دو گرفته شده توسط زندگی پرواز زیر عمده, سقوط راننده به اتهام مسمومیت حمله

زندگی پرواز عمده مربوط به برخورد دو وسیله نقلیه رخ داده است یکشنبه شب در بزرگراه ایالتی 6 در غرفه Pt. راننده یک خودرو تا به حال گفته شده نوشیدن.

دو وسیله نقلیه سفر در بزرگراه ایالتی 6 در پنج شنبه شب سقوط کرد و به یکدیگر بعد از راننده های نیسان ماکسیما موفق به عملکرد از راه حق.

کوین Lozano, 18 26 ساله و زن مسافر و 7 سال-کودک در صندلی عقب در حال سفر بودند عازم جنوب در 7800 جلوگیری از بزرگراه دولت 6 در غرفه Pt. زمانی که Lozano تبدیل شده در مقابل یک سیاه هوندا باعث دو دستگاه خودرو به هم برخورد می کنند در داخل خط.

شکستن به روز رسانی اخبار: دریافت خود را هوستون اخبار هشدار به صندوق پستی خود تحویل

ناشناس 21 ساله مرد شد پشت چرخ از توافق با 20 سال پیر زن در جلوی صندلی مسافر.

Lozano گزارش چپ صحنه به طور موقت. “او گفت که او احساس بد و چپ اما بازگشت او به صحنه خود گفت:” گروهبان. Dashana گونه از هریس شهرستان کلانتر دفتر.

Lozano شکایت از آسیب در حالی که دو مسافر در ماکسیما گرفته شد به یادبود هرمان بیمارستان با زندگی پرواز است.

زن مسافر دچار شکسته و پای راست خود را در حالی که 7 ساله دچار, ارضا روی صورت, جمجمه و بازال شکستگی. هر دو گزارش در شرایط با ثبات و انتظار می رود برای زنده ماندن.

دو مسافر در توافق منتقل شدند به یادبود هرمان بیمارستان در Katy توسط زمین. اگر چه راننده پایدار شکسته و بازوی راست و مسافر پایدار پای شکسته آنها هر دو گزارش در وضعیت با ثبات است.

Lazano گفته نشان داد نشانه هایی از اختلال و بستری به نوشیدن قبل از برخورد. او شده است به اتهام چهار فقره از عدم توقف و ارائه کمک و چهار فقره از مسمومیت حمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>