دو فراریان دستگیر شده در ارتباط با گم تنسی کودک نو پا ساناز Boswell

دو فراری دستگیر شده اند در کارولینای شمالی در ناپدید شدن تنسی کودک نو پا ساناز Boswell.

ویلیام McCloud, 33, و آنجلا Boswell, 42 دستگیر شدند تنسی حکم و آماده خواهد شد برای استرداد بخشند. لوگان کر سخنگوی ویلکس County North Carolina, کلانتر.

McCloud و Boswell واقع شد در یک خاکستری اولی که دنبال شده توسط محققان در اولین Boswell مورد.

ساناز Boswell: چرا آن را ماه به موضوع کهربا هشدار برای از دست رفته تنسی کودک تازه براه افتاده?

در انتشار اخبار شنبه ویلکس شهرستان کلانتر دفتر گفت که اولی گزارش شده بود به سرقت رفته و McCloud و Boswell واقع شد در وسیله نقلیه در شب جمعه است. هر دو مظنون دستگیر شدند و به اتهام در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و در حال برگزار شد و بدون پیوند در فراری حکم انتشار اخبار می گوید. اولین دادگاه در تاریخ دوشنبه است.

فراری حکم آنجلا Boswell همچنین می گوید که او “شکسته از نظر او وثیقه تعلیقی و آزادی مشروط” اگر چه هیچ اطلاعات ارائه شده است.

ساناز یک بلوند و چشم آبی دختر است که در 15 ماه های قدیمی شده است به عنوان توضیح داده شده در حدود 2 فوت قد و وزن 28 پوند است. او گذشته بود با پوشیدن یک tracksuit صورتی, صورتی و کفش تعظیم صورتی.

ساناز از بین رفته در یک مخدوش صورتی که مقامات گفته اند که مملو متضاد و اطلاعات نادرست است. از TBI صادر کهربا هشدار برای دختر در شب چهارشنبه به درخواست Sullivan County, Tennessee, کلانتر ،

از TBI در ابتدا گفت: ساناز تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما مقامات روز جمعه گفت که آن را بیشتر احتمال دارد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا 11. او در گزارش از دست رفته تا فوریه. 18 با توجه به اجرای قانون مقامات.

“این است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند” Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت.

ساناز مادر مگان “مگی” Boswell است که حضانت کودک است. پدرش اتان پری در ارتش مستقر در لوئیزیانا. هر دو کودک و پدر و مادر کسانی هستند که ازدواج نکرده اند درگیر در این تحقیقات کسیدی گفت.

کسیدی ارائه 1000 دلار پاداش برای هر کسی که جلو آمد با اطلاعاتی که منجر به کودک را ایمن گرداند. او خواسته دیگران به کمک بیش از حد “را به شیرین ساناز خانه.”

دنبال برت Kelman در توییتر: @brettkelman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>