سعی کنید شانس خود را در برنده شدن در این درجه یک جایزه در RodeoHouston کارناوال

منتشر شده

هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان™ (HLSR) در نوسان کامل است کامل با تمام کارناوال سرگرم کننده و هیجان به حال به محتوای قلب خود را.

درجه یک جایزه در معرض خطر هستند به شما به عنوان بازدید از بازی های مختلف در تلاش برای تعیین این که کدام یک را زمین شما بهترین شانس برنده شدن که جایزه ویژه برای که کسی خاص.

شما نمی توانید به رفتن به بازار مال فروشان بدون لذت بردن از هیجان از کارناوال سواری نمونه مواد غذایی دلپذیر گزینه های را انتخاب کنید و سعی کنید شانس خود را در برنده شدن یک جایزه بزرگ در یکی از بیش از 40 بازی های مختلف که کارناوال ویژگی های این سال است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: بازار مال فروشان 101: در اینجا این است که راهنمای شما برای درک حوادث در RodeoHouston

ما با هم یک نمایش به صورت اسلاید برجسته برخی از بازی ها که جلب خواهد شد شما بهترین جوایز کارناوال را ارائه کرده است. به دنبال بزرگ پر رنگین کمان خر به خانه ؟ آنها آن را کردم. چگونه در مورد یک خرس عروسکی بزرگ با یک پاپیون قرمز? آنها که بیش از حد. آیا شما اعتقاد دارم که شما حتی می تواند برنده یک دوچرخه در شلیک کردن محدوده بازی ؟

بازی های بی پایان هستند و همه ما آرزو شانس به در تا کنون به نفع ما به عنوان ما به بازی شیر یا خط یک حلقه در اطراف بطری هدف توپ در بالون مجسمه نیم تنه یا whack-a-mole به راه رفتن دور با معشوق پر حیوانات را انتخاب کنید.

برخی از بازی های جدید برجسته در این سال با توجه به HLSR شامل: بطری تا بازی که در آن شما سعی می کنید برای قرار دادن یک قرمز کلاله در اطراف یک بطری و ایستاده آن را در یک مربع به برنده این جایزه است. همچنین در این سال جدید رول توپ که در آن شما به رقابت با دیگران به شما به عنوان نژاد به پایان را به نفع خود جایزه خود را انتخاب کنید.

بازار مال فروشان حقایق سرگرم کننده: بهترین پارکینگ برای هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان

این همراه با کلاسیک قدیمی مانند حلقه های یک اردک, بلوک, پارتی, Skeeball, بالون, سینه بزرگ آب سرگرم کننده همه در حال انتظار برای شما را با تن از سرگرم کننده برای تمام روز از کارناوال shenanigans.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>