تایسون خشم غالب دئوتای وایلدر برنده هفتمین دور TKO در سنگین وزن عنوان دوره مسابقه برگشت

نزدیک به 15 ماه پس از اولین جلسه خود را به پایان رسید در بحث وجود نداشت بحث که برنده شد در مسابقه برگشت.

تایسون خشم غالب بیش از دئوتای وایلدر هفتم-TKO دور در یکی از پیش بینی ترین rematches در سال های اخیر, بوکس, تاریخچه شنبه شب در MGM بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس. خشم — این “Gypsy King” — شد WBC سنگین وزن قهرمان یک بار دیگر مسلط وایلدر قبل از وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله در دور هفتم.

این اولین بار بود که از دست دادن همیشه برای وایلدر در 44 دعوا.

“او یک جنگجو. او به عقب خواهد بود. او را قهرمان دوباره” خشم گفت در یک پست-مبارزه مصاحبه. “اما من به شما می گویند ‘پادشاه’ بازگشت بازگشت به بالای تاج و تخت است.”

USA TODAY Sports’ جاش پیتر خراب مبارزه با دور توسط دور به روز رسانی و تجزیه و تحلیل.

دور 1

وایلدر باز می شود با شلیک یک زن و شوهر jabs. خشم ردی. در حال حاضر حل و فصل آنها به وسط او حلقه. وایلدر با ارائه یک ببالا راست. زمین جامد. در حال حاضر خشم فرنگی با حق است. درست کردن علامت. خشم در حال حاضر وایلدر backpedaling. خشم خوب در وعده خود را به فشار اولیه است. خشم تعقیب است. Pro-خشم جمعیت باعث می شود خود را شنیده. خشم زمین جامد jab. سپس یک حق است. و یک خوراکی jab. خشم 10 وایلدر 9.

دور 2

خشم با فشار دادن به جلو دوباره. وایلدر است که دست راست cocked. قطعا به دنبال ارائه قدرت پانچ. وایلدر می کند که فقط. جامد ، اما خشم باقی می ماند تهاجمی است. خشم را نامتعارف سبک به نظر می رسد که وایلدر تعادل نه بر خلاف اوایل دور اول خود را در کشمکش است. وایلدر به نظر می رسد کمی محتاط. هر دو اتصال, اما هیچ چیز قابل توجه است. وایلدر ارائه یک راست اما نه ویرانگر. خشم هنوز هم در حال حرکت رو به جلو است. وایلدر با ارائه یک حق است. وحشی فرای به عنوان آنها به پایان برسد. خشم 20 وایلدر 18.

دور 3

همان رقص: خشم وسیله وایلدر محتوای backpedaling. خشم زمین در یک دست راست پس از یک واکسن. و دیگری راست. خشم به نظر می رسد بسیار تهاجمی است. خشم به دنبال اولیه KO و مراتب فعال تر از وایلدر در حال حاضر. دیگر حق را از خشم. خشم طبقه وایلدر! با 30 ثانیه در سمت چپ گرد! وایلدر است. وایلدر قطعا صدمه دیده است. خشم 30 تایسون 26.

دور 4

داور اخطار هر دو مبارزان آن را تمیز نگه دارید. وایلدر بازدید بوم! اما این لغزش. هنوز او به نظر می رسد خسته و دچار مشکل می باشد. و خشم بازدید وایلدر با یکی دیگر از مجازات به ضرب گلوله به بدن است. خشم قرار دادن در یک درمانگاه در اینجا. وایلدر به دنبال طبعا محتاط. خشم 40 وایلدر 35.

دور 5

خشم ارائه می شود دوباره! بزرگ دست راست و بیشتر به دنبال. وایلدر ناپایدار. خشم سفت دور با دست راست خود را. وایلدر به نظر می رسد در حال بارگذاری. او باید مافوق صوت پانچ برای زنده ماندن این است. وایلدر را دوباره! بدن به ضرب گلوله او را طول می کشد پایین! زنده می ماند 10 تعداد دفعات مشاهده شده اما به نظر می رسد ناپایدار است. خشم نیمی کشتی وایلدر به عنوان او طول می کشد کنترل. وایلدر به سختی قادر به ایستادن روی پای خود را. قابل توجه خواهد بود اگر وایلدر زنده می ماند دور. یکی دیگر از بزرگ حق از خشم! داور کسر یک نقطه از خشم به صورت ناپاک. اتحاد sbeen بسته بندی بازوی خود را در اطراف وایلدر گردن در پرچ. خشم 49 وایلدر 43.

دور 6

خشم در حال حرکت در برای کشتن. وایلدر به نظر می رسد صرف به عنوان خشم همچنان به خالی کردن مشت. خشم فقط تسلط او به عنوان سرزمین های ببالا حقوق و نیروهای وایلدر به گوشه ای. وایلدر در نهایت مبارزه اما به ندرت کاهش خشم. خون جریان از وایلدر گوش چپ است در همه جا. خشم پوشش داده شده است. خشم 59 وایلدر 52.

دور 7

خشم باز می شود با یک جارو چپ که سرزمین. وایلدر هنوز هم به دنبال ناپایدار. دو jabs از خشم. این در حال حاضر یک تار و مار. وایلدر مشت پرتاب, اما او به نظر می رسد آهسته و آنها را از دست ندهید. خشم نیروهای وایلدر. داور کنی Bayless خواستار مبارزه در 1:39 علامت! آن را یک پیروزی TKO برای خشم! وایلدر گوشه ای به معنای واقعی کلمه در حوله انداخت قبل از اینکه داور در پا و به پایان رسید ،

“سمت من پرتاب در حوله و شما می دانید که من آماده برای رفتن بر روی سپر” وایلدر گفت: در یک پست-مبارزه مصاحبه. “شما می دانید چه من و گفت: من تا به حال بسیاری از چیزهایی که در آینده به این مبارزه است. اما آن چه در آن است. … من هیچ بهانه ای را امشب. من فقط آرزو می کنم من گوشه ای می خواهم که به من اجازه بیرون رفتن بر روی سپر. من یک جنگجو. این چیزی است که من انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>