مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در روز سه شنبه انفجار جو بایدن و سناتور الیزابت وارن – به روز رسانی زنده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در روز سه شنبه نتایج صبح روز چهارشنبه با تمرکز به طور عمده در ادعای خود که دموکرات ها در حال توطئه برای انکار نامزدی به مورد علاقه خود را نامزد برنی ساندرز.

“از حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اوایل روز چهارشنبه پس از یک سری از مقدماتی تولید بیشتر کنوانسیون نمایندگان برای جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها پیشنهاد او می خواهم به اجرا در برابر ساندرز باور او را به ساده ترین دموکرات به ضرب و شتم.

حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می خواهم به تقسیم دموکرات – و کاهش میزان مشارکت – با گفتن ساندرز حامیان خود انسان است که فریب خورده توسط حزب تاسیس. این همان ادعای آنها ساخته شده و در سال 2016 زمانی که ساندرز از دست داد به هیلاری کلینتون و شواهدی وجود دارد که برخی از Sanders, حامیان خانه ماندند و یا حتی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در ماه نوامبر.

در پست خود-سه شنبه توییتهایی تهمت همچنین حمله الیزابت وارن برای ماندن در این مسابقه گفت: او در حال نقشه کشی مترقی آرا دور از Sanders. تماس او را “خودخواه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “او تا به صفر شانس حتی در آینده نزدیک به پیروزی اما لطمه می زند برنی بد. خیلی فوق العاده خود را لیبرال دوستی.

او همچنین گفت: وارن کمک بایدن برنده ماساچوست گفت: “واقعیت این است که الیزابت وارن ماند در مسابقه ویرانگر بود به برنی و اجازه خواب آلود جو به ساحل پیروزی ماساچوست است. این یک طوفان کامل با بسیاری از خوب متحده باقی مانده برای جو!”

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد جلسات که چهره آلاباما اجرا کردن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد روز شنبه او را به عقب جف جلسات’ حریف تامی Tuberville در آلاباما جمهوری خواه اولیه برای سنا.

مکرر هدف از رئیس جمهور سابق دادستان کل نیست برنده شدن به اندازه کافی رای سهشنبه برای تبدیل شدن به ایران مهاجرت آشکار است. او در حال حاضر در برابر یک دور انتخابات در برابر Tuberville, سابق, سر مربی تیم فوتبال در دانشگاه آبرن.

“این چیزی است که اتفاق می افتد به کسی که وفادار منصوب می شود دادستان کل ایالات متحده و پس از آن ندارد عقل یا شجاعت برای خیره کردن & end ساختگی روسیه Witch Hunt” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “Recuses خود را در روز اول در اتاق و مولر کلاهبرداری آغاز می شود!”

مغلوب ساختن پیشی جستن و جلسات: مشاوران قانونگذاران کار در پشت صحنه به سعی کنید به نوسان مغلوب ساختن پیشی جستن در جف جلسات قبل از آلاباما در سنای اولیه

اجرا کردن بعد اتفاق خواهد افتاد این ماه است. برنده خواهد شد و در صورت دموکراتیک بهداشت ، داگ جونز در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

تهمت و سرزنش جلسات برای توقف یک مشاور ویژه بررسی انتخابات روسیه دخالت در سال 2016 و به عنوان یک نتیجه است و اغلب خود با انتقاد دادستان کل سابق.

رئيس جمهور نبود به صراحت endors Tuberville – اما او خدمت متوجه او است با توجه به جلسات’ سرنوشت.

– دیوید جکسون

بلومبرگ کمپین را ارزیابی مجدد پس از سه شنبه

تاجر میلیاردر مایک بلومبرگ را ارزیابی مجدد انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه پس از سه شنبه نتایج نشان داد او انتهایی جو بایدن و برنی ساندرز, چند, آژانس های خبری گزارش شده است.

با وجود حذف بیش از نیم میلیارد دلار برای مبارزات انتخاباتی خود را پس از آن راه اندازی شد در پایان ماه نوامبر – یک شکل است که کوتوله هزینه های خود را دموکراتیک رقبا – ساموآ آمریکا تنها از 15 مسابقات در روز سه شنبه که در آن او ظهور پیروز. او همچنین برداشت تا نمایندگان در کشورهای دیگر اما او موفق به پیروزی در هر دیگران گذراند به شدت مانند ویرجینیا.

“مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی هیچ کس فکر ممکن بود” سابق شهر نیویورک شهردار گفت. “فقط در سه ماه رفته ایم از 1% در انتخابات به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات.”

اما به عنوان یک مدعی بلومبرگ در حال حاضر نشدم هر دو معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز توسط بیش از 300 نمایندگان.

