ترنر معکوس خود را می بندد پارک های شهر برای آخر هفته عید پاک

شهردار سیلوستر ترنر در روز پنج شنبه دستور داد هوستون پارک ها و مسیرهای پیاده روی به نزدیک برای آخر هفته فقط یک روز پس از گفت و پارک ها باز خواهد ماند تا زمانی که مردم تمرین های اجتماعی فاصله.

واژگونی اعلام کرد در شهردار روزانه coronavirus اخبار کنفرانس, شرح زیر است, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو منظور روز شنبه بسته شدن تمام شهرستان پارک برای آخر هفته به پایان می رسد که با عید پاک یکشنبه.

در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه ترنر مقاومت کرده بود و بسته شدن این شهر پارک گفت که او نمی خواست به “سنگین دست.”

“ما باید به مردم بگویید که نمی شود در یک پارک که شلوغ که در آن شما نمی توانید به شرکت در اجتماعی, فاصله,” شهردار گفت. “افسران پلیس نباید به می آیند و به شما بگویم که هیچ اما اگر ما باید, ما باید. اما من فکر نمی کنم که به عنوان یک دولتی رهبر است که من باید از دیکته کردن همه چیز شما را به عنوان اگر شما ذهن خود را.”

شهردار گفت که او تغییر ذهن خود را روز شنبه پس از یادگیری از 615 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در هوستون کوچکترین واحد-روز پرش هنوز حدود نیمی از موارد از تست های انجام شده در ماه مارس است. این شهر در حال حاضر ثبت 1,995 موارد مثبت این ویروس.

“وزارت بهداشت فرستاده من شماره امروز در ساعت 1:30. من تو را دیدم 615. که بالا پرش” ترنر گفت که او ساخته شده را تغییر دهید به “اهمیت اجتماعی فاصله.”

ترنر گفت: سفارش را به اثر در غروب پنج شنبه. هیدلگو منظور بود را به اثر در 8 p. m. روز شنبه و در گسترش تا ساعت 8 صبح دوشنبه.

هوستون پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر Steve Wright گفت: Turner اطلاع او از تعطیلی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 2 بعد از ظهر پنج شنبه و “نمی آمد به این تصمیم به آرامی.”

برای منصرف کردن مردم از بازدید از پارک شهر نزدیک دروازه احداث سنگر و چرخش آن 36 شهری پارک رنجرز در گشت زنی در طول تعطیلات آخر هفته رایت گفت. حدود 100 شهر 380 پارک ها می تواند بسته با درب و نرده ها. این تعطیلی شامل همه 165 مایل از مسیرهای پیاده روی شهرستان از جمله آن مسیرهای پیاده روی و دوچرخه.

پرسید که چه مجازات مقامات شهرستان خواهد اجرا برای متخلفان ترنر گفت: او را “ترک آن را به اداره پلیس به گرفتن گام های لازم.”

رئیس پلیس هنر اکودو گفت: ماموران را قربانی اول و سپس استناد برای هر کسی گرفتار در پارک شهر برای بار دوم. کسانی که حاضر به ترک خواهد بود موضوع را به بازداشت اکودو گفت: هر چند او افزود که او “ترجیح می دهم به استفاده از قند از سرکه.”

حتی بدون ترنر سفارش یک پیش بینی درباره باران و طوفان بود و انتظار می رود برای حفظ بسیاری از Houstonians داخل خانه بیش از آخر هفته. خدمات ملی آب و هوا صادر باران شدید دیده بان برای بسیاری از جنوب شرق تگزاس در روز پنج شنبه و پیش بینی تگرگ “آسیب رساندن به بادها و باران از طریق این بعد از ظهر و شب در هوستون.

این هوای نامساعد آب و هوا پیش بینی به آباته جمعه قبل از بازگشت شنبه و یکشنبه با امکان رعد و برق و دوش.

قبل از امید بستن به شاتر همه آنها ترنر داده بود پارک رنجرز قدرت به پایین شلوغ پارک. او گفت که هیچ پارک کرده بود و در عین حال بسته شده است اما او در اشاره به چشم انداز در حال تغییر ذهن خود و گفت او را ارزیابی وضعیت “روزانه است.”

ترنر قبلا دستور حذف همه بسکتبال رینگ در پارک های شهر پس از گزارش آمده است که مردم همچنان به بازی در دادگاه. مسیرهای باز باقی می ماند اما مقامات بسته اند زمین های بازی, جامعه, مراکز گلف رانندگی محدوده.

روز شنبه, Hidalgo گفت: در اوایل روند نشان اجتماعی فاصله ممکن است در کند کردن روند گسترش این ویروس در اینجا می تواند معکوس شود اگر مردم به این نتیجه بدترین گذشت.

“اگر ما یک آخر هفته عید پاک که در آن همه تصمیم می گیرد که آنها در حال رفتن به جمع و سپس ما قصد داریم چند مرحله,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>