دو دانشجوی ارشد در میان 1,000 سالمندان جدا شده در آکادمی نیروی هوایی درگذشت خودکشی در روز

واشنگتن – مرگ دو نفر از دانشجویان توسط مشکوک به خودکشی پس از روز پنج شنبه در آکادمی نیروی هوایی که در آن 1000 نفر از سالمندان تنها هستند دانش آموزان در هر نظامی پردیس در کشور در میان COVID-19 همه گیر شده لرزاند خدمات از رهبری ارشد به آن کارآموزان.

نیروی هوایی را بالای نظامی و غیر نظامی برنج با عجله به آکادمی در روز دوشنبه برای اطمینان بخشیدن به دانشجویان و هدایت خدمات از طریق آشوب از یک بحران جهانی و تراژدی نزدیک به خانه.

بر خلاف ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی نگه داشته است دانشجویان در محوطه دانشگاه – اجتماعی دور در یک اتاق دور از هم اتاقی خود را – پس از coronavirus شروع upending نظامی و غیر نظامی زندگی در اوایل این ماه. پس از فارغ التحصیلی دانشجویان و midshipmen در حال راه اندازی به عنوان افسران نظامی ایالات متحده. در آکادمی نیروی هوایی جدید grads می تواند در خدمت به عنوان یک منبع جدید خلبانان برای پر کردن کمبود و یا افسران جدید برای فضای نیروی.

فارغ التحصیلان آکادمی و پدر و مادر از دانشجویان گفته اند ایالات متحده آمریکا امروز و پر خصوصی و چت آنلاین با نگرانی در مورد نیروی هوایی در پاسخ به کروناویروس و مرگ دو دانش آموزان است.

پدر و مادر یکی از اعضای 2020 کلاس گفت: اولین خودکشی باید باعث یک پاسخ توسط نیروی هوایی رهبری برای جلوگیری از تقلیدی عمل می کنند. معلوم نبود از ارتباطات از آکادمی کارکنان به پدر و مادر که توجه کافی داده شد به هر یک از دانشکده افسری پس از مرگ برای اولین بار گفت: پدر و مادر که نمی خواست فاش شود برای محافظت از کودک خود را از عذاب.

اقدامات احتیاطی گرفته شده برای مبارزه با کروناویروس می تواند به معنای کمتر غیر نظامی و اعضای هیات بودند در محوطه دانشگاه به چشم در هر دانشکده افسری برای دیدن چگونه آنها دست زدن به استرس پدر و مادر گفت.

نظامی coronavirus: موارد همچنان به صعود به عنوان همه ملوانان در یو اس اس تئودور روزولت به آزمایش می شود

تأکید جاذبه, حوادث, نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein و فرمانده تازه ضرب فضای نیروی ژنرال جان ریموند با هواپیما به کلرادو اسپرینگز دوشنبه برای دیدار با سالمندان شناخته شده به عنوان کلاس اول دانشجویان و همچنین کارکنان در آکادمی. وجود دارد حدود 1000 دانشجوی برنامه ریزی برای تحصیلات تکمیلی.

“من دل به تایید می کنند که از روز پنج شنبه ما سوگواری از دست دادن دو تن از کلاس اول ما دانشجویان در اینجا در دانشگاه ما و ما کل آکادمی جامعه است و طبعا متزلزل” نیروی هوایی سرهنگ ژنرال جی Silveria نوشت: در یک ایمیل ارسال دوشنبه به دانشجویان و خانواده کارکنان و فارغ التحصیلان.

Silveria اعلام کرد در این ایمیل یک تلاش برای تعادل مبارزه با ویروس مبارزه با جداسازی برخی از ارشد دانشجویان احساس کرده اند.

“ما در حال بحث و گفتگو با ما حرفه ای بهداشت و درمان در مورد چگونه به تعادل دانشکده افسری ایمنی در طول یک بیماری همه گیر با ارائه همان حس خانواده و کار تیمی دانشجویان استفاده می شود به” Silveria نوشت. “بر اساس آن بحث همراه با بازخورد از دانشجویان ما, ما اجازه می دهد دو دانشجوی در یک اتاق دوباره اگر آنها را انتخاب کنید.”

