مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی فاصله دستورالعمل بی سر و صدا به پایان می رسد به عنوان دولت شیفت تمرکز به بازگشایی

واشنگتن – مهلت بالابر اجتماعی فاصله دستورالعمل بی سر و صدا گذشت در روز پنج شنبه به کاخ سفید تحت فشار قرار دادند یک مجموعه جدید از پیشنهادات طراحی شده برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر نابود coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید است sunsetting فدرال دستورالعمل یک بار مرکزی شعار آن coronavirus پاسخ و تمرکز دولت را پیام آخرین نشانه ای از رئیس جمهور اشتیاق برای احیای هنگامی که اقتصاد پررونق طرح میتوانست توسط coronavirus بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار اقتصادی به تغییر استراتژی خود را از مبارزه با کروناویروس با فشار دادن به جلو با یک پیام از احیای اقتصادی که او امیدوار است که کمک خواهد کرد که امن خود را از انتخاب مجدد در نوامبر است.

دولت چرخد و در سه فاز برنامه ریزی که برگ متحده تصمیم به ایجاد یک استراتژی آمیخته است که برخی از کارشناسان بهداشت هشدار می دهند می تواند به تضعیف پیشرفت است که ساخته شده است به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اجتماعی فاصله توصیه های منتشر شده در اواسط ماه مارس و توسعه یافته از دو هفته به طول 45 روز به نام آمریکایی ها برای کار از خانه و جلوگیری از سفر غیرضروری به عنوان به خوبی به عنوان فضاهای عمومی مانند رستوران ها و کافه ها به منظور “صاف منحنی” از تعدادی از افراد آلوده با COVID-19.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد زیر آتش برای شناور ایده بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله محدودیت در اوایل مارس 12 بود که یکشنبه عید پاک. او تغییر لحن خود را پس از او مواجه شد با پیش بینی مرگ و میر از 100,000 به 240,000 اگر مردم اجازه داده شد برای بازگشت به فضاهای عمومی خیلی زود است.

اما به عنوان مه آمد به نزدیک این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او هیچ برنامه ای برای گسترش فدرال توصیه های بعد از آنها منقضی پنج شنبه, حتی به عنوان خود وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx پیشنهاد کرد که اجتماعی فاصله وجود داشته باشد در برخی فرم از طریق تابستان است.

“آنها خواهید بود محو چرا که در حال حاضر فرمانداران در حال انجام آن ناروا” گفت: این دستورالعمل طی یک جلسه با لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز در روز چهارشنبه.

نقشه برداری از شیوع کروناویروس: همه COVID-19 نفر در ایالات متحده

با وجود این تعدادی از ایالات متحده coronavirus موارد بیش از 1 میلیون دلار با یک گریم مرگ و میر بیش از 60,000 کاخ سفید شده است مشتاق به رنگ یک چشم انداز خوش بینانه از آمریکایی ها بازگشت به کار توسط این تابستان. معاون رئیس جمهور مایک پنس پنجشنبه به خبرنگاران گفت که اکثر فرمانداران باید در آغوش دستورالعمل های فدرال و گنجانیده شده اند آنها را به برنامه های خود برای بازگشایی کشورهای خود را.

پسر رئيس جمهور در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر گفت: “فاکس و دوستان” در روز چهارشنبه که آمریکایی ها خواهد شد بازگشت به روال عادی در اوایل ماه ژوئن است.

“من فکر می کنم آنچه که شما به عنوان کشورهای در حال بازگشایی در حال حاضر ممکن خواهد بود انتقال در ماه است.” او گفت:. “و من فکر می کنم شما ببینید در ماه ژوئن بسیاری از کشور باید به حالت عادی بازگشت و امید است که … ماه جولای این کشور واقعا تاب دوباره.”

بازگشایی اقتصاد: مغلوب ساختن پیشی جستن به سفر به آریزونا Honeywell مرکز هفته آینده در میان فشار به آسانسور coronavirus محدودیت

در حالی که رئیس جمهور و دستیاران خود را پیشنهاد کرده اند که برخی فرمانداران در حال آماده به اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار و بازگشایی مدارس و سلامت خود را به کارشناسان تاکید کرده اند که نیاز به دیدار با الزامات جدید “باز کردن امریکا دوباره” راهنمایی.

جدید فدرال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد, راه اندازی در اوایل این ماه به تشریح سه مرحله که تلو تلو خوردن پایان اجتماعی فاصله بر اساس یک دوره دو هفته ای از “سیر نزولی” از coronavirus موارد است. اما این طرح تا حد زیادی مبتنی بر معیار از جمله در دسترس بودن گسترده تست که فرمانداران می گویند هنوز در دسترس نیست.

کارشناسان بهداشت و درمان و دولت و مقامات محلی ابراز نگرانی کرده اند که باز کردن بیش از حد به زودی به شمار تهدید مرگبار موج دوم ویروس گسترش است که تعطیل خیلی از کشور و انسداد در حال حاضر اقتصاد کتک.

بلند کردن اجسام coronavirus مستندات: بیش از نیمی از کشورها در حال حرکت به بازگشایی شده است. مشاهده لیست

“ما هیچ واقعا موثر دارو یا واکسن چه ما این است که رفتار ما” گفت: Joshua journal club, مدیر بلومبرگ بهداشت آمریکا ابتکار عمل در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “که ارتباطی که منجر مردم را به اقدام برای حفاظت از خود است و بهترین دارو در حال حاضر. و زمانی که آنها درهم و برهم کردن پیام ما رقیق پزشکی است.”

