دو پا pup به نام ستوان دن به نام بعد Cadbury اسم حیوان دست اموز

منتشر شده

ریچموند جدید, اوهایو — ستوان دن دو پا treeing واکر coonhound از اوهایو شده است بعد از Cadbury اسم حیوان دست اموز.

سگ کوچک شده است راه رفتن در مقابل خود دو پا برای بسیاری از زندگی خود را. او پاهای عقب برداشته شد در مدت کوتاهی پس از تولد.

Cadbury یک ملت عید پاک مارک صادر تماس ریخته گری برای تمام حیوانات خانگی هر رقابت برای فرصت را در این سال یاد Cadbury Clucking اسم حیوان دست اموز عید پاک تجاری.

در این سال, طرفداران تا به حال شانس به رای خود را برای کمک به را انتخاب کنید جدید ترین و cutest تجاری, احساس و ستوان دن به سرعت موفق به کسب قلب بسیاری از.

ستوان دن انتخاب شد به عنوان یکی از 10 فینالیست از هزاران نفر که اعمال می شود برای ملی تجاری نقطه برای Cadbury و اعلام شد به عنوان برنده در روز سه شنبه.

ستوان دن به نام (بدیهی است) پس از زخمی ستوان در “فارست گامپ” که از دست او در ویتنام کمین اجازه نمی دهد خود را از دست دو پا او را متوقف کند.

“من متولد کمی متفاوت است اما آن را متوقف نمی کند من! من می دانم که چگونه به زندگی را به کمال!” سگ Instagram زیستی می خواند.

ستوان دن را لطف صفحه نمایش در سراسر امریکا به عنوان ستاره جدید یاد Cadbury Clucking اسم حیوان دست اموز تجاری و دریافت 5000 دلار جایزه نقدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>