خواندن ایمیل: Silveria توجه داشته باشید پس از دو دانشجوی مرگ با خودکشی در پردیس

ارتش و مقامات نیروی دریایی تصمیم گرفت پیش از آن در ماه مارس به پایین خود را در آکادمی به عنوان coronavirus در سراسر کشور ادامه آموزش آنلاین و اجازه می دهد خود را به دانشجویان و midshipmen به بازگشت به مدرسه. این معلوم نیست که کسانی که در مراسم فارغ التحصیلی برنامه ریزی شده برای ماه مه برگزار خواهد شد و به چه صورت.

“نگه داشتن سپاه در خانه بهتر خواهد شد اطمینان از ایمنی از سپاه و کارکنان دانشکده و غرب نقطه جامعه” سرهنگ ارتش ژنرال داریل ویلیامز غرب نقطه سرپرست نوشت: در مارس 19 نامه.

نیروی هوایی تصمیم به راه های مختلف Silveria اشاره در ایمیل خود به دانشجویان نمی شد و در عین حال شکستن بهار زمانی که این بیماری همه گیر منفجر شد. سه کلاس های پایین تر به خانه فرستاده شدند در حالی که سالمندان باقی مانده در تک اتاق به تسهیل اجتماعی فاصله.

“دانشجویان ما هنوز هفته از رخصتی بهار, بنابراین ما تا به حال فرصت برای ایجاد تماس تلفنی در مورد اینکه آیا آنها باید اقامت در (آکادمی) در ادامه موجود و محیط امن با ما رهبری و متخصصان مراقبت های بهداشتی و یا بازگشت به موقعیت های مختلف است که می تواند آنها را مانع از فارغ التحصیلی در مه” Silveria نوشت.

نظامی آمادگی: Coronavirus نیروهای کاهش به آموزش, استخدام, اضافه کردن به تیره و تار سیستم

Silveria اذعان به نگرانی های والدین و گفت: او متعادل آن با نیازهای هوا و فضا کردند.

“به عنوان یک پدر و مادر خودم را در درک احساسات نگرانی ما (آکادمی) پدر و مادر باید برای دانشجویان که باقی مانده اند در دانشگاه ما” Silveria نوشت. “نیز به عنوان یک فارغ التحصیل, من درک می کنم و به اشتراک گذاری این نگرانی را احساس ما صمیمی و محافظ جامعه فارغ التحصیلان. ما تصمیم به نگه داشتن کلاس اول دانشجویان در اینجا چون ما هوا و فضا نیروهای تلقی ما ضروری برای خود ماموریت” و اضافه کرد که دانش آموزان دسترسی به کروناویروس تست و بالا پرواز مراقبت های پزشکی.

حداقل یک دانشجوی دانشکده افسری دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

نگه داشتن سال چهارم دانشجویان در آکادمی می آید را پشت قطره از کمبود خلبانان و تلاش برای شروع به نیروی انسانی فضای نیروی که ایجاد شده بود در ماه دسامبر زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین امضا دادن آن تولد.

نیروی هوایی با توجه به نوشته شهادت 3 مارس به کمیته نیروهای مسلح مجلس بود کوتاه 2,100 خلبانان از 21,000 آن نیاز به اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ملی استراتژی دفاع.

2020 آکادمی نیروی هوایی تنظیم شده است به کمیسیون 64 افسران به طور مستقیم به فضا و نیروی آنها را در میان شاخه های جدید را برای اولین بار پرسنل.

“هدف از این اقدام این است که به حداکثر رساندن شانس از فارغ التحصیلی ارشد کلاس در زمان برای هوا و فضا در حالی که نیروهای تضمین بهترین مراقبت ممکن برای کل پایه مردم” Silveria در نامه خود نوشت.

Brig. ژنرال Ed Thomas, نیروی هوایی بالا گفته شد و یا بدون در نظر گرفتن با توجه به کمبود خلبان و یا نیروی انسانی فضای نیرو در تصمیم گیری برای نگه داشتن دانشجویان در آکادمی.

“اما قصد ما این است که با استفاده از بهترین اطلاعات ما به اعتصاب عاقلانه تعادل بین نظامی آمادگی و حفاظت از تمام مردم ما – خدمات اعضای خانواده ها و جوامع ما در حالی که ما از ملی تلاش” توماس گفت. “این ها همه فوق العاده تصمیم گیری های دشوار که ما در حال ساخت با بیشترین مراقبت است.”

اگر شما در حال فکر کردن در مورد خودکشی, لطفا تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 800-273-TALK (8255).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>