بیش از نیمی از ایالات آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای نرم کردن coronavirus محدودیت های زیر تشویق رئیس جمهور و جدید فدرال راهنمایی. جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یکی از اولین به تصویب تهاجمی قصد دارد به سهولت اقامت در خانه سفارشات با وجود انتقاد از رئیس جمهور که آن را “بیش از حد به زودی” اجازه می دهد ورزشگاه تاتو سرو سالن و درمانگران ماساژ برای بازگشایی, مارس 24.

رئیس جمهور ستایش است دیگر فرمانداران مانند تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت که پرده برداری از طرح خود برای بازگشایی تمام فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز در 25 درصد ظرفیت در سطح چهار – یک هفته پس از کمپ طرح به اجرا رفت. کشورهای دیگر از جمله تنسی و میسوری نیز اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت به کسب و کار به طور معمول در روز دوشنبه و حتی به عنوان آنها هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات الزامات جدید بازگشایی راهنمایی.

وندی Parmet یک دانشگاه استاد حقوق که متخصص در مراقبت های بهداشتی و اخلاق زیستی گفت: از انقضای دستورالعمل تغییر نمی کند اندازه متحده در حال حاضر تماس با عکس در زمانی که به لغو محدودیت. اما برخی از مردم می خواند رئیس جمهور تصمیم به تجدید اجتماعی فاصله قوانین به عنوان یک اعلامیه که مشکل این است که بیش و زندگی عمومی می تواند از سر گرفت.

اول ایمنی: بازگشایی کسب و کارهای کوچک پس از COVID-19

“بیشتر مردم ممکن است فشار خود را به دولت و رهبران محلی برای بلند کردن سفارشات خود را و بیشتر مردم ممکن است توقف تمرین های اجتماعی فاصله,” او گفت:. “این خطرناک است چرا که خیلی از کشور است آشنا نیست معیار برای بازگشایی این است که کاخ سفید مندرج در دستورالعمل خود برای باز کردن آمریکا دوباره صادر شد.”

این دستورالعمل فدرال هنوز هم مردم را تشویق به حد گردهمایی های اجتماعی به کمتر از 10 نفر از طریق مارس 15 در حالی که چندین ایالت در حال هل دادن بیشتر رویکرد تدریجی. برخی از فرمانداران باید با تکیه بر هماهنگی با کشورهای همسایه: کالیفرنیا در حال حرکت است به جلو در هماهنگی با واشنگتن و اورگون و کلرادو و نوادا; فرمانداران از, کانکتیکات, Delaware, New Jersey, New York, پنسیلوانیا, رود آیلند و ماساچوست نیز اعلام کرد قصد دارد به شکل یک نیروی کار مشترک.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی هشدار داد, ایالات متحده است که نمی باید قابلیت آزمون مردم و انجام تماس ردیابی به “رفتن بسیار آرام است.”

“شما نمی توانید فقط جهش بیش از همه چیز و رسیدن به یک وضعیت که در آن شما واقعا وسوسه انگیز ارتجاعی. این چیزی که من نگران است. من امیدوارم که آنها که نمی,” او گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد در روز پنج شنبه.

Fauci هشدار داد که موارد جدید ملزم به رخ می دهد به عنوان متحده شروع به باز شدن فضاهای عمومی.

“وجود خواهد داشت blips,” او اضافه شده است. “بدون شک وجود دارد. هنگامی که شما به جلو و عقب وجود خواهد داشت موارد و آنچه ما باید انجام دهیم این است که مطمئن شوید (متحده) در محل قابلیت شناسایی جداسازی و تماس با ردیابی افراد.”

حتی به عنوان فرمانداران وزن بازگشایی مدارس و کسب و کار در برابر امنیت عمومی اکثر آمریکایی ها می گویند در خانه ماندن به مبارزه با کروناویروس مهم تر از شروع اقتصاد است.

“خوب وجود دارد شواهدی وجود دارد که اکثر مردم نمی رزومه عادی بخش هایی از زندگی خود را تا زمانی که آنها احساس امن انجام این کار گفت:” اندی Slavitt مدیر سابق مدیکر و مدیکید در دولت اوباما. “آنها نمی خواهند به احساس می کنم مثل این پنج هفته هدر رفته است.”

کوتاه کردن مو ؟ اطمینان حاصل کنید. پرواز ؟ شاید نه: به عنوان متحده بازگشایی آمریکایی ها راحت تر با گام های کوچک, بررسی نشان می دهد

یک همشهری نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته متوجه شد که 70 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که اولویت باید “سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus با نگه داشتن مردم در خانه و اجتماعی فاصله حتی اگر اقتصاد صدمه زدن در کوتاه مدت است.”

حتی اگر متحده شروع به بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های این بدان معنا نیست که اقتصاد در حال رفتن به, بهبود, Slavitt می افزاید.

“اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه در آن طول می کشد برای کارفرمایان به احساس راحت استخدام دوباره کسب و کارهای کوچک به احساس راحت باز و مصرف کنندگان احساس راحتی هزینه های که می رویم به نیاز به یک سطح بهداشت عمومی نتایج که ما در میانهی شب تحویل داده نشده است.”

کمک: Joel شانون و لورنزو ریس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>