یک شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس مرده است در ووهان چین در آنچه به نظر می رسد برای اولین بار آمریکا مرگ و میر از شیوع جهانی با توجه به گزارش.

“ما می توانیم تایید 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت Jinyintian بیمارستان در ووهان چین در فوریه. 6” یک سخنگوی سفارت آمریکا در پکن گفت: با توجه به NBC News. “ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن.”

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش آمریکا و مرگ در ووهان.

در روز شنبه در چین افزایش مرگ و میر به 722 در سرزمین اصلی و اعلام کرد که دیگر 3,399 مردم تشخیص داده شده بود بیش از 24 ساعت گذشته معکوس دو روز کاهش و افزایش مجموع انباشته تعداد موارد به 34,546.

راهنمای خود را به کروناویروس: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این ویروس کشنده

اعلام می آید به عنوان حزب کمونیست چین مواجه عمومی واکنش پس از مرگ یک, چینی, دکتر, تنبیه شد توسط پلیس امنیتی برای هشدار همکار پزشکان درباره اولیه شیوع.

Li Wenliang, 34, چشم پزشک در ووهان مرکزی بیمارستان قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران و مرگ او تایید شد اوایل جمعه. لی یکی از هشت متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی گفته بود که پلیس او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف او گسترش دروغ.

Pangolins ممکن است گسترش coronavirus?: آنچه که در مورد این ویروس ووهان

‘بیماران در لبه’: Coronavirus نگرانی باعث اجرا بر روی ماسک و دستکش و دیگر دنده

کمک: Doug Stanglin ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de