دو Texas state parks بالا لیست 20 بهترین پارک های ایالتی در ایالات متحده رتبه بندی جدید می گوید

چه به حدود وسیع و باز و فضاهای طبیعی که اجتماعی هستند-فاصله دوستانه ؟ بهتر thank your lucky stars چون Texas در واقع دارای دو پارک ایالتی است که ارائه برخی از بهترین کمپینگ و پیاده روی تجارب با توجه به HomeToGo. تعطیلات اجاره سایت نورد خود را تا سال 2020 U. s. State Park شاخص که نمرات بالا 20 پارک های ایالتی در سراسر آمریکا

هوستون-منطقه Brazos خم پارک ایالتی در زمان شماره 3 نقطه در لیست در حالی که پلو Duro Canyon State Park نزدیکی زرد, فرود افتخار بودن شماره 2 از بیست بالا U. s. state parks. با توجه به این که ایالات متحده به 8,565 پارک دولت که کاملا یک دستاورد برای تگزاس.

با توجه به HomeToGo وجود دارد چهار عامل که منجر به رتبه بندی بالا.

  • فعالیت: نوع فعالیت مجاز
  • اقامت: در دسترس بودن از اجاره برای تعطیلات در نزدیکی
  • حیات وحش: تنوع گیاهان و حیوانات
  • تنهایی: سالانه بازدید کنندگان پارک و اندازه پارک

توجه داشته باشید به همه کسانی که از روح است که نیاز به کمی ارامش خارج از شبکه دو Texas state parks در زمان نمرات بالا در تنهایی نمره. پلو Duro Canyon State Park در واقع به ثمر رساند 9.90 برای تنهایی 6.00 برای فعالیت های 8.37 برای حیات وحش و 9.21 برای اقامت در مجموع نمره 33.48.

Brazos خم امور خارجه پارک به ثمر رساند 9.57 برای تنهایی 6.67 برای فعالیت های 7.28 برای حیات وحش و رقم 9.46 چهار تسهیلات با نمره کل 32.73.

Tucked دور در حدود 45 کیلومتر خارج از هوستون, Brazos خم پارک دولت می دهد ارائه می دهد نزدیک به 5000 هکتار از فضای باز برای پارک مهمانان به پرسه زدن. وجود دارد ممکن است چند تمساح در میان شما پس از باز نگه دارید برای gator تماس از وحشی. Brazos خم امور خارجه پارک به حدود 250 تمساح در 1000 هکتار از آب در اینجا. نگران نباشید اگر شما می توانید اقامت امن اگر شما یک تمساح برخورد با مطیع این قوانین. این همه در مورد درک است که شما در مهمان در یک زیستگاه.

خارج از مورد ضرب و شتم مسیر در نزدیکی تگزاس تکدی نشسته پلو Duro, تبلیغ به عنوان “گراند کانیون تگزاس است.” پلو Duro Canyon State Park دارای دومین دره عمیق و باریک در کشور درست بعد از گراند کانیون. آن را شناخته شده برای آن فک انداختن مناظر و 30 کیلومتر پیاده روی دوچرخه سواری و اسب سواری در مسیرهای پیاده روی. مهمان می تواند اردوگاه پیاده رفتن اسب سواری مطالعه طبیعت و یا تماشای پرنده.

برتر پارک دولت با توجه به HomeToGo شد لتچورته پارک ایالتی در شمال ایالت نیویورک است. این پارک دولت جواهر شناخته شده است به عنوان “گراند کانیون از شرق است.” این Genesee رودخانه از طریق کاهش عمیق تنگه اینجا خروشان به چند آبشارها.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>