به روز شده

آتلانتا (AP) — Tyler Perry ارائه کرده است به پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه برای یک دختر 8 ساله که به ضرب گلوله در آتلانتا بیش از آخر هفته یک نماینده برای بازیگر و فیلمساز تایید چهارشنبه.

“من خشمگین امروز به دلیل من می خواهم به جای پرداخت پول برای 8 سال Secoriea ترنر کالج از تشییع جنازه” پری در بیانیه ای گفت به مجله مردم. “آیا این پایان؟”

Secoriea بود سوار یک جیپ چروکی با مادر و دیگر بزرگسالان در شنبه شب زمانی که آنها مواجه می شوند “موقت موانع بود که سرنشین دار توسط تعداد زیادی از افراد مسلح,” آتلانتا پلیس سرهنگ پیت Malecki گفت. زمانی که راننده سعی کردم به رفتن در اطراف موانع اسرائیلی و دختر بچه برخورد کرد و Malecki خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

پلیس منتشر شد, یک فیلم کوتاه در سه شنبه یک مرد مسلح که آنها به عنوان یک فرد مورد علاقه در تیراندازی. Malecki گفت: در این ویدئو می آید از یک دوربین مدار بسته در نزدیکی جایی که Secoriea به ضرب گلوله کشته شد. این نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در یک پیراهن سفید و شلوار تیره حمل AR-15 تفنگ با یک قهوهای مایل به زرد سهام و گرفتن.

پاداش تا $20,000 شده است برای ارائه اطلاعاتی که منجر به دستگیری و صدور کیفرخواست علیه یک مظنون در این مورد.

دختر کشته شد در نزدیکی وندی رستوران که در آن یک مرد سیاه و سفید Rayshard بروکس, کشته شد, یک افسر پلیس ژوئن 12. فست فود خروجی بود و بعد از آن سوخته و منطقه است و پس از تبدیل شدن به یک سایت به صورت مکرر تظاهرات علیه خشونت پلیس. پری همچنین برای پرداخت بروکس’ مراسم تشییع جنازه در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آفیس مگ

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *