آمریکا مقامات مرزی صرف اضطراری بشردوستانه بودجه در دوچرخه خاک و سگ

منتشر شده

واشنگتن – ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها استفاده می شود کمک مالی اضطراری به معنای برای خانواده های مهاجر و کودکان به پرداخت برای دوچرخه خاک سگ لوازم و تجهیزات کامپیوتری و دیگر اجرای مرتبط-هزینه با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی.

کنگره در ماه ژوئن گذشته به تصویب $4.6 میلیارد دلار بودجه اضطراری لایحه برای مقابله با هجوم بی سابقه ای از آمریکای مرکزی خانواده ها و کودکان در مکزیک مرز که در سمت چپ آمریکا و عوامل ضعف و بازداشت سلول های خطرناکی تنگ شده.

دفعات بازدید:همچنین: هوستون به حذف چند مؤتلفه مجسمه از پارک های شهر

این لایحه الحاقی شامل یک خط مورد حدود 112 میلیون دلار در “مواد مصرفی و مراقبت های پزشکی” اما CBP استفاده از برخی از پول برای پرداخت هزینه های اجرای مربوط به سخت افزار و هزینه های که مجاز با توجه به گائو دولت فدرال منجر نظارت آژانس است.

CBP صرف برخی از وجوه و موتور سیکلت و وسایل نقلیه همه زمین ها و دیگر تجهیزات حمل و نقل و همچنین لوازم و خدمات برای CBP را سگ برنامه واکسن برای CBP پرسنل کامپیوتر ارتقاء پرینتر و سیستم دوربین های امنیتی در میان دیگر هزینه های این گزارش در بر داشت.

گائو گزارش نشده نشان می دهد چقدر پول سوء استفاده, اما از آن گفت: هزینه شد یک تخلف از قانون است.

“CBP نمی ارائه هر گونه توضیحی که چگونه این موارد مربوط به مواد مصرفی و مراقبت های پزشکی خط مورد تخصیص بودجه” در این گزارش آمده. “ما نتیجه گیری کرد که CBP نقض هدف اساسنامه هنگامی که آن را موظف به مواد مصرفی و مراقبت های پزشکی خط مورد تخصیص بودجه برای این اهداف و باید تنظیم حساب های خود را.”

بحران در مرز جنوبی به اوج رسید و در هفته قبل از مکمل تصویب شد که CBP بازداشت و پردازش بیش از 144,000 مهاجران غیر مجاز در مارس 2019. اکثر خانواده گروه از گواتمالا, هندوراس و ال سالوادور و در اکثر موارد آنها صادر شد یک قرار ملاقات به نظر می رسد در دادگاه مهاجرت و منتشر شد به داخل ایالات متحده است.

ازدحام بیش از حد و شرایط غیر بهداشتی در CBP مرز ایستگاه های رشد وخیم و مرگ هفت کودک در کمتر از یک سال با قرار دادن فشار اضافی بر روی قانونگذاران به ارائه مرز آژانس با بودجه اضطراری آن را به دنبال. هنگامی که این لایحه تصویب شد شرایط در مرز به سرعت در حال بهبود به عنوان مقامات مرزی راه اندازی جادار موقت با امکانات, تهویه مطبوع, اسباب بازی و بازی برای کودکان و کافی مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

معاون سوء: حداقل سه شهرستان هریس حوزه 2 نماینده به حالت تعلیق در طول سوء تحقیقات

برخی از نمایندگان مجلس که رای برابر بودجه اضطراری از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. استدلال در آن زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد هدایت پول به اجرای. دموکرات ها قرار گرفتند اما این لایحه به تصویب هر دو مجلس سنا و خانه توسط یک حاشیه گسترده ای.

“کنگره ارائه این بودجه اضافی برای هدف اولیه از بهبود شرایط برای مهاجران در مرز و حصول اطمینان از مهاجران بودند از دریافت مراقبت های بهداشتی کافی پس از مرگ چند کودک در حضانت” Rep. Bennie Thompson, D-Miss., رئیس خانه امنیت داخلی کمیته در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “این سنگدلانه بی توجهی به قانون است و در عین حال یک مثال دیگر از این دولت را ادامه عدم انجام وظیفه خود برای ارائه شرایط انسانی و مراقبت های پزشکی برای مهاجران در مراقبت از آن.

CBP در بیانیه ای گفت: روز شنبه که این گزارش را “قانونی نظر” به جای نتیجه رسمی حسابرسی و گفت: این تخلفات شناسایی شده توسط گائو شد “فنی در طبیعت است.”

“به نظر یادداشت CBP شارژ یک زیر مجموعه کوچک از هزینه ها در سال مالی 2019 به اشتباه حساب کردند.” “ما در حال کار به itemize تمام هزینه های چنین و درست حساب های ما به عنوان توصیه شده توسط گائو.”

آژانس مطمئن باشید که “بی درنگ درمانی اقدام خواهد شد.”

اندرو Meehan سابق امنیت داخلی رسمی بود که سخنگوی CBP در طول بحران گفت: گشت مرزی ستاد در شلوغ ترین بخش های تحت عمده فشار مالی و سخت فشرده برای پیدا کردن پول قبل از بودجه اضطراری بسته به تصویب رسید در ماه ژوئن گذشته.

“بخش ستاد بودند و نیاز به صرف پول در حمام, تریلر دهها هزار نفر از مواد مصرفی در هر روز و تجهیزات پزشکی است که به خوبی در خارج از منابع خود را” میهن گفت.

زمانی که فصل آنفولانزا در زمستان 2018-2019, مرز, عوامل مصرف شد بیش از 60 سفر به بیمارستان در روز, او گفت:.

گائو گفت: آن را نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر در مورد مقدار بشردوستانه بودجه CBP استفاده می شود به پرداخت برای nonauthorized اقلام و هزینه اما نظارت آژانس گفت: آن تمام نشده است با پروب آن است.

چاک جوان یک گائو گفت آژانس در حال انجام یک جداگانه مداوم گزارش حسابرسی “به دنبال در حدی که CBP موظف و انجام نظارت به بودجه از اورژانس مکمل.”

جوان گفت: گائو در نظر دارد به موضوع یک نسخه از گزارش “اما ما باید به نگرانی در مورد اطلاعات که DHS مطرح است.”

در طول سال 2019 سال مالی ایالات متحده به مقامات مرزی بازداشت نزدیک به 1 میلیون غیر مجاز مهاجران, بالاترین مجموع در بیش از یک دهه. تعدادی از مرز crossers گرفته به زندان کاهش یافته است بیش از 70 درصد از آن پس در نتیجه گسترده سرکوب توسط ایالات متحده و مقامات مکزیکی.

مهاجرت سطوح کاهش یافته است در دو ماه گذشته به کمترین سطح در ثبت به عنوان برگ برنده دولت اشاره کرد coronavirus همه گیر را به حالت تعلیق مهاجرت طبیعی رسیدگی و شتابزده “اخراج” مهاجران – از جمله افراد زیر سن قانونی و پناهجویان – تحت نظارت بهداشت عمومی اورژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>