کنگره هوش کمیته در جریان شدند دامنه و تهدید از coronavirus در ژانویه و فوریه اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف کرده است صادرات کلید تجهیزات پزشکی – یک حرکت گرفته شده توسط حداقل 54 کشورهای دیگر تا کنون.

داده ها نشان می دهد که چگونه ایالات متحده تولید کنندگان افزایش تولید و پاک کردن موجودی به عرضه حفاظتی تجهیزات پزشکی به چین برای هفته ها و حتی به عنوان تهدید از coronavirus روشن شد. CDC گزارش اول خود را در مورد ایالات متحده در ژانویه. 20. طی دو هفته آینده سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرده بود این بیماری بهداشت عمومی اورژانس.

بیش از 213,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 5600 نفر در ایالات متحده به عنوان روز پنج CDC گزارش شده است.

“به وضوح وجود دارد افزایش تقاضا در چین و اساسا این بود که در یک بازار آزاد” تصمیم گفت: میشل Connolly, یک دانشگاه دوک اقتصاددان. “چه شد در آمریکا به وضوح بیرون رفتن و به طور خاص به چین است.”

ایالات متحده صادر شده بیش از $1.7 میلیون ارزش فولاد ماسک برای چین در ماه ژانویه به تنهایی بیش از دو برابر قبلی ژانویه. در ماه فوریه حمل و نقل افزایش یافت به $15.8 میلیون داده ها نشان می دهد.

جسی وانگ از بنیانگذاران LuggEasy یک شرکت است که فراهم می کند خدمات حمل و نقل به شهروندان در ایالات متحده تایید افزایش ماسک صادرات در ماه فوریه است. شرکت خود را صادر 14000 15000 پوند از ماسک از ایالات متحده به چین در اوایل سال 2020 به تنهایی.

در قیمت خرده فروشی حدود 50 سنت یک ماسک – که به احتمال زیاد بالاتر از آنچه مشتریان عمده فروشی را پرداخت کرده اند – که به معنای بیش از 31.6 میلیون ماسک های جراحی شد حمل به چین در دومین ماه از سال بر اساس داده های تجاری.

با اضافه کردن اعداد به خوبی در طول 28.5 میلیون ماسک صورت که شهرداران از نزدیک به 200 شهرستانها ایالات متحده گفت: سازمان تجارت آنها نیاز به مبارزه با شیوع کروناویروس.

هواکش هم دیدم سنبله. ایالات متحده صادر $11.4 میلیون ارزش از دستگاه تنفس به چین در دو ماه از سال گذشته در مقایسه با $27.2 میلیون در دو ماه اول این سال تنها چند هفته قبل از دولت ها و بیمارستان ها شروع به التماس دولت فدرال به ارسال آنها بیشتر است.

قیمت هواکش متفاوت است و از حدود $20 ، 000 $50,000 بسته به مدل به این معنی که ایالات متحده فرستاده شده در هر نقطه از 540 به 1,360 از آنها به چین در ماه های ژانویه و فوریه به تنهایی.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نیز اهدا 17.8 تن از تجهیزات پزشکی به چین در ماه فوریه است. جرم کمک مالی شامل “ماسک لباسهای گاز ماسک و سایر مواد حیاتی.”

اداره آمار جمع آوری داده ها به عنوان یک ارزش دلار به نمایندگی از این محصول قیمت فروش. کل صادرات از این موارد می تواند بیشتر به این دلیل که داده های سرشماری نمی گرفتن کوچک و خصوصی حمل و نقل است که اعضای خانواده ممکن است به چین فرستاده و یا بسته های کوچک که معاف از خاص و تشکیل پرونده مورد نیاز است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تقاضای داخلی soars

متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور گفت: در رسانه های اجتماعی و در خبری گزارش داد که آنها از ترس برای زندگی خود را به خاطر آنها مجبور به جیره بندی یکبار مصرف تجهیزات حفاظتی برای کل هفته.

خصوصی شهروندان دوخت ماسک خود را برای اهدا به بیمارستان های محلی به عنوان یک راه حل موقت تا کارگران مجبور به کراوات bandanas در اطراف خود مواجه است. چهارشنبه نیوجرسی مرد اولین پزشک اورژانس به مرگ از coronavirus پس از وقوع. یک پرستار در هوستون نیز مبارزه با عفونت.

صادرات از دیگر لباس های محافظ مانند فولاد مناسب سر به فلک کشید ، ایالات متحده حمل بیش از $271,000 ارزش از جمله گاز به چین در ماه های ژانویه – نه برابر بیشتر از قبلی ژانویه داده ها نشان می دهد. در ماه فوریه کسانی که محموله های رسیده $13.4 میلیون.

جارد Moskowitz فلوریدا را مدیریت اضطراری گفت که تیم او شروع به قرار دادن سفارشات به صورت ماسک ماسک, لباس و لوازم دیگر از فروشندگان خصوصی بیش از یک ماه پیش اما تنها حدود 10 درصد از آنچه در آن دستور داد که از پنج شنبه.

“من در حال حاضر شنیدن از توزیع کنندگان که دولت های خارجی در حال نشان دادن تا با پول نقد در این کارخانه ها و تداوم هر کس دیگری پایین خط که تا به حال سفارشات در انتظار” Moskowitz گفت: ایالات متحده آمریکا امروز, مرجع گفتگو با کارگزاران که در خدمت به عنوان زنجیره تامین واسطه.

“این است که باید نگاه به شکل از چگونه ما اجازه یک شرکت آمریکایی سازنده شاید مهم ترین قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی برای تغذیه جهان و نه کشور خود” Moskowitz گفت.

Moskowitz تنها نیست. شهرداران از 192 شهرستانها در سراسر کشور گفت: در یک نظرسنجی منتشر شد جمعه که آنها به اندازه کافی نیست ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی و 186 شهرستانها گفت: آنها در مواجه با کمبود شخصی دیگر تجهیزات حفاظتی.

این بررسی گفت: شهرستانها باید 28.5 میلیون ماسک صورت 24.4 میلیون انواع دیگر از تجهیزات حفاظت شخصی و 139,000 هواکش. پاسخ دهندگان را شامل نمی شود شهرداران برخی از این کشور بزرگترین شهرها مانند نیویورک و شیکاگو است.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: استراتژیک ملی ذخایر – مجموعه ای از واکسن های مختلف و لوازم پزشکی نگهداری می شود برای موارد اضطراری – تقریبا از تجهیزات حفاظت شخصی.

“ما در حال دادن حجم انبوهی از تجهیزات پزشکی و لوازم به 50 متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما همچنین در حال برگزاری بسیار کمی,” او گفت: با اشاره به هواکش است که ذخیره شده برای دیدار با اوج تقاضا.

“ما نسبتا به زودی در یک نقطه که در آن ما باید به مراتب بیشتر از ما می توانید استفاده کنید حتی بعد از ما از ذخایر در آینده فاجعه است که ما امیدواریم که اتفاق نمی افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به توزیع به کشورها در سراسر جهان است. ما رفتن به ایتالیا خواهیم رفتن به فرانسه را به اسپانیا.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده توزیع شده در سراسر کشور “بیش از 11.6 میلیون N95 ماسک بیش از 8,100 هواکش در سراسر کشور و میلیون ها نفر از چهره سپر فولاد ماسک و دستکش.”

مسائل مربوط به تجارت

به عنوان شرکت های داخلی نگه داشته و صادرات نجات بخش تجهیزات در جای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگه داشته و با قرار دادن موانع در شبیه واردات است.

با توجه به چاد Bown, یک محقق ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد دولت ادامه داد: قرار دادن تعرفه های واردات چین از بسیاری از محصولات پزشکی به ایالات متحده حتی به عنوان coronavirus رسیده سواحل ما.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد در تاریخ 10 مارس و آوریل 12 که آنها را شل کنید کسانی که تعرفه ها.

Bown به نام حرکت اذعان که دولت سیاست های تجارت بودند به خطر انداختن سلامت عمومی است. در آن زمان آنها شد و آرام گفت: تعرفه ها در حال حاضر تحت تاثیر “نزدیک به 5 میلیارد دلار از آمریکا واردات کالاهای پزشکی از چین حدود 26 درصد از تمام کالاهای پزشکی وارداتی از همه کشورها است.”

یک هفته بعد تهمت صدور یک فرمان اجرایی استناد به دفاع تولید عمل است که به دولت فدرال قدرت به زور شرکت های تولید تجهیزات پزشکی و تحقق نیازهای مربوط به دفاع ملی قبل از هر قرارداد.

زبان در نظم همچنین اجازه می دهد تا دولت برای کنترل توزیع در بازارهای غیر نظامی از “تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش.” این روشن نیست که رئیس جمهور انجام خواهد شد با این قدرت.

اقتصاددانان در حال حاضر هشدار داد که کشورهای در حال استفاده از تجارت حمایت از سیاست های مانند صادرات ممنوع و تعرفه ها در تلاش برای نگه داشتن لوازم پزشکی در کشور است که این می تواند نتیجه معکوس برای بیمارستان ها و بهداشت حرفه ای که نیاز به منابع.

یک تیم در دانشگاه سنت Gallen در سوئیس گفت: در مارس 23 مطالعه است که هر تعرفه در موارد افزایش قیمت است که بیمارستان ها و بهداشت حرفه ای برای پرداخت این محصولات است. این تیم توصیه می شود که دولت عربستان محدودیت های خود را برای دیدار با چالش های اجتماعی از COVID-19.

Bown به طور کلی پشتیبانی از تجارت آزاد به عنوان یک سیاست اقتصادی, اما او همچنین گفت: این به نفع سلامت عمومی پاسخ. وجود دارد بیش از حد قطعیت گفت که در مورد نقاط جهان خواهد بود ضربه سخت coronavirus به قطع هر یک از مناطق جهان از تولید.

“آنچه همه گیر است نازل به جهان است که هیچ جا امن است” Bown گفت. “نگه داشتن باز به تجارت بین المللی در حال حاضر در یک زمان از همه گیر به شما می دهد بسیاری از گزینه های بیشتر در مورد که در آن شما ممکن است قادر به منبع این نوع مواد از.”

ایالات متحده آمریکا امروز با استفاده از آخرین تجارت اطلاعات منتشر شده توسط اداره آمار ایالات متحده برای تحلیل و نگاه هر کالا را ارزش معامله بر اساس آن هماهنگ کد سیستم شناخته شده به عنوان کد HS. HS کد برای تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش ها از یک سند مرجع برای COVID-19 لوازم پزشکی منتشر شده توسط سازمان جهانی گمرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>