توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘ستایش خشونت’ پس از او می گوید: مینیاپولیس غارت منجر به ‘تیراندازی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در اوایل جمعه برای محکوم مینیاپولیس تظاهرکنندگان به عنوان “اراذل و اوباش” تهدید مداخله نظامی و نشان می دهد, آن می تواند منجر به “تیراندازی” ارشاد رسانه اجتماعی شرکت به گام بی سابقه ای از محدود کردن توانایی های عمومی به نمایش صدای جیر جیر خود را.

برچسب اضافه توسط توییتر دومین بار در یک هفته فن آوری های غول پیکر اقدام در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات بحث برانگیز.

خبرنگار بازداشت شده: سی ان ان خدمه بازداشت شده در هوا زندگی می کنند در حالی که گزارش مینیاپولیس تظاهرات

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را دوباره تقبیح این حرکت به عنوان سانسور, امیدوار کننده برای تنظیم این شرکت یک روز پس از او امضا فرمان اجرایی است که می تواند باز کردن درب برای دولت ایالات متحده به مجازات های اجتماعی-سایت های رسانه های خود را برای دست زدن به سیاسی سخنرانی آنلاین.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج خود صبح زود نظر به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید شدت در مینیاپولیس. آتش خروشان در سراسر شهر پنج شنبه شب به عنوان تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند زیرا فلوید بود که سیاه در بازداشت پلیس درگذشت. ناآرامی است برای چندمین بار در سراسر کشور از جمله در لوئیزویل که در آن Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید و مشتاق پرستار کشته شد توسط پلیس در اوایل این ماه.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح جمعه و اضافه میکند: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

منتقدان بلافاصله محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تصریح می کند که او ترویج خشونت آمیز و مقابله به مثل در برابر معترضان و توییتر در زمان اقدام سریع. “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت” خواندن یک جعبه خاکستری که در حال حاضر پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن جیر از نمایش عمومی مگر در مواردی که یک کاربر به آن را ببینید. در انجام این کار توییتر نیز مانع دیگر کاربران از میل رئیس جمهور صدای جیر جیر یا به اشتراک گذاری آن را بدون اضافه کردن نظر.

“ما اقداماتی در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز اما نگه داشته اند صدای جیر جیر در توییتر به دلیل آن مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت” گفت: ترنتون کندی سخنگوی این شرکت است.

این حرکت بلافاصله تشدید تنش بین دره سیلیکون شرکت و تهمت که توییتی بعد جمعه صبح که او تا به حال شده است ناعادلانه هدف قرار دادند. برای سال مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ کرده توییتر و دیگر شرکت های فن آوری نمایشگاه تعصب در برابر محافظه کاران به طور سیستماتیک محدود خود را پست و بی سر و صدا ممنوع کردن راست متمایل کاربران – هزینه ای که برای او فراهم کرده است شواهد کمی و یکی که این صنعت به شدت رد می کند.

“توییتر در حال انجام هیچ چیز در مورد همه دروغ & تبلیغ قرار داده توسط چین و یا چپ رادیکال دموکرات حزب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بعد صدای جیر جیر. “آنها را هدف قرار داده اند و جمهوری خواهان و محافظه کاران و رئیس جمهور ایالات متحده است. بخش 230 باید لغو توسط کنگره است. تا زمانی که آن را تنظيم خواهد شد!”

در عمل مخالفت با این حال کاخ سفید ساعت بعد از اعلان مجدد رئیس جمهور بحث و نظر در مورد عکاسی در آن حساب. سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شب صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس بود که زوج با یکی دیگر از تاول پست با هدف قرار دادن شهردار یعقوب فری (D) آمد و پس از معترضان در شهر نقض پلیس حوزه را ترک کرده بود و آتش به ساختمان. هرج و مرج در صحنه مشخص شده آخرین تشدید ناآرامی های گسترده است که گرفتار مینیاپولیس مستقیم برای سه روز پس از حادثه مرگبار که در آن فلوید, گزارشی مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه او به عنوان دستبند بر روی زمین است.

روز پنجشنبه در میان گزارش از آتش سوزی و غارت و خرابکاری است که آغاز شده بود شب قبل از فری اعلام اضطراری که به زودی به لیبریا تیم Walz را جهت تماس در گارد ملی. توسط شب هنگام بیش از 500 سربازان مستقر شده بودند به مینیاپولیس و سنت Paul و اطراف آن جوامع نگهبان تایید کرد.

اما معترضان همچنان wreaking ویران در شهر دوشنبه شب بسیار به مغلوب ساختن پیشی جستن ” است.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اوایل جمعه قبل از در نظر گرفتن هدف در فری.

“در مجموع فقدان رهبری” رئیس جمهور ادامه داد. “هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تظاهر کنندگان بسیاری از آنها افرادی هستند که از رنگ “اراذل و اوباش” قبل از تکرار طوطی وار کلمات سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley که برای او شناخته شده بود بحث برانگیز “توقف و frisk” سیاست.

غارت و تیراندازی نقل قول بود اول گفت: Headley در طول یک ماه دسامبر 1967 در کنفرانس خبری پرداختن به تلاش های مقامات برای انجام آنچه ایالات مطبوعات بین المللی توضیح داده شده در آن زمان به عنوان “سرکوب . . . زاغه اوباش.” با توجه به UPI “Headley گفت میامی نشده مشکل با اختلالات نژادی و غارت زیرا او اجازه دهید کلمه فیلتر پایین وقتی غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.’ “

لحظه ای پس از ذکر شده است به عنوان یک عامل نخست در نارضایتی که منجر به شورش های نژادی که شکست در میامی در اواخر دهه 1960 واشنگتن پست ترنس McArdle گزارش شده است.

در روز پنج شنبه, بسیاری از را متهم به تهمت از ساخت یک نژادپرست تهدید خشونت علیه معترضان.

حتی سوگند پاسداران یک جناح راست گروه شبه نظامی خواست مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب بیانیه خود با استناد به نگرانی های که جیر جیر می تواند دیده می شود به عنوان تشویق گارد ملی به “شلیک افراد برای سرقت.”

“این یک فاجعه” گروه توییتی از خود حساب رسمی. “رئیس جمهور تهمت نیاز به جمع شدن که بیانیه ASAP بیان کرد که او misspoke & معنی نیست که می گویند که گارد ملی باید به مردم شلیک برای سرقت.”

در ضمن فری ضربه به رئیس جمهور در طول یک خبر در جلسه اوایل جمعه.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم” فری گفت. “این یک زمان سخت در دوره? بله. اما شما بهتر بود لعنت به مطمئن شوید که ما در حال رفتن را از طریق این.”

– – –

واشنگتن پست تیموتی بلا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>