بلومبرگ روز سه شنبه: مایکل بلومبرگ زیر انجام در کلید فوق العاده سهشنبه متحده با وجود سرمایه گذاری عظیم

بلومبرگ پرواز بازگشت به نیویورک در روز سه شنبه پس از مبارزات انتخاباتی در فلوریدا که رای 17 مارس است. ان بی سی نیوز گزارش داد او در حال رفتن به نیویورک “به اجتماع افراد یک تیم با مشاوران.”

بلومبرگ ملی دبیر مطبوعاتی جولی چوب عنوان اهمیت این کمپین جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

“هر کمپین را ارزیابی مجدد پس از امشب در هفته آینده پس از هر بار وجود دارد یک رای” چوب گفت: در یک صدای جیر جیر. “این به این معنا نیست هر چیزی.”

– ویلیام Cummings

جو بایدن و برنی ساندرز معامله سه شنبه مشت

سه شنبه زندگی می کردند تا اعتیاد به مواد مخدره با معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز تجارت مشت تمام شب.

اما در اوایل صبح روز چهارشنبه روشن بود بایدن جدید بود frontrunner و برخی از نامزدهای دیگر مانند سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و سناتور. الیزابت وارن در صورت راه سختی پیش رو از نظر ابتلا به جلو بسته.

تگزاس گذشته دولت به نام بامداد روز چهارشنبه و ارائه بایدن با بزرگترین برنده شدن در یک شب پر از پیروزی.

آنچه متحده را همه برنده می شود ؟

در اینجا متحده هر نامزد برنده در سه شنبه. مین هنوز در حال شمارش به عنوان 4 am EST.

  • جو بایدن: ویرجینیا, آلاباما, آرکانزاس, تنسی, مینه سوتا, ماساچوست, North Carolina, اوکلاهما, تگزاس
  • برنی ساندرز: کالیفرنیا, ورمونت, کلرادو و یوتا
  • مایک بلومبرگ: آمریکا Somoa

چگونه بسیاری از نمایندگان هر یک نامزد داشته باشد ؟

تعدادی از نمایندگان به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به تغییر به عنوان سوپر شنبه نتایج نگه دارید نورد در. اما آسوشیتد پرس ردیاب نشان می دهد بایدن به عنوان رهبر پس شب گذشته نتایج.

  • بایدن 453
  • ساندرز 382
  • وارن 50
  • بلومبرگ 44
  • Gabbard 1

سیاه رای دهندگان تحت فشار قرار دادند بایدن به پیروزی

سیاه رای دهندگان تحت فشار قرار دادند که بایدن به پیروزی در کارولینای جنوبی نیز کلید رای گیری بلوک پشت بایدن را برنده در چند کشور مانند کارولینای شمالی و ویرجینیا و Alabama.

با توجه به خروج سنجی 63 درصد از رای دهندگان در ویرجینیا حمایت بایدن در مقایسه با 18 درصد که مورد حمایت Sanders. کارولینای شمالی دیدم اعداد مشابه با 63 درصد از رای دهندگان حمایت بایدن و تنها 16% حمایت از Sanders. در آلاباما 72 درصد از رای دهندگان به حمایت بایدن در مقایسه با 12 درصد برای Sanders.

چگونه بایدن آن را انجام دهید؟: چگونه جو بایدن roared و برگشت در سوپر شنبه و آنچه در آن به معنی برای آینده مسابقات با برنی ساندرز

چه اتفاقی افتاد به الیزابت وارن?

این یک فاجعه سه شنبه برای Warren عنوان یک شرم آور از دست دادن در خانه اش در ایالت ماساچوست که در آن او به پایان رسید دور سوم است.

وارن سناتور ایالات متحده از ماساچوست همه از بین رفته در یک شب زمانی که دموکرات ریاست جمهوری اولیه تبدیل به یک سر به سر مسابقه بین بایدن و ساندرز.

او نه تنها برنده صفر متحده او نیست پایان دوم در هر اولیه. او ماساچوست پایان بود و در واقع او را بالا انجام شود و دولت تنها جایی که او برنده بیش از 20 درصد آرا.

وارن که رهبری نظر سنجی های ملی در پاییز به نظر می رسد به پایان بالاتر از 15 درصد زنده ماندن آستانه در تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای معنی او را ترک خواهد کرد و سه شنبه با کمتری نمایندگان از دو frontrunners.

بایدن برنده اعلام شد ماساچوست توسط آسوشیتد پرس. با نزدیک به نیمی از حوزه گزارش بایدن به حال 34 درصد از آرا را به دنبال ساندرز با 26 درصد و وارن با 21 درصد است.

کمک: Joey پادگان ربکا مورن, جانین Santucci

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>