مغلوب ساختن پیشی جستن: نمی پوشیدن coronavirus ماسک زیرا این امر با دخالت خارجی رهبر جلسات

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او را انتخاب کنید برای پوشیدن coronavirus ماسک به دلیل آن که تداخل با توانایی خود را برای دیدار با خارجی روسای جمهور و نخست وزیران و “دیکتاتورها.”

“به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت, نشان می دهد او فکر کردم این امر می تواند ناراحت کننده با پوشیدن یک ماسک به عنوان او در دیدار با “رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و کوئینز – من نمی دانم به نوعی من آن را نمی بینم برای خودم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اظهار جمعه در کاخ سفید در کنفرانس خبری که در آن او اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خواهد تجدید نظر در توصیه به مردم توصیه برای شروع پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که CDC است نه فراخوانی برای آمریکایی ها پوشیدن پزشکی-درجه ماسک. پزشکی دنده محافظ باید حفظ شود برای مراقبت های بهداشتی مقامات در خط مقدم درمان coronavirus بیماران, او گفت:.

رئیس جمهور بارها و بارها گفت: دستورالعمل های داوطلبانه و گفت که پوشیدن نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم با استفاده از “دیکتاتور” خط انتقال است که او در دیدار با تمام انواع از رهبران خارجی از طولانی ایستاده متحدان دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

پوشش: مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه گسترده استفاده از ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus

“رهبران در آمده از کشورهای دیگر – نخست وزیران و روسای جمهور پادشاهان و ملکه و دیکتاتورها در برخی از موارد — آنها فقط نمی دانند که آنها در حال دیکتاتورها,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد رسمی در فلوریدا در ماه دسامبر.

“شما می دانید وقتی که من ملاقات دیکتاتورها و روسای جمهور و پادشاهان و ملکه و نخست وزیران همه آنها می آیند به زیبا دفتر بیضی,” او گفت: هفته قبل در یک تجمع در پنسیلوانیا است.

اما بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات با رهبران خارجی لغو شده به دلیل coronavirus. کاخ سفید به تعویق افتاد دیدار با پادشاه اسپانیا که برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مارس. دولت نیز لغو فرد G-7 جلسه از بزرگترین اقتصاد صنعتی شده است که مجموعه ای برای ماه ژوئن.

کمک: نیکلاس وو و دیوید جکسون

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>