تهمت می خواهد ‘بسته بندی کلیساها در عید پاک. شبان انتظار درهای خود را به بسته می شود.

به کروناویروس در سراسر ایالات متحده در طول چند هفته گذشته فرقه فرقه پس از اعلام کرد که آنها با بستن درهای خانه های خود را از عبادت و خدمات در حال حرکت آنلاین.

پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز امیدواری کرد که کلیساها خواهد بازگشایی, عید پاک, مارس 12, برخورد یک ضربه به برخی از کشیشان که در حال تلاش برای کمک به عبادت تنظیم به خدمات مجازی.

CORONAVIRUS به روز رسانی: هوستون coronavirus موارد باید سه برابر 2 مرگ گزارش شده

بسیاری از کشیشان در این هفته گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای باز کردن در زمان برای تعطیلات به طور کلی در نظر گرفته مقدسترین روز در تقویم مسیحی. آنها نیروبخش برای مشکلات مالی بزرگ به عنوان آنها در صورت خالی pews در آنچه که به طور معمول یکی از بزرگترین مجموعه روز از سال است.

“این پیام که بیرون آمدن از رئیس جمهور گیج کننده است برای بسیاری از مردم” گفت: جیمی Aten, مدیر اجرایی فاجعه انسانی موسسه در کالج ویتون در ایالت ایلینوی است. “من درک این واقعیت است که او را تشویق اميد, اما ما باید به این روش با دوز تواضع است.”

فقط قبل از پاستور کریس ریش درهای مسیح در عهد کلیسا در بومانت تگزاس یک congregant به او گفت که کروناویروس “بود فقط آنفولانزا که رسانه ها نیاز به خفه شو.” توقف در فرد خدمات ریش گفت: به نظر می رسید مانند بهترین راه برای محافظت از خود جماعت است که کمتر از 100 عضو است.

ریش تماشا در ناباوری این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیشنهاد کرد که اقتصاد خواهد بود “باز و مشتاق برای رفتن” عید پاک. “من نوع gobsmacked,” او گفت:. “ما در نهایت باید مردم توجه و در نظر گرفتن این جدی است.”

کلیساهای دیگر در سراسر ایالات متحده در حال حاضر در تلاش برای کاهش هزینه های خود را توسط پیرایش برنامه قرار دادن کارکنان در کردند و یا تخمگذار آنها را خاموش.

محرک لایحه تصویب شده توسط مجلس در روز جمعه می تواند برخی از امداد رسانی به تمام خانه ها از عبادت غیر انتفاعی و کارکنان خود را با توجه به ناتان Diament ارتدوکس اتحادیه مدیر اجرایی برای سیاست های عمومی که مشغول به کار با قانونگذاران برای کمک به هنر و صنعت این لایحه است. قانون گسترش در دسترس بودن از مزایای بیکاری به گذاشته شدن کارکنان و فراهم می کند یک برنامه وام برای سازمان های غیر انتفاعی با کمتر از 500 کارمند است که بخشیده می شود و اگر مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مانند پرداخت حقوق و اجاره و آب و برق. و آن را ایجاد یک خیریه کسر از 300 دلار برای هر مالیات دهندگان.

در ضمن بسیاری از کشیشان در حال تلاش برای برنامه ریزی برای یک نوع متفاوت از عید پاک است. محلی واشنگتن اسقفی اسقف Mariann زمانی مشخص است به حالت تعلیق در عبادت عمومی از طریق مارس 16. عمومی جرم برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم واشنگتن شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.

خدمات عید پاک در میان بسیار بیشتر حضور داشتند از سال است. این زمانی است که بسیاری از بزرگسالان در حال دریافت به کلیسای کاتولیک و خود را جشن اولین صمیمیت و همدلی. کلیساها در سراسر کشور معمولا افزایش 9 میلیون دلار را به 10 میلیون دلار برای خدمات پناهندگان گفت: Patrick Markey اجرا می شود که یک گروه ملی وابسته به قلمرو اسقف سرمایه گذاری کردند. اما با کلیساها بسته شده و هیچ کس نمی تواند عبور بشقاب – حداقل نه در فرد.

صرفه جویی در زندگی درمانی: هوستون متودیست اولین بار در کشور به سعی کنید coronavirus خون درمان

حتی اگر فرانسیس عبرتی برای رهبران کاتولیک توسط خدمات جریان چند هفته پیش Markey گفت: آمریکا رهبران کاتولیک در حال گرفتن برخی از پوش بک بیش از تصمیم گیری برای متوقف کردن عمومی جرم به خصوص در مناطق که در آن هیچ coronavirus موارد تاييد شده بود.

“اسقف در حال گرفتن تند و زننده نامه گفت:” چرا شما لغو کلیسا ؟ هیچ کس بیمار’ ” Markey گفت.

به عنوان دایره اسقفی کاتولیک بودند در حال حاضر در مواجهه با چالش های مالی میان سوء استفاده جنسی بحران این چند هفته آینده می تواند به خصوص دشوار است برای کلیساها محلی. شوالیه های کلمبوس برادرانه سازمان این هفته اعلام کرد که آن را ایجاد کرده است 100 میلیون دلار از صندوق برای ارائه به 1 میلیون دلار خط اعتباری برای هر یک اسقف کاتولیک برای کمک به تامین مالی کوتاه مدت.

جانی مور می کند که مشاوره و روابط عمومی برای چند تا از مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی هواداران گفت که مشاوران مذهبی به رئیس جمهور نیست و فشار او را به آنها را قادر به بازگشایی کلیساها با عید پاک. مور گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به آدرس نه تنها این بیماری همه گیر از این ویروس اما “همه گیر از ترس.”

“این بود که او را به صحبت کردن aspirationally نه غیرعقلانی است. اما هیچ کس در حال برگزاری است او را به آن” مور گفت. “مردم نیاز به امید. آنها باید بدانند که این نه نامحدود.”

تعدادی از کلیساها تغییر به آنلاین دادن سر به فلک کشید است با توجه به دیوید راجرز معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی از وزارت مارک های که میزبان چندین سیستم عامل به صورت آنلاین ، روز یکشنبه دو بار به عنوان بسیاری از مردم اهدا شده در این سیستم عامل نسبت داد در همان پنج شنبه سال قبل است.

به طور متوسط افرادی که کمک آنلاین به 33 درصد بیشتر از افرادی که پول را در فرد با توجه به ریک Dunham, صندلی های هیئت مدیره برای دادن ایالات متحده آمریکا پایه و اساس است. کلیساها در حال حاضر شده است به سرعت در حال حرکت به سمت سیستم عامل های آنلاین که در آن مردم را به طور خودکار اما بزرگتر شهری بیشتر کلیساها شده اند سریع تر به اتخاذ سیستم عامل است. اکثر آمریکایی ها حضور کوچکتر کلیساها کمتر از 100 که در آن آنلاین دادن بسیار کمتر رایج است.

جیم وینکلر جمهور از عام سازمان شورای ملی کلیساها گفت: سازمان خود را توصیه است که مردم جشن عید پاک با در نظر گرفتن مراحل در صفحه اصلی. او نشان می دهد باد کردن یک شمع در روز جمعه قرار دادن چراغ های کریسمس در پنجره خود و نوشتن “مسیح افزایش یافته است” در گچ در جلوی خانه.

حتی به عنوان بسیاری از درهای کلیسا بسته شده تقاضا برای این نوع از خدمات کلیساها ارائه سر به فلک کشید است گفت: وینکلر که حضور Fairlington کلیسای متحد متدیست در اسکندریه.

“من دیده نمی کلیسا زندگی slow down,” او گفت:. “من آن را به عنوان شاهد شلوغ تر از همیشه است.”

والتر کیم رئيس جمهور از انجمن ملی پروتستان های انجیلی گفت: رهبران مسیحی در کشورهای اروپایی و آسیایی در حال گفتن او را که مبارزه با گسترش coronavirus است در دراز مدت است و چیزی نیست که بلند خواهد شد در اطراف عید پاک.

“ممکن است برخی بر این باورند این است که در کوتاه مدت نبرد,” او گفت:. “اگر عقل از جهانی کلیسا است که دریافت آن را ممکن است آن را طولانی مدت تغییر در راه ما فکر می کنم در مورد عبادت و ماموریت. این نیاز گسترده و پایدار تلاش است.”

بیشتر تاریخی سیاه و سفید در کلیساهای تطبیق مجازی عبادت برای اولین بار و هنوز مطمئن شوید محله های کشیش نشین می توانید آنها را آنلاین گفت: سوزان جانسون کوک, که در خدمت به عنوان یک کشیش برای 30 سال گذشته.

“عید پاک ما بالا روز مقدس, اما وجود دارد هیچ چیز ارزش زندگی انسان گفت:” آشپز که سفیر بین المللی آزادی مذهبی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “ما یک پنطیکاستی تجربه. چه که عملا ما می توانید تجربه ای که روح و روان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>