توییتر نام تهمت از ‘جزر و مد غلاف’ رئیس جمهور بعد از او نشان می دهد ضد عفونی کننده تزریق

واشنگتن – پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب یکشنبه احتمالا در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده به مردم با آلوده coronavirus “جزر و مد غلاف” و دیگر پاک کننده های خانگی شروع روند در توییتر.

“و سپس من تو را دیدم ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه و یک راه وجود دارد ما می تواند چیزی مانند که توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” رئیس جمهور گفت: در طول کاخ سفید در نشست خبری. “همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

بیشتر: جدید HHS سخنگوی مایکل Caputo حذف نژادپرستانه توییتهایی مربوط به کروناویروس

پس از آن لایحه Bryan یک معاون علم و فناوری در وزارت امنیت داخلی روشن است که که امکان پذیر نیست و گفت: “ما نمی که در آن آزمایشگاه در آزمایشگاه.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “شاید این کار شاید آن کار نمی کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از بریان شده بود بحث جدید فدرال مطالعه که تبلیغ نور خورشید و خانگی ضد عفونی کننده به عنوان موثر در کشتن رمان coronavirus بر روی سطوح و یا در هوا است.

به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد تزریق, پاک کننده مانند Lysol, Clorox و جزر و مد غلاف اشاره به خطرناک آنلاین چالش که در آن بچه قرار داده رختشویی غلاف در دهان خود آغاز روند در توییتر.

بیشتر: زندان فدرال سیستم گسترش ویروس تست برای پیدا کردن مخفی بدون علامت عفونت

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست این نوع از مواد ضد عفونی کننده در نظر پنج شنبه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد در توئیتر خود نوشت: “اشعه ماوراء بنفش نور ؟ تزریق مواد ضد عفونی کننده? در اینجا یک ایده آقای رئیس جمهور: تست های بیشتر. در حال حاضر. و حفاظتی تجهیزات پزشکی واقعی حرفه ای است.”

واشنگتن نظامی گروه مدیریت اضطراری تقسیم التماس کرد “Please don’t eat جزر و مد غلاف یا تزریق خودتان را با هر نوع از مواد ضد عفونی کننده” و “ایجاد یک وضعیت بد بدتر است.”

غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان خواسته شده بود در مورد اين روشها در طول سی ان ان تاون هال زیر مغلوب ساختن پیشی جستن ، او پاسخ داد: “من قطعا نمی توصیه داخلی مصرف یک ضد عفونی کننده است.”

FDA هشدار خوردن مواد ضد عفونی کننده گفت: مصرف “محصولات می تواند باعث تهوع ، استفراغ و اسهال و علائم کم آبی شدید.”

بیشتر: کالیفرنیا به حال خود مرگبارترین روز جمعه حتی به عنوان COVID-19 موارد شروع به ایجاد ثبات در

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی مطالعه در نور خورشید به کشتن coronavirus اما رسمی هشدار آمریکایی ها تغییر رفتار

رئیس جمهور همچنین شناور ایده درمان بیماران مبتلا به “نور در داخل بدن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ اثبات نشده برای درمان COVID-19 قبل از, از جمله تماس هیدروکسی کلروکین بالقوه “تعویض بازی.” اما مطالعات متعدد نشان داده است که آن را خطرناک در دوزهای بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>