دو شات بعد از تعطیلات آخر هفته مشغول در کریستال ساحل

یک مرد به ضرب گلوله دو نفر شنبه شب پس از یک آخر هفته شلوغ که منجر به دستگیری 81 در کریستال ساحل با توجه به شهرستان گالوستون کلانتر هنری Trochesset.

مدت کوتاهی قبل از نیمه شب, نمایندگان دریافت گزارش از یک مبارزه و تیراندازی در ساحل در نزدیکی Monkhouse درایو. دو مرد زخمی شدند تیراندازی و پرواز به دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گلوستون.

قربانیان در, جراحی که از صبح روز یکشنبه. تیرانداز در زمان خاموش بر روی تپه های شن و ماسه است و هنوز هم در اجرا Trochesset گفت.

از صبح روز یکشنبه 81 نفر بوده و رزرو به زندان و زیر یک جمع جیپ علاقه مندان است. Trochesset گفت: تیراندازی است نه اعتقاد بر این بود مربوط به ناهار.

“اکثر مردم فقط می خواستم برای رفتن وجود دارد و لذت بردن از تعطیلات آخر هفته خود را,” Trochesset گفت.

شهرستان گالوستون کلانتر نمایندگان نیز در پاسخ به یک حمله خشونت آمیز در سن لئون در حدود همان زمان که در آن فرد اعتقاد بر این بود کشته شده اند توسط نیروی بلانت تروما. دو نفر دیگر زخمی شدند در این حمله هستند در بخش مراقبت های ویژه از صبح روز یکشنبه.

نمایندگان را نه بازداشت یک مظنون را شناسایی کرده اند اما یک فرد از منافع کلانتر گفت.

[email protected]

twitter.com/gwendolynawu

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>