مغلوب ساختن پیشی جستن وزن بیشتر محرک چک برای آمریکایی ها. چه چیز دیگری می تواند در آینده coronavirus کمک بسته است ؟

واشنگتن – آمریکایی ها هنوز به خود را دریافت $1,200 محرک چک از دولت فدرال اما دور دیگری از پرداخت های نقدی می تواند در آینده راه خود را.

مذاکرات در راه هستند بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در یکی دیگر از بهبودی بسته به بلانت اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. دور دوم پرداخت نقدی به آمریکایی ها این است که بخشی از این بحث.

“ما به خوبی می تواند انجام دور دوم” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید کنفرانس خبری روز دوشنبه. “این کاملا تحت توجه جدی است.”

کنگره در حال حاضر تایید کرده است سه محرک قبوض آب اقتصاد در میان coronavirus بحران است. بزرگترین است 2.2 تریلیون دلار بهبود اقتصادی بسته فراهم می کند که یک بار پرداخت تا $1,200 به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و همچنین به عنوان وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای وضعیتی وخیم از اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

جمهوری خواه کنگره رهبران سوال نیاز به یک محرک بسته اما باید اذعان کرد که بیشتر نیاز خواهد شد به احتمال زیاد بوجود می آیند. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., تصریح کرد جمعه که هر قانون جدید “را باید متناسب با نیازهای واقعی ملت ما.”

در اینجا نگاهی به آنچه که ممکن است شامل در آینده محرک لایحه:

چک های بیشتر برای آمریکایی ها

مانند تهمت مجلس نانسی پلوسی شده است صحبت کردن در مورد بیشتر پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. او گفت آمریکا در کنفرانس تلفنی روز دوشنبه که بعد از coronavirus بسته به راحتی می تواند پیشی بگیرد $1 تریلیون و که کمک به کسب و کارهای کوچک و خانواده ها می تواند بخشی از معامله است.

برخی از دموکرات ها نیز پیشنهاد ارائه کمک به کسانی که نمی گنجانده شده در آخرین قانون افراد واجد شرایط برای چک در آخرین لایحه.

آخرین محرک لایحه که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27, نام برای یک بار پرداخت تا $1,200 به آن ساخت تا $75,000. مشترک filers که درآمد تا $150,000 را دریافت کنید $2,400. پرداخت خواهد شد و شروع به فاز در $75,000 آستانه تک filers و 150.000 دلار به صورت مشترک می گرداند. آنها را به طور کامل و مرحله به صورت تک filers با درآمد بیش از $99,000, $136,500 برای سرپرست خانوار filers با یک فرزند و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

سرویس درآمد داخلی می گوید که می خواهد شروع به توزیع چک هفته آینده از طریق واریز مستقیم. چک خواهد شد از طریق پست به کسانی که ارائه شده خود را پرداخت مستقیم اطلاعات به IRS.

حتی بسیاری از نمایندگان مجلس معتقدند که چک های بیشتر ممکن است مورد نیاز برای کمک به آمریکایی ها آب و هوا زیان از درآمد در طول coronavirus بحران است.

Coronavirus محرک: چه کسی خواهد شد $1,200 چک و زمانی که آنها فرستاده می شود ؟

خطر برای سلامت پرداخت کارگران

مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس ممکن است “hazard pay” در آینده بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در آغوش ایده, پیشنهاد پول می تواند در قالب پاداش.

حزب دموکرات نیز فشار برای پاداش های مشابه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. و دیگر دموکرات ها پرده برداری از یک طرح در این هفته که افزایش پرداخت برای کارگران ضروری از جمله کسانی که در زمینه بهداشت و درمان در بهداشت و که در فروشگاه های مواد غذایی. این صندوق افزایش خواهد پرداخت تا $25,000 یا 13 دلار یک ساعت از شروع بحران به پایان سال.

“هزاران نفر از کارگران گزارش به خط مقدم کشور ما همه گیر پاسخ هر و هر روز خود را با قرار دادن مستقیما در راه آسیب است برای خدمت به نیازهای دیگران” شومر گفت.

چه کسی واجد شرایط: در آخرین لحظات تجدید نظر به کروناویروس محرک گسترده تر واجد شرایط بودن برای $1,200 چک

هزینه های زیربنایی

جمهوری خواهان و دموکرات ها بارها و بارها ذکر شده نیاز به تعمیر ملت پیری زیرساخت به عنوان یک منطقه که در آن آنها می توانند پیدا کردن زمینه های مشترک پس از Pelosi و دموکرات اصلاح اکثریت در خانه بیش از یک سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آخرین ماه برای $2 تریلیون لایحه برای رفع جاده های کشور, پل ها و تونل ها و پیشنهاد آن باید در آینده coronavirus بسته است.

“با نرخ بهره در ایالات متحده که در صفر این است که این زمان برای ما دهه مدتها زیرساخت لایحه” او در توییتر نوشت.

پلوسی همچنین معتقد است که برای ساخت زیرساخت محور بعدی محرک لایحه اما به نظر می رسد به سوئیچ البته در هفته گذشته.

او گفت که او می خواهم برای دیدن بیشتر پول برای دولت و دولت های محلی کسب و کارهای کوچک و به گسترش مقررات در آینده محرک لایحه اما پیشنهاد زیرساخت ممکن است باید صبر کنید. به 2.2 تریلیون دلار بازیابی بسته تصویب شده در ماه گذشته است که “یک مدل خوب” برای عبور بعدی محرک لایحه به دلیل آن را به خود جلب حمایت هر دو حزب او گفت:

Coronavirus تلفات: مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار پیتر ناوارو هشدار داد ‘به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون روح’ می تواند از دست رفته به کروناویروس: گزارش

پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب

پلوسی و دولت دموکراتیک مقامات حمایت کرده اند که دولت ها باید در دریافت بودجه اضافی برای پشتیبانی از پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب.

یک گروه از 51 ایالت حزب دموکرات صندلی امضا نامه ماه گذشته اصرار کنگره برای دادن متحده حداقل 2 میلیارد دلار برای کمک به آنها را گسترش اولیه رای گیری رای از طریق پست ثبت نام رای دهندگان و رای دهندگان آموزش و پرورش است.

“اقدام برای حفظ نظام انتخاباتی نمی توانید صبر کنید” آنها نوشت. “در چند هفته میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر چندین متحده خواسته خواهد شد که برای انتخابات شهرداری ها و انتخابات مقدماتی و آنها سزاوار بهتر از این غیر ممکن است انتخاب بین حفظ رفاه خود و خود رای.”

به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته است که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده شامل 400 میلیون دلار برای کمک به کشورهای خود اولیه و کلی انتخابات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما پلوسی و آمریکا به دنبال 4 میلیارد دلار در دولت انتخابات کمک به همراه همان روز ثبت نام رای دهندگان مورد نیاز و کشورها باید حداقل 15 روز از رای گیری اولیه. نهایی محرک لایحه را شامل نمی شود هر گونه الزامات مورد نیاز برای چگونه متحده باید صرف 400 میلیون دلار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مقررات از جمله “کاملا دیوانه” و گفت که اگر آنها تا به حال تصویب “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>