دو کشته و حداقل 5 زخمی در حادثه تیراندازی در سراسر هوستون

موجی از تیرباران بیش از یک دوره 12 ساعته در هوستون چپ دو کشته و چندین زخمی به گفته پلیس.

افسران در پاسخ حدود 7:30 p. m. به گزارش یک تیراندازی در نزدیکی 4100 بلوک غرب اورم رانندگی در جنوب غربی هوستون.

یک مرد بود که در یک معامله مواد مخدر است که تا به حال اشتباه رفته و یک عضو خانواده او را سوار به عقاب Mart یک و نیم مایل دور در تقاطع مشعر کلارک و Allum جاده ها گفت: کارآگاه جان Stroble از هوستون اداره پلیس. اولین پاسخ تلفظ او را مرده در صحنه است.

به عنوان محققان شد و در صحنه دیگر مرد سوار به حداقل چهار وسایل نقلیه در مشعر کلارک جاده باعث جراحات جزئی به چند نفر. هوستون پلیس بر این باورند که مرد تحت تاثیر در زمان تصادف. راننده در بیمارستان بستری شد با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

حدود 1:40 a. m., یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن خواننده های بزرگ زن بیکینی نوار و جلو پنجره نزدیک جاسینتو سیتی. شاهدان پلیس گفت که یک گارد امنیتی با نزدیک شدن به یک مرد که عصبانی شد از دست رفته بیش از اموال. مرد سمت چپ برگرفته طولانی تفنگ از وسیله نقلیه خود را و دوباره وارد باشگاه تکان دادن سلاح در اطراف گفت: ستوان کریستوفر بروس از هوستون اداره پلیس.

تفنگ تخلیه شده و یک گلوله زده مرد دیگری در این نوار که در آن او درگذشت. گارد امنیتی نیز به سوی مظنون در طول درگیری بروس گفت. معلوم نیست اگر هر یک از این دور زده مظنون یا قربانی.

پلیس شناسایی قربانی بعد از ظهر یکشنبه به 31 ساله Jarret پورتر و گفت: او ممکن است در تلاش برای خلع سلاح تفنگ-دارای حق اعمال مشکوک در باشگاه.

هوستون پلیس بازداشت راننده یک خاکستری وانت ترک صحنه در بر داشت و سلاح های متعدد در داخل. این حادثه اشاره خواهد شد به شهرستان هریس هیئت منصفه.

پنج نفر دیگر زخمی در تیراندازی در سراسر شهر یک شبه.

پلیس در پاسخ حدود 9:30 p. m. به یک خانه در 5100 جلوگیری از بدنه خیابان پس از گزارش اولیه که 39 سال به حال خود را در سر شات. ورود افسران دیدم قربانی نشستن در صندلی جلو یک کامیون پارک شده در جلوی خانه و در زمان او را به یک بیمارستان محلی که در آن او تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

مدت کوتاهی پس از یک قربانی به ضرب گلوله کشته شد در پشت در 7800 بلوک از شرکت های بزرگ رانندگی در جنوب غربی هوستون.

سه ساعت بعد حدود 1:30 a. m., یک زن به ضرب گلوله کشته شد در پای او و چند تن دیگر به خانه رانندگی در نزدیکی الداین. گروه پلیس گفت کسی یا چند مظنون بودند آتش گشودند و در ماشین را در گوشه ای از Meadowshire خیابان و Canino جاده ها است.

بیش از 15 روده گلوله بدست آمده در صحنه و افسر گفت.

زن دیگری بود به ضرب گلوله در پا در 12100 بلوک از شمال غربی آزادراه در نزدیکی یک دفتر اف بی آی هوستون پلیس توییتی حدود 4:35 صبح یکشنبه. بیش از یک ساعت بعد پلیس گزارش داد که یک زن به ضرب گلوله کشته شده بود در 100 بلوک غرب Dyna درایو گرفته و به یک بیمارستان محلی است.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی می توانید تماس هوستون اداره پلیس را به قتل تقسیم در 713-308-3600 اصلی ضرب و جرح و خشونت خانوادگی در بخش 713-308-8800 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

[email protected]

توییتر: @gwendolynawu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>