توییتر و برچسب تهمت توييتها با واقعیت بررسی برای اولین بار

منتشر شده

توییتر روز سه شنبه سیلی واقعیت-بررسی برچسب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای اولین بار در پاسخ به طولانی انتقاد که این شرکت بیش از حد دست می آید به پلیس اطلاعات غلط و دروغ از رهبران جهان.

این حرکت که بالا گرفتن تنش ها بین واشنگتن و دره سیلیکون در انتخابات سال ساخته شده بود در پاسخ به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی بیش از 24 ساعت گذشته. توییت به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در برگه های رای جعلی هستند. توییتر را برچسب می گوید: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” و تغییر مسیر کاربران به اخبار در مورد تهمت را بی اساس ادعا می کنند.

این توییت, توییتر گفت: سخنگوی کتی Rosborough, “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

کورپس کریستی حمله: تنها یک مهاجم در تگزاس در پایگاه نیروی دریایی تیراندازی در هر FBI

در یک بیانیه تهمت مدیر کمپین براد Parscale گفت: “ما همیشه می دانستیم که دره سیلیکون می تونستم از همه متوقف می شود و مانع از تداخل با رئیس جمهور تهمت گرفتن پیام خود را از طریق به رای دهندگان. همکاری با گرایش جعلی رسانه های خبری ‘واقع چکرز’ تنها یک صفحه نمایش دود توییتر با استفاده از سعی کنید به قرض خود را آشکار سیاسی برخی از تاکتیک های غلط اعتبار.”

برای آن 14 سال وجود توییتر اجازه داده است اطلاعات غلط توسط رهبران جهان و روزمره شهروندان به گسترش تقریبا بدون کنترل. رهبران آن به مدت طولانی گفت: کاربران خواهد درگیر در بحث بر روی پلت فرم و تصحیح اطلاعات نادرست خود به خود.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ده ها تن از ادعاهای دروغین در رسانه های اجتماعی به خصوص در مورد نظر خود را در رسانه توییتر و انتقاد مردم در راه است که منتقدان استدلال کرده اند می تواند نقض سیاست های شرکت در آزار و اذیت و قلدری.

برای مثال توییتر اقدامات آمد در یک روز زمانی که پلت فرم در مواجهه با یک مجموعه از انتقاد بیش از دیگر مجموعه ای از تهمت توییتهایی. در اوایل روز سه شنبه ، مرد زن مرده از یک کارمند سابق به جو Scarborough سابق جمهوری خواه کنگره خواسته توییتر اجرایی جک دورسی به حذف توییت توسط تهمت پیشبرد یک بی پایه و اساس تئوری توطئه در مورد کارمند و همسر مرگ است. کسانی توییتهایی هنوز تا بازتابی از رویکرد به پلیس محتوا است که می تواند به نظر می رسد متناقض و حتی به عنوان شرکت افزایش یافته و اجرای.

این شرکت بحث که آیا برای اقدام در سکربروق توییتهایی گفت: یک فرد آشنا با این بحث.

آن بسیار بزرگتر رقیب Facebook, در مقابل, راه اندازی یک واقعیت-چک کردن برنامه های چند سال پیش. Facebook که 2.6 میلیارد, کاربران, بودجه ارتش از شخص ثالث واقعیت چکرز به بررسی محتوا که پس از آن می شود برچسب در سایت و تنزل مقام در رسیدن به آن.

توییتر که حدود 330 میلیون کاربر تا به حال نه نهادی را برای تعامل با واقعیت چکرز.

اما توییتر به تغییر رویکرد خود در طول رمان-coronavirus بیماری همه گیر. در ماه مارس این شرکت تجدید نظر در آن شرایط استفاده از خدمات به آن می گویند خواهد حذف پست ها توسط هر کسی حتی رهبران جهان اگر چنین پست رفت “در مقابل ارشاد از منابع معتبر جهانی و بهداشت عمومی اطلاعات است.” که شامل نظرات این ادعا که اجتماعی فاصله بی اثر است یا این که روغن های ضروری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان ویروس.

به زودی پس از, برای اولین بار, توییتر اعمال سیاست, به رهبران جهان, از بین بردن توییتهایی توسط رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro و جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro گفت: توییتهایی دربارهی شکستن اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و شعار دروغین درمان تا به حال چنین پتانسیل برای آسیب که برچسب آنها کافی خواهد بود.

این ماه توییتر نورد از یک سیاست جدید گفت که این امر با برچسب یا ارائه پیام های هشدار دهنده در مورد کوروناویروس مرتبط با اطلاعات غلط حتی وقتی که اطلاعات یک تناقض مستقیم با سلامت و مقامات را نقض نمی کند سیاست های شرکت. این شرکت در آن زمان گفت که این ممکن است گسترش این برچسب به موضوع دیگر مناطق مانند انواع دیگر مرتبط با سلامت مضر یا شرایط دیگر که در آن خطر وجود دارد آسیب برساند. شنبه توييتها در انتخابات نشان دهنده گسترش به یک منطقه جدید از انتخابات مرتبط با اطلاعات غلط.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده همان مطالب در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای در Facebook که در پاسخ به یک سوال در مورد این که آیا این برچسب و یا آن را حذف کنید.

املاک و مستغلات گلایه: Tilman Fertitta هشدار COVID مربوط به املاک و مستغلات مجسمه نیم تنه

به عنوان یک ماده از سیاست توییتر و دیگر شرکت های فن آوری نگه رهبران جهان به استانداردهای مختلف از روزمره کاربران است. محتوای رهبران جهان نگه داشته است تا توسط Facebook, Twitter, YouTube و حتی زمانی که آن را نقض سیاست های شرکت یک عمل شناخته شده به عنوان “newsworthiness معافیت.”

که سیاست شده است به موضوع نقد به دلیل دیدگاه توسط رهبران جهان می تواند عظیم اثرات بر رفتار مردم و دارای پتانسیل بیشتری برای آسیب رساندن. تهمت های اخیر, ارتقاء, دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان تجربی برای covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus ناشی از تجویز و فروش مواد مخدر به اوج.

اگر تهمت بود دستور داد مردم را به مواد مخدر آشکار این بیانیه احتمالا گرفته شده توسط Facebook یا Twitter با توجه به افرادی که در کار وجود دارد که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به حدس و گمان publicly. به جای رئیس جمهور راه می رفت و یک خط خوب ترویج مزایای این دارو و گفت که او از گرفتن آن خود را.

سازمان بهداشت جهانی است متوقف مطالعات مواد مخدر را از نگرانی است که باعث بیش از آسیب خوب.

در ماه مارس توییتر برچسب دستکاری تصویری از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن بود که بازتوییت شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. که همان ماه Facebook در زمان پایین گمراه کننده در باره سرشماری ایالات متحده., یکی دو بار که Facebook اقدام در برابر تهمت مبارزات انتخاباتی.

– – –

واشنگتن پست گربه Zakrzewski کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>