نظر

وقتی که می آید به مسدود کردن شاهدان از شهادت و حفظ شواهد از نمایش عمومی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از دفاع تیم باید با استفاده از هر ابزار آنها کردم. یکی از دلایل بالا است و امنیت ملی است.

با توجه به این خط از استدلال است که به منظور ترساندن جمهوری خواهان مجلس سنا از غارنوردی اجازه می دهد شهادت شهود مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می تواند به خطر اندازد امنیت ملی است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود استدلال هفته گذشته که بولتون شهادت را مطرح کرد امنیت ملی در خطر است.

“او می داند که برخی از افکار من. او می داند آنچه که من فکر می کنم در مورد رهبران. چه اتفاقی می افتد اگر او نشان می دهد آنچه که من فکر می کنم در مورد یک رهبر خاص و آن را بسیار مثبت؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. رئیس جمهور همچنین اضافه کرد که بولتون خروج در ماه سپتامبر نبود دقیقا دوستانه “بنابراین شما نمی خواهم مردم شهادت زمانی که آنها را ترک نمی کند در شرایط خوب است.”

و قبل از این بود که نیویورک تایمز به دست آمده شرح بولتون کتاب و گزارش شده است که نسبت ناروا گفته بولتون به طور مستقیم که او می خواست به اوکراین کمک نظامی نکردن مگر اینکه رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky اعلام کرد تحقیقات به مخالفان سیاسی از جمله Bidens.

آینده و چالش

مجلس سنا قرار است رای به عنوان اوایل به عنوان جمعه در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان یک حساب مغلوب ساختن پیشی جستن از جان گذشته است برای سر کردن. خود را از دفاع تیم و سنا متحدان باید شناور گزینه های مختلف برای جلوگیری از آن از جمله وادار کردن بولتون به شهادت در طبقه بندی تنظیم حصول اطمینان عمومی را دریافت نمی کند به شنیدن آنچه که او برای گفتن دارد. اما البته در حال حاضر هر کس یک ایده بسیار خوبی از آنچه که او ممکن است می گویند و آن را مثبت برای رئیس جمهور. سناتور. جیمز Lankford R-Okla., پیشنهاد کرد که در ازای بولتون شهادت سناتور باید اجازه داده شود به عنوان خوانده شده مقاله خود را در یک طبقه بندی شده تنظیم می باشد. رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام ایده پوچ.

یک سری طرح: مغلوب ساختن پیشی جستن است که استیضاح بیش از یک طرح اخاذی یک سیاست اختلاف’

با رای دادن به شاهدان سرعت نزدیک کاخ سفید نیز ادعا کرد که بولتون کتاب حاوی مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” یک ادعای بولتون اختلافات. کاخ سفید هشدار داده بولتون وکلا که این کتاب نمی تواند منتشر شود تا این اطلاعات برداشته شده است. خاطرات “این اتاق که در آن اتفاق افتاده است” برنامه ریزی شده است برای بیرون آمدن 17 مارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بارها و بارها ادعا کرد که اجرایی امتیاز محافظت ریاست جمهوری گفتگو در مورد امنیت ملی و مسائل مربوط به کنگره موشکافی. مشاوران هستند “کاملا ایمنی از اجبار شهادت قبل از کنگره” به خصوص در امور “روابط خارجی و امنیت ملی” آنها نوشت: در یک Jan. 18 پاسخ به مقالات از استیضاح.

بر اساس این منطق هر ریاست جمهوری اقدام مربوط به امنیت ملی یا سیاست خارجی خواهد اساسا محافظت از استیضاح ایجاد یک ریاست جمهوری ایمنی بنیانگذاران هرگز در نظر گرفته شده. به عنوان جورج واشنگتن و مشاوران او روشن ساخته: Executive privilege ادعا می کند بیشتر از پنجره به بیرون بروید در استیضاح زمینه.

و به حدی که در آن راز واقعی آیتم های (هسته ای کدهای دارایی های خارجی هویت) می تواند در معرض خطر پس از آن که یک بحث خوب برای اقدامات حفاظتی مانند redactions و یا دسترسی به اطلاعات در یک جلسه بسته و یا حساس Compartmented اطلاعات مرکز (یک اتاق امن) به جای کاخ سفید پتو امتناع از ارائه هر گونه شهادت و یا اسناد و مدارک به کنگره است. همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مکالمه خود را با بولتون در مورد اوکراین کمک های سابق ایالات متحده وکیل باربارا McQuade استدلال می کند که رئیس جمهور خود چشم پوشی اجرایی امتیاز زمانی که او در توییتی که بولتون دراز کشیده بود.

ما در حال حاضر می دانیم مغلوب ساختن پیشی جستن اسرار

صرفنظر حقوقی و سوابق تاریخی و استدلال آن نیز مهم است به اذعان این: وجود دارد هیچ امنیت ملی و اسرار در معرض خطر در اینجا است. بلوک های ساختمان از اوکراین — داستان و استیضاح مقالات — در حال حاضر شناخته شده است. مهم ترین قطعه از شواهد ساخته شده توسط کاخ سفید در ماه نوامبر: رکورد مغلوب ساختن پیشی جستن در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین.

آن را سمت راست وجود دارد برای همه برای دیدن است که تهمت خواسته Zelensky به بررسی بایدن و پسرش و در نتیجه دعوت از یک کشور خارجی را به دخالت در انتخابات آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تنظیم کردن بسیاری از زنگ هشدار است که شورای امنیت ملی کارکنان به دنبال مشاوره از وکلا در مورد چه باید بکنید. آن همچنین باعث یک مقام اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن خود و یا نگرانی با یک همکار که گذشت آنها را به سازمان سیا و مشاور عمومی کورتنی سیمونز الوود.

الوود در بر داشت این نگرانی های معقول و به اندازه کافی جدی به ساخت یک جنایی ارجاع به وزارت دادگستری. که همان مقام اطلاعاتی در نهایت ثبت رسمی whistleblower شکایت با جامعه اطلاعاتی بازرس کل که سعی کردم به آن را به تصویب کنگره به عنوان مورد نیاز توسط قانون قبل از متوقف شدن توسط وزارت دادگستری در مشورت با کاخ سفید است.

هیچ دانیل وبستر: در استیضاح: Jay Sekulow bumbles جان بولتون شاهد سوال

علاوه بر ضبط تلفن, ما در حال حاضر ساعت از شهادت شاهدان کلیدی است که کراوات مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست Zelensky به یک ماه طولانی فشار کمپین که شامل از بین بردن سفیر ایالات متحده در اوکراین برای دلجویی فاسد اوکراین و بازیگران و همچنین خودداری سطح بالا متحده جلسات و تقریبا 400 میلیون دلار در قالب کمک نظامی.

تنها تکه های گم شده از پازل هستند چه اصلی بازیگران — مردان مانند بولتون اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney معاون رئیس جمهور مایک پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و سابق وزیر انرژی Rick Perry — گفت و آیا در طول تابستان سعی کنید برای دلجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن را فاسد درخواست و همچنین مدیریت خرید اینترنتی در کاپیتول هیل و در درون دولت ایالات متحده.

درست است داشتن آنها شهادت می تواند نشان می دهد که چگونه کمی به آنها فکر می کنم رئیس جمهور است. که به خودی خود ممکن است یک ملی, راز, اما آن را احتمالا یکی از عمومی باید بدانید قبل از آن آرا دوباره در ماه نوامبر.

کیت Brannen است سرمقاله مدیر فقط امنیت وبلاگ. او در توییتر دنبال کنید: @K8Brannen

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de