دو Grand شاهزاده خانم کروز مسافران با کروناویروس مرگ; 103 آزمایش مثبت برای COVID-19

دو مسافر که در شاهزاده Cruises’ Grand شاهزاده خانم دوم شاهزاده Cruises’ کشتی با موارد coronavirus فوت کرده اند.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, تایید مرگ, نشان می دهد, هر دو مسافر جان با توجه به عوارض ناشی از کوروناویروس.

بیانیه ای از HHS به ایالات متحده آمریکا امروز گفت: هر دو مسافران در هیئت مدیره شاهزاده بزرگ کشتی کروز.

بلافاصله پس از در حال توسعه COVID-19 علائم یک مسافر منتقل شد به طور مستقیم از کشتی به بیمارستان با توجه به HHS. دیگر در قرنطینه تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و سپس توسعه علائم و منتقل شد به بیمارستان.

یک نفر گذشت, مارس 21 و دیگری در گذشت در مارس 23.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و شاهزاده Cruises.

بیش از 3500 نفر در هیئت مدیره بزرگ شاهزاده خانم برای هاوایی سفر بودند به طور بالقوه در معرض COVID-19 یک وحی آمد که به نور پس از 71 سال از درگذشت coronavirus پس از قایقرانی در کشتی قبلی سفر. بیش از 60 مسافر از سفر ماند سرنشین برای دومین سفر.

کشتی لنگر انداخت در اوکلند در مارس 9 پس از گزارش 21 coronavirus موارد است. قبل از آن از منوی view the Grand شاهزاده نگه داشته بود در دریا برای چند روز قبل از اینکه مجاز به پورت.

از 1,103 مسافران از شاهزاده بزرگ است که انتخاب را به آزمایش می شود 103 آزمایش مثبت 699 آزمایش منفی است. باقی مانده نتایج در انتظار HHS گفت.

در طی چند روز مسافران بودند اجازه کشتی در گروه. سپس مسافران پخش شد بین چهار پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان برای تکمیل دو هفته قرنطینه.

بزرگ شاهزاده خانم مسافران شروع به ترک خانه های خود و قرنطینه در Travis پایگاه نیروی هوایی در شرق خلیج سان فرانسیسکو منطقه چهار شنبه.

مسافران انتظار می رود که منتشر شد از قرنطینه بیش از چهار روز آینده.

الماس شاهزاده خانم, شاهزاده خانم دیگر کشتی, کشتی بود قرنطینه در سواحل ژاپن در ماه فوریه با یک شیوع کروناویروس است که در نهایت خواهد آلوده بیش از 700 مسافر و خدمه. ده نفر بودند که در کشتی باید پس از درگذشت از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

کمک: دیوید الیور کریس Woodyard

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>