مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی چاپ شده در $1,200 coronavirus محرک چک بیرون رفتن به آمریکایی ها

واشنگتن – هنگامی که آمریکایی ها خود را دریافت مشتاقانه در انتظار چک از دولت فدرال که در حال ارسال برای کمک به کاهش مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس آنها ممکن است متوجه عبارت “رئیس جمهور Donald J. Trump” اضافه شده است در پایین.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پیشنهاد وزیر خزانه داری استیو Mnuchin ایده اضافه کردن امضای خود را به $1,200 کاغذ چک و گروه توافق کردند که دوشنبه برای اضافه کردن خود را چاپ شده به نام (اما نه خود واقعی تولدش).

وزارت خزانه داری را تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز (شنبه) مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد بود در چک اما ادعا کرد که الصاق آن را نمی خواهد تاخیر تحویل پرداخت.

“تاثیر اقتصادی پرداخت چک در حال برنامه ریزی برای بیرون رفتن در زمان و دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده وجود دارد مطلقا هیچ تاخیر آنچه” یک سخنگوی وزارت خزانه داری در بیانیه ای گفت. “در واقع ما انتظار داریم که برای اولین بار چک را در پست در اوایل هفته آینده است که به خوبی در پیش از زمانی که برای اولین بار چک رفت و در سال 2008 و به خوبی در پیشبرد اولیه تخمین می زند.”

تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به چه کسی است. کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه

او گفت: وزارت خزانه داری و IRS مقامات “مشغول به کار در سراسر ساعت برای دریافت سریع و مستقیم کمک های اقتصادی به زحمتکش آمریکایی” و گفت: چرخش سریع یک “دستاورد بزرگ است.”

اما واشنگتن پست که اولین گزارش, داستان, ارشد گفت: نمایندگان مقامات معتقد بودند علاوه بر این رئیس جمهور را نام می کند چاپ چک.

وجود دارد در حال حاضر نگرانی که منسوخ شده و فن آوری مورد استفاده توسط IRS می تواند تاخیر انتشار از منابع مالی و چاد هوپر رئیس سازمان حرفه ای مدیران انجمن گفت پست که با تغییر کد کامپیوتر برای اضافه کردن نام رئيس جمهور را می کند تا چیز.

“هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه درخواست شبیه به این را ایجاد خواهد کرد پایین دست دندان قروچه کردن است که در نتیجه تاخیر” هوپر گفت: پست.

وارن تایید بایدن: الیزابت وارن تایید جو بایدن از رئیس جمهور

رئیس جمهور رسمی امضا نمی خواهد به نظر می رسد چرا که او نه از نظر قانونی مجاز به تایید چک. به جای نام او خواهد شد در این یادداشت خط و پست و نیویورک تایمز گزارش داد. با توجه به پست این استاندارد برای یک گروه از کارکنان به امضای چک “را به اطمینان حاصل شود که پرداخت های دولت در حال بگمارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا رد مایل به اضافه کردن امضای خود را به کنترل.

وقتی پرسیده شد که در مارس 3, اخبار کنفرانس اگر او با توجه به آن تهمت گفت: “وجود دارد میلیون ها نفر از چک. من قصد دارم به نشانه آنها ؟ هیچ. این یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابتکار, است, اما من می خواهم به ثبت نام آنها ؟ هیچ. مردم در حال گرفتن پول خود را.”

مراقبت چک: نه هر کس است یک $1,200 coronavirus محرک را بررسی کنید. در اینجا خواهد شد که از سمت چپ.

آمریکایی که با توجه به IRS خود را پرداخت مستقیم اطلاعات شروع به دریافت وجوه در روز جمعه و Mnuchin گفت که او انتظار دارد حدود 80 میلیون مالیات دهندگان خواهد شد دریافت پول توسط چهار شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن نام نمی خواهد به نظر می رسد در هر یک از کسانی که سپرده است.

Mnuchin به خبرنگاران گفت: روز شنبه که پرداخت الکترونیکی راه ارجح است از توزیع بودجه و که آنها در حال تلاش برای به دست آوردن پول به عنوان بسیاری از آمریکایی ها به عنوان امکان پذیر است که راه. اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها بسیاری از آنها کم درآمد را دریافت مقاله چک.

تصمیم به اضافه کردن نام رئيس جمهور را به چک شد تمسخر به خود خدمت و با انگیزه های سیاسی توسط دموکرات کنگره بسیاری از آنها رای به تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته نجات که شامل پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان.

هنگامی که شما در حال گرفتن خود را بررسی کنید؟: در اینجا یک راه جدید برای پیدا کردن

“هزاران نفر از خانواده ها در حال اجرا از پول آنها به عنوان از دست دادن شغل خود. روز و ساعت مهم است. اما تهمت می آید ابتدا” بهداشت ، کریس مورفی, D-Conn., توییتی در پاسخ به پست داستان. “پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است به تأخیر انداختن محرک چک تا امضای خود را می توان چاپ بر روی هر یک. او برای اولین بار. شما دوم. همیشه.”

تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. تکرار مورفی کرد.

“17 میلیون نفر شغل خود را از دست. میلیون ها نفر نمی تواند از پرداخت اجاره ندارند و در حال غرق شدن به بدهی. و رئیس جمهور با تاخیر برای کمک به آنها را به طوری که او می تواند نام خود را در چک. مغلوب ساختن پیشی جستن اول امریکا دوم” او هنوز توییتی.

“شما می دانید که محرک بررسی شما انتظار دارند ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن است و برگزاری آن را به طوری که او می تواند اضافه کردن امضای خود را در چک. او خودشیفتگی است هزینه شما” گفت: تشکر. برندان بویل D-Pa. که نشسته در خانه راه و وسیله کمیته.

سابق وزیر خزانه داری لارنس سامرز گفت که استعفا کرده اند اگر رئیس جمهور بیل کلینتون خواسته بود او را به اضافه کردن نام خود را به چنین پرداخت چک.

“وزیر @USTreasury که مجوز این خطرناک است sycophant. این است که با استفاده از دولت به عنوان یک ابزار تبلیغاتی,” تابستان توییتی.

و والتر Shaub یک مدیر سابق مستقل از دولت اخلاق پرسیدم که در آن شما در حال مرگ و درد و رنج هموطنان خود را آمریکایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند یکی دیگر از فرصت برای ترویج خود را – و با گسترش خود را از انتخاب مجدد مبارزه است. فساد شما در آن است متفکرین.”

کمک: مایکل کالینز و Christal هیز, ایالات متحده آمریکا امروز; سوزان Tompor مطبوعات آزاد دیترویت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>