در ایالات متحده بریس برای یک ویرانگر تابستان و پاییز

برای بسیاری از دانشگاه های ایالات متحده بدترین ممکن است هنوز هم جلوتر خواهد بود.

تحول در آموزش عالی بی سابقه بوده است در حال حاضر با دانشگاه بسته برای ماه مراسم فارغ التحصیلی اوراق و شرکت در کنکور لغو شد. مدیران در سراسر کشور به طور فزاینده ترس خود را در مدارس ممکن است بازگشایی برای ترم پاییز. در این میان بسیاری از را لغو برنامه های تابستانی ورزشی اردوگاه ها و در دانشگاه مراسم عروسی – همه از آن خواهد بود پر سود ترین سال است. دو whammy از دست دادن تابستان و پاییز درآمد خواهد صدمه دیده است همه مدارس, و این می تواند منجر به مرگ به کسانی که در حال حاضر در حال مبارزه.

“ضربه بزرگ است” گفت: لری Ladd یک مشاور با انجمن های حاکم بر تخته از دانشگاه ها و کالج ها. “آنها خواهد شد که کمتر از کوسن های مالی به دلیل که در تابستان درآمد است و دیگر وجود دارد.”

اشباع: Shake Shack به بازگشت به $10 میلیون وام دولت در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک

کالج مالی تحت محاصره در بسیاری از جبهه ها. وقف از ارزش افتاده اند با بازار. جمع آوری کمک های شیب دار است چالش در حال حاضر. جدید و بازگشت دانش آموزان ممکن است افزایش یافته و نیاز به کمک های مالی, چرا که بسیاری از خانواده ها از دست داده اند و درآمد در Covid-19 رکود. برخی از کالج ها و حتی ترس آنها نمی قادر خواهد بود برای پر کردن بیاموزد کلاس برای پاییز سال 2020 به عنوان دانش آموزان ممکن است تصمیم به صبر یک سال به جای شروع آنلاین که خفه شهریه درآمد.

دبیرستان مشاوران مشاوره دانش آموزان که در برنامه ریزی های آینده و حتی تا آنجا که سپتامبر دشوار خواهد بود.

“من می خواهم بگویم بچه ها: شماره یک احتمال داشتن چهره به چهره در کلاس های سپتامبر رفو کوچک گفت:” اسکات سفید بازنشسته راهنمایی مدیر برای بیش از 20 سال در مونتکلیر دبیرستان در نیوجرسی. با اشاره به covid-19 خطر برای افراد مسن گفت: “شما نمی خواهید برای دریافت 65 ساله و اساتید دانشگاه رفتن.”

در HoustonChronicle.com: واقعیت بررسی: تگزاس نماینده مجلس می گوید پودر جان coronavirus

دانشگاه نورث وسترن است که هنوز هم ساخت که سخت بگیرید. “بازگشت ما به در دانشگاه آموزش در تابستان یا پاییز چهارم نیز تضمین شده نیست” مدرسه جمهور مورتون Schapiro نوشت: در نامه ای پنج شنبه. او گفت: این تصمیم به بازپرداخت اتاق و هیئت مدیره و پرداخت شهریه دانشجویی برای بهار تا به حال هزینه بیش از $25 میلیون و مدرسه مواجه است ضرر و زیان بیشتر از موقوفه کاهش و افزایش کمک های مالی و لغو برخی از دانشگاه ها برنامه.

در حالی که در شمال غربی نشده است تصمیم گرفت که آیا به انصراف از فعالیت های تابستانی از جمله آن نزدیک به 90 سال دبیرستان, تابستان, ارائه, شناخته شده به عنوان کروب برنامه مدارس دیگر در حال حاضر در حال پاکسازی تابستان خود را در تقویم از برنامه هایی که به طور معمول آوردن هزاران نفر از دانش آموزان دبیرستان به دانشگاه.

دانشگاه کرنل در دانشگاه برنامه های میله میله برای شروع قبل از 12 جولای قطع شده است و یا تبدیل خواهد شد به صورت آنلاین ارائه شده است. دانشگاه براون لغو مسکونی خود را قبل از دانشگاه, برنامه برای اولین بار نیمی از فصل تابستان و در اواسط ماه مه در انتظار ارائه یک به روز رسانی برای کسانی که در نظر گرفتن محل از تاریخ 12 اوت. 7. قهوه ای در تابستان دبیرستان برنامه جلسه کارشناسی و ورزشی اردوگاه در سال گذشته به ارمغان آورد در $30 میلیون دلار در حدود 3 درصد از درآمد این مدرسه گفت.

برآورد درآمد از دست رفته از تابستان اردوگاه های کنفرانس و اجاره در دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین است و حدود 4.6 میلیون, گفت: سخنگوی رابین Kaler. این مدرسه در حال حاضر به لغو همه حوادث از طریق مارس 17 و همه اردوگاه ها از طریق جولای 10.

برخی کوچکتر مدارس باید ریسک بالاتر. به جای اجازه دادن به خوابگاه نشستن خالی هر تابستان در کالج اسکیدمور در ساراتوگا اسپرینگز نیویورک معمولا میزبان پرداخت مهمانان مانند شرکت کنندگان در کنفرانس و دانش آموزان آینده نگر. برنامه های تابستانی از جمله Skidmore, جاز, موسسه و ایالت نیویورک نویسندگان موسسه به طور معمول ثبت نام بیش از 2,200 دانش آموزان هر تابستان و جذب بیش از 13000 مخاطبان. در این سال همه فعالیت های دانشگاه از مارس 31 Aug. 23 لغو — از دست دادن حدود 2 میلیون دلار در درآمد خالص. “در حالی که این ممکن است به عنوان یک متوسط از دست دادن در برخی از موسسات” گفت: سخنگوی سارا Miga “این مهم است به Skidmore.”

مقامات در دو پنسیلوانیا کالج دیکینسون و فرانکلین & مارشال گفت: مدارس خواهد از دست دادن درآمد در این تابستان اگر آنها نمی تواند ادامه دهد به میزبان برنامه هایی مانند دانشگاه جانز هاپکینز مرکز برای جوانان با استعداد; Skidmore نیز میزبان سایت.

فرانکلین & مارشال نگرانی بزرگتر این است که دانشجویان بین المللی ممکن است قادر به حضور در پاییز; آنها معمولا تا 20 درصد از هر یک از کلاس های این مدرسه گفت. در ایالت میشیگان رئیس ساموئل استنلی گفت: در نامه ای روز شنبه که مدرسه “اخبار امیدوار کننده در برنامه های ما و رسوبات آن باقی می ماند در نزدیکی سطح سال گذشته” اما او گفت: دانشجویان بین المللی ثبت نام شده است به احتمال زیاد به رنج می برند.

ایالت میشیگان نیز گفت: تابستان علمی اردوگاه از جمله کسانی که برای دانش آموزان به حالت تعلیق هستند مگر اینکه آنها می توانند ارائه شده تقریبا. مدرسه نیز اعلام کرد که شهریه یخ برای 2020-21 سال تحصیلی, توقف پروژه های ساختمانی و کاهش هزینه های اختیاری.

برنامه های تابستانی ممکن است پول سازان, گفت, سفید, کالج, مشاور, “اما خالی خوابگاه چه می کشد کالج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>