مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus سفارش سپر بلا مهاجران و نیست ما را امن تر

نظر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر با استفاده از مهاجرت به عنوان سیاسی تئاتر صدور یک فرمان اجرایی را به حالت تعلیق ورود به ایالات متحده برای طبقات خاصی از مهاجران جدید در تجدید نظر به ترس. نظم ایجاد شده بر مشابه اقدامات اخیر رئیس جمهور گرفته شده از جمله بستن جنوبی و شمالی مرزها به nonresidents در طول coronavirus همه گیر توقف پناهنده پذیرش برنامه و ابهت کشور و منطقه خاص ممنوعیت سفر.

او در دفاع از هر یک از این مراحل در صورت لزوم برای محافظت از آمریکایی ها در قبال سلامت و یا شغل به عنوان تلفات از COVID-19 افزایش می یابد و بازار سهام می افتد. در حالی که رئیس جمهور و مشاوران او ممکن است بر این باورند که هوشمند تاکتیک سیاسی برای متقاعد کردن پایگاه خود او انجام چیزی برای محافظت از آمریکایی ها آن را به سادگی درست نیست.

بی رحمانه طنز از اقدامات خود را در حال حاضر است که مهاجران از همه راه راه — از جمله هزاران نفر از شکنجه و بازماندگان بسیاری از که زخم ها را شفا نیست — در حال نامتناسب در خط مقدم ارائه همه ما با خدمات ضروری اغلب در فوق العاده ای شخصی در خطر است.

اعراض مردم ما نیاز به

مهاجران هستند احتمال بیشتری برای کار در شغل ما بستگی دارد در این لحظه های خطر ناک. نزدیک به 30 درصد از پزشکان و 40 درصد از دستیاران سلامت در ایالات متحده خارجی متولد و مهاجران نامتناسب کار در خدمات و یا صنایع غذایی است که ما را تغذیه در طول این بحران است. آنها همچنین تبدیل شدن به بیمار و در حال مرگ در شماره های هشدار دهنده به انجام این کار.

5 سال از درگذشت coronavirus: این مهم است که شما او را می دانم و بسیاری از بیشتر

رئیس جمهور گفت که او با صدور فرمان اجرایی به عنوان یک “وظیفه خطیر را به اطمینان حاصل شود (که) بیکار آمریکایی ها خود را بازیابند شغل و معیشت خود را.”

اما آنچه در معافیت های مندرج در سفارش است اذعان است که ما به شدت نیاز به دانشمندان خارجی, پزشکان, پرستاران, کارآفرینان و خدمات مسلح و اعضای خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مورد نیاز “برای انجام تحقیقات پزشکی و یا سایر تحقیقات در نظر گرفته شده برای مبارزه با گسترش COVID-19; و یا برای انجام کار ضروری برای مبارزه با, دوره نقاهت بعد از, و یا در غیر این صورت کاهش اثرات COVID-19 شیوع.”

اگر چه رئیس جمهور با حکم اجرایی است که ظاهرا به طور موقت او روشن ساخته است که او ممکن است گسترش آن بسیار طولانی تر است. حتی قبل از همه گیر او eviscerated آمریکا پناهندگی سیاست کاهش پذیرش پناهندگان از 110,000 چند سال پیش به 18000 برای این سال مالی و تصویب خود را نفرت انگیز مسلمان و مربوط به ممنوعیت.

چرا ما تبدیل به دور پناهندگان و پناهجویان و مهاجران به جای اتخاذ معقول اقدامات توصیه شده توسط با تجربه کارشناسان بهداشت عمومی مانند غربالگری و quarantining (تنها به میزان مجاز و تحت قوانین بین المللی و با پادمان آن نیاز)? به ویژه هنگامی که COVID-19 گسترش در حال حاضر از طریق ایالات متحده تبدیل مردم به دور نیست هر کسی را امن تر است.

بازی سیاست با مهاجرت

بدتر هنوز, آن را نقض دیرینه بین المللی حقوق بشر و حمایت از پناهندگان استاندارد. “افرادی که مجبور به فرار از جنگ و آزار و اذیت نباید محروم ایمنی و حفاظت به بهانه و یا حتی به عنوان یک اثر جانبی از پاسخ به ویروس” فیلیپو Grandi های کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان تصریح کرد: در هفته گذشته.

آسیب هایی که به رئیس جمهور تحمیل می رود فراتر از آن به طور مستقیم نهفته و آشکار در راه است که بیشتر به مخاطره می اندازد همه آمریکایی ها. شکنجه و بازماندگان دریافت خدمات توانبخشی در مرکز قربانیان شکنجه به طور فزاینده ای می ترسم آنجا توسط رئیس جمهور و بلاغت به عنوان سیاست های خود را. این مردم هستند که باید تحمل خشونت غیر قابل تصور در دست دیکتاتورها, تروریست ها و دیگر ستمگران — اغلب برای نمایندگی اصل آمریکا آرمان — و هنوز دوره نقاهت بعد از عمیق عواقب جسمی و روانی خود ،

مردم به آنها نیاز دارید: من صبح مشغول به کار در یک توزیع مواد غذایی خط را نشان می دهد COVID-19 تاثیر بر امریکا

آب و هوا از ترس که رئیس جمهور ایجاد کرده است تشدید بازماندگان’ علائم که اغلب شامل افسردگی و اضطراب و کابوس در مورد تجربیات خود و اختلال استرس پس از سانحه. هنگامی که علائم حاد تبدیل آنها می تواند ناتوان کننده.

اگر رئیس جمهور شد جدی در مورد حفاظت از عمومی و اقتصادی سلامت او می شود به دنبال راه هایی برای حمایت از این مردان و زنان شجاع — و بسیاری دیگر از مهاجران مانند آنها — که آورده اند و معنای جدید به مفهوم “دادن است.” به جای او بازی سیاست با COVID-19 به اثبات نوامبر به عنوان نزدیک که او هنوز متعهد به قربانی آنها. همه ما سزاوار بهتر است.

لیندا چاوز مدیر شدن آمریکا طرح شد مدیر دفتر رابط در ریگان در کاخ سفید. او نویسنده “از Barrio: سمت جدید سیاست هیسپانیک جذب” و بنیانگذار و رئیس مرکز فرصت های برابر یک محافظه کار فکر می کنم تانک. اسکات Roehm اجرا می شود واشنگتن برای مرکز قربانیان شکنجه است. او قبلا به عنوان معاون رئيس جمهور از برنامه ها و سیاست در قانون اساسی پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>