مغلوب ساختن پیشی جستن وزن محدود کردن پروازهای بین شهرهای تحت محاصره توسط coronavirus همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او است که به دنبال در سفارش به شرکت های هواپیمایی برای کاهش در پروازهای داخلی در تلاش برای سرکوب گسترش coronavirus بین شهرستانها در حال حاضر تحت محاصره همه گیر.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آماده نیست و به یک موضوع ملی stay-در-خانه سفارش و گفت: این مورد نیاز نیست در برخی از کشورها.

برخی از فرمانداران باید تلاش برای اقدام در این سفر فضایی خود را. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد هر کسی که پرواز به فلوریدا از New York, New Jersey یا کانکتیکات به خود منزوی برای 14 روز آمده است که در میان کسانی که در سخت ترین ضربه از coronavirus. آلاسکا و هاوایی نیز نیاز به کسی که از کشورهای دیگر به خود شده است.

در حال حاضر تهمت می گوید او فکر کردن در مورد تنظیم آن پرواز از سطح ملی.

“شما باید آنها را در برخی موارد از کانون به کانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد شرکت های هواپیمایی در جلسه توجیهی روزانه در بحران است. اما او افزود که آگاه است از مشکلات آن را در اعمال هواپیمایی.

Coronavirus: 28 دانشگاه تگزاس دانش آموزان تست مثبت برای coronavirus پس از مکزیک, رخصتی بهار, سفر, مقامات می گویند

کشتی کروز در دریای: راهنمای تصویری برای کشتی کروز قرنطینه با توجه به کروناویروس

“هنگامی که شما انجام این کار,” او گفت: با اشاره به محدود کردن پروازهای داخلی “شما در حال بستن در یک صنعت است که به شدت مورد نیاز است.”

شرکت های هواپیمایی را به شدت کاهش می یابد برنامه پرواز در صورت کاهش حجم مسافر بین شهرستانها. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین ممنوعیت اتباع خارجی مراجعه آمریکا از چین و اروپا از جمله فرانسه و آلمان و ایتالیا و انگلستان. او همچنین به اعمال محدودیت های غیر ضروری سفر به مکزیک و کانادا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یک ملی stay-در-خانه سفارش مورد نیاز نیست چرا که “شما به یک کمی از انعطاف پذیری” در ایالت ها یا مناطق که در آن coronavirus نشده است به عنوان یک مشکل بزرگ. وی با ذکر این میانه و آلاسکا به عنوان نمونه.

Coronavirus: چرا شرکت های هواپیمایی هنوز پرواز در داخل و خارج از coronavirus نقاط داغ?

COVID-19: بروس اسپرینگستین در شیوع کروناویروس: ‘امن’ و ‘خدا برکت دهد”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>