مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر تست مثبت باعث West Wing تقلا

واشنگتن – کاخ سفید به سرعت در حال افزایش coronavirus تست برای کسانی که در اطراف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در زمان دیگر اقدامات اضطراری روز شنبه پس از یک کارمند که کار به طور بالقوه قرار داده و او را در تماس روزانه با رئیس جمهور تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

ممکن است قرار گرفتن در معرض علائم رئیس جمهور نزدیک شناخته تماس با فرد آلوده از اوایل روز از ایالات متحده در پاسخ به همه گیر و افزایش احتمال گسترش ویروس در غرب گرا.

در بیانیه کاخ سفید اذعان کرد که نتیجه تست مثبت برای یک عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس و افزود که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس را پس از آزمایش منفی است.

کوتاهی مو در هوستون: هوستون مو سالن آرایشگاه, آماده به مشتریان به عقب در صندلی

آلوده کارمند یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets نظامی کارکنان که گاهی خدمت به وعده های غذایی و مراقبت از نیازهای شخصی رئیس جمهور است. که به معنای رئیس سرویس مخفی پرسنل و اعضای ارشد کاخ سفید ستاد می توانست تا به حال نزدیک و یا تماس طولانی مدت با مشاور قبل از بیماری تشخیص داده شد.

“من تا به حال بسیار کمی, تماس, تماس شخصی با این آقا” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد نوکر.

“می دانم که او چه کسی است فرد خوب است, اما من تا به حال بسیار کمی تماس با مایک بسیار کمی داشته است ، مایک تست شده و من تست ما هر دو آزمایش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به پنس.

رئیس جمهور گفت تست از کارکنان کاخ سفید را در حال حاضر انجام می شود روزانه به جای اینکه در مورد یک بار در هر هفته کاری. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تبلیغ افزایش تعداد تست در حال حاضر دیر انجام می شود در ایالات متحده, اما همچنین به طور معمول بازی کردن اهمیت تست به عنوان یک متریک برای چگونه به سرعت این کشور با خیال راحت می تواند به حالت عادی بازگشت.

تهمت نا امید شد وقتی گفت از تست مثبت اما بسیاری در حلقه درونی خود را نیز نا امید و شروع به بحث در شنبه چگونه آنها می تواند حفاظت از رئیس جمهور با توجه به دستیاران که همراه با دیگر مقامات فعلی و سابق صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد جزئیات داخلی مذاکرات بیش از coronavirus تست. رئیس جمهور دوست دارد برای دیدار با بسیاری از مردم و خارش است به سفر بیشتر این مشاوران گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و پنس تا به حال آزمایش منفی روز چهارشنبه که روز نوکر نشان داد علائم covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus بود و دوباره تست منفی در روز پنج شنبه.

آزمون در حال حاضر ممکن است ثبت نام مثبت حتی اگر رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور تا به حال قرارداد این ویروس. دلایل عبارتند از: محدودیت های سریع تست استفاده می شود و که اگر آنها آلوده, آنها ممکن است هنوز مقدار زیادی از ویروس در بینی و یا پشت گلو که در آن گرد و خاک استفاده می شود به جمع آوری نمونه.

نوکر مثبت تست تنظیم کردن تقلا در کاخ سفید برای تست همه کارکنان و تشدید حمایت های اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن سه نفر با دانش پاسخ گفت: پنج شنبه.

کارکنان برگزار شد یک سری از جلسات و بحثهای دوشنبه در چه چیز دیگری می تواند انجام شود برای محافظت از رئیس جمهور از جمله استفاده گسترده تر از ماسک صورت. یک فرد آشنا با این بحث گفت: استفاده گسترده تر از ماسک میان کارکنان به مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود اما باقی خواهد ماند اختیاری.

تعداد نسبتا کمی از کارکنان که در تعامل مداوم با رئیس جمهور پوشیدن ماسک. یکی که شورای امنیت ملی معاون متی Pottinger درو snickers از همکاران خود را با توجه به دستیاران.

COVID-19 تست: هوستون به طور چشمگیری سطح شیب دار بالا coronavirus تست تماس با ردیاب تا پایان مارس

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز فرسوده یک ماسک صورت در طول همه گیر و گفته است که برای انجام این کار در حالی که انجام وظایف رسمی خود خواهد بود قدر. او با انتقاد با برخی از دموکرات ها برای تور یک ماسک خط تولید روز سه شنبه در حالی که با پوشیدن ماسک.

“رئیس جمهور پزشک و کاخ سفید عملیات همچنان به همکاری نزدیک برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است برای حفظ رئیس جمهور برای اولین بار از خانواده و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم در همه زمان ها” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

دیری گفت که “در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار” رخ می دهد و این که “هر عضو ستاد در نزدیکی به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای covid-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر مهمان.”

دو نفر آشنا با برنامه گفت که کاخ سفید واحد پزشکی راه اندازی تهاجمی تست برنامه پنج شنبه برای بسیاری در کاخ سفید پردیس که انتظار می رود در تماس با بخش هایی از کاخ سفید که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است.

یک قایق از عوامل بودند که تست شده از جمله اعضای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور جزئیات این مردم گفت. همچنین آنها گفت: آزمون هستند که با توجه به بسیاری از لباس شخصی تقسیم افسران که به نوبت ایستاده گارد در پست ها داخل کاخ سفید است.

“آنها خواستار تست برای هر کسی که می آید به رئیس جمهور فضای تنفس” گفت: یک نفر در جریان این برنامه است.

یکی دیگر از گروه بزرگی از کارکنان را تحت آزمایش جمعه و پزشکی واحد است بحث در مورد توصیه هایی که باید به طور معمول پوشیدن ماسک با توجه به سابق دولت رسمی آشنا با مباحث.

دیری مورد مناقشه کاخ سفید در حال انبساط جهان از کارکنان که تست شده برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن میگوید که valets فراموش معمولا پوشیدن ماسک, اگر چه روشن نیست که آیا تحت تاثیر دستیار کردند.

تاریخ و کارکنان اغلب ماسک می پوشند اما در سطح ارشد مقامات که دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور کلی آنها را پوشیده, سه مقامات کاخ سفید گفت.

چندین سابق کاخ سفید پرسنل گفت: آنها خواسته قبلی همکاران هنوز هم مشغول به کار در کاخ سفید چرا کارکنان در این زمینه و به خصوص کسانی که در نزدیکی به تهمت نمی شد به طور خودکار پس از یک پروتکل با پوشیدن ماسک و به طور مرتب آزمایش قبل از این نقطه است.

“رئیس جمهور می بیند آن را به عنوان نشانه ای از ضعف به پوشیدن ماسک و بنابراین مردم درست نشده است انجام آن را” یک کارمند فعلی پاسخ داد: با توجه به یک فرد آشنا با این گفتگو.

یکی دیگر از سابق مقام امنیتی گفت که در پی H1N1 مرغی شیوع آنفلوآنزای مرغی در سال 2009 در کاخ سفید طراحی و توسعه یک استراتژی برای ماسک-پوشیدن و به طور منظم آزمایش در شرایط خاصی به حفاظت از رئیس جمهور است.

“آن را مانند آنها نمی دانند که چگونه به انجام این کار” این مقام سابق گفت. “من ترس سیاست موثر در این تصمیم گیری. بیش از 70,000 آمریکایی ها کشته شده اند. می خواهید به صبر کنید تا زمانی که آن را 100,000?”

لیندزی گراهام سناتور.. R-S. C. یک مغلوب ساختن پیشی جستن محرم که خطاب به رئیس جمهور چهارشنبه شب گفت: تهمت نیست ذکر است هر گونه نگرانی در مورد وضعیت شخصی و یا کارمند که تست مثبت است.

یکی دیگر از مشاور که صحبت می کرد به مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته همچنین گفت که او صدای هر گونه نگرانی های شخصی.

پتانسیل قرار گرفتن در معرض می آید به عنوان تهمت شروع به تغییر خود تاکید سلامت عمومی حمایت به راه های کشور می تواند رها کردن برخی از محدودیت ها در محل به سرعت گسترش ویروس مرگبار است.

این ویروس که مردم هیچ ایمنی طبیعی است کشته شدن بیش از 75,000 آمریکایی ها که از روز شنبه. وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک واکسن یا اثبات شده درمان در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای دیدن متحده سرعت حرکت می کند اما با خیال راحت به بازگشایی مدارس کسب و کار و فضاهای عمومی. او شروع به ترک کاخ سفید پس از هفته ها از نیمه مستند سفر آخر هفته گذشته به عقب نشینی ریاست جمهوری در کمپ دیوید و در روز سه شنبه به تور Honeywell کارخانه ساخت ماسک های پزشکی در آریزونا.

خبرنگاران فرمانداران و دیگران که ارتباط برقرار کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید هستند یا درجه حرارت داده شده چک یا تست سريع قبل از آمدن در نزدیکی او. کارکنان دریافت می کردند سریع تست های ساخته شده توسط آزمایشگاه ابوت در مورد هر پنج روز.

که یک سطح از تست است که در دسترس عموم و به ندرت در خارج از پزشکی یا اول پاسخگوی تنظیم.

پرسیده شده توسط خبرنگار جمعه چگونه ممکن بود که کسی که تