دو الماس شاهزاده خانم کروز مسافران کشتی مرگ از coronavirus

دو سالمند مسافران کشتی کروز با کروناویروس که شاهزاده Cruises الماس شاهزاده خانم فوت کرده اند با توجه به ژاپن وزارت بهداشت و درمان آسوشیتد پرس تایید کرده است.

یک وزارت بهداشت رسمی تایید کرد که آنها تا به حال شده است که قبلا بستری در بیماری جدی و تا به حال موجود بیماری های مزمن. رسمی صحبت ناشناس با استناد به دفتر پروتکل.

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی ساخته شده است که یک نقشه از coronavirus داده از جمله موارد مرگ و میر و بهبود نیز به نقل از دو مرگ و میر ناشی از الماس شاهزاده خانم که به ارمغان می آورد کل مرگ و میر از این ویروس در ژاپن به سه. طبق اطلاعات 621 مورد از این ویروس شناخته شده بود در میان 3,711 قرنطینه مسافران و خدمه ساخت کشتی سایت از اکثر عفونت ها در خارج از چین; یکی از الماس شاهزاده مسافر بهبود است.

با توجه به ژاپنی پخش خروجی NHK, دو, ژاپنی, مسافران کروز که از درگذشت این ویروس بودند 87-سال-و 84-ماه-پیر زن.

دو مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه به وقت محلی شد برای اولین بار در تاریخ ثبت هر یک از افرادی که آزمایش مثبت در هیئت مدیره. کسانی که در هیئت مدیره که تست مثبت در طول دوره قرنطینه گرفته شد کشتی آورده و به بیمارستان برای ارزیابی بیشتر و درمان است.

الماس شاهزاده قرنطینه شد پایان

مسافران شروع به بازگشت به زمین شنبه پس از دو هفته قرنطینه با توجه به کروناویروس در الماس شاهزاده کشتی میماند که لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن است.

حدود 600 مهمان متحرك در روز چهارشنبه و دیگری چند صد مهمانان انتظار می رود که پاک به پیاده روی پنج شنبه, با توجه به بیانیه ای از شاهزاده Cruises به اشتراک گذاشته شده توسط Negin کمالی مدیر روابط عمومی.

مت اسمیت یک مسافر که نگه داشته است در ارتباط با ایالات متحده آمریکا امروز در سراسر قرنطینه شد و بر روی زمین جامد حدود 1:20 بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه. او و همسرش کاترین Codekas به حال هنوز رتبهدهی نشده است شنیده ام از هر مسافر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

زن و شوهر دریافت منفی خود را آزمون نتایج شب قبل در یک فرم به تضعیف دولت خود را با توجه به یک صدای جیر جیر از اسمیت.

اگر چه کشتی دوره قرنطینه برنامه ریزی شده بود به پایان روز شنبه بیش از 100 آمریکایی مسافران در هیئت مدیره را به صبر دو هفته دیگر به بازگشت به خانه.

در حالی که 328 آمریکایی ها در حال حاضر تخلیه کشتی و در قرنطینه در ایالات متحده – از جمله 14 که تست مثبت برای ویروس – برخی از آمریکایی ها در هیئت مدیره از جمله اسمیت تصمیم به پایان خود را قرنطینه در کشتی.

کره جنوبی و استرالیا و هنگ کنگ تخلیه ساکنان خود را به صورت قرنطينه به عنوان به خوبی و کانادا و ایتالیا نیز پروازهای خود را برای شهروندان است.

با توجه به نامه ای از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آمریکا به مسافران که تصمیم به باقی می ماند در کشتی آنها باقی می ماند و باید علامت رایگان و هر گونه مثبت آزمایشات اضافی 14 روز قبل از آنها می توانند دوباره وارد ایالات متحده

اسمیت و Codekas طرح به صرف آن زمان کاوش در توکیو و شاید را روز سفر به مناطق اطراف آن.

دولت ژاپن همواره مورد سؤال بوده است بیش از آن تصمیم به نگه داشتن مردم در کشتی که برخی از کارشناسان به نام کامل ویروس انکوباتور.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه و خبرنگاران روز شنبه که ایده اصلی برای نگه داشتن مردم با خیال راحت قرنطینه در کشتی نبود غیر منطقی. اما حتی با قرنطینه روند در کشتی, ویروس, انتقال هنوز هم رخ داده است.

“قرنطینه روند شکست خورده” Fauci گفت. “من می خواهم به sugarcoat آن کنید و سعی کنید به دیپلماتیک در مورد آن, اما آن شکست خورده است. مردم آلوده شدن در آن کشتی. چیزی چپ چپ رفت که در روند quarantining در آن کشتی. من نمی دانم آنچه در آن بود, اما بسیاری از مردم با آلوده کردم که کشتی.”

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو در ابتدا گفت: کسانی که پیاده کشتی با منفی ویروس آزمايش انجام ژاپنی قرنطینه نیاز و آزاد بودند به راه رفتن و رفتن به خانه بر حمل و نقل عمومی. بعد جمعه او خواست سابق مسافران به خودداری از غیر ضروری گردش کنید و سعی کنید به ماندن در خانه برای حدود دو هفته است.

“COVID-19 نیست 100% شناخته شده و بسیاری از مردم با آلوده کردم در الماس شاهزاده خانم. در نظر گرفتن این عوامل را در نظر ما معتقدیم در نظر گرفتن احتیاط بیشتری کمک خواهد کرد برای جلوگیری از خطر عفونت های آینده,” او گفت:.

ژاپن و رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: کنترل سلامت سازمان دیده بان برای خدمه می کند زیرا آنها می توانند خود را منزوی و با پخش کردن و با استفاده از خالی مسافر اتاق.

کمک: دیوید الیور هانا Yasharoff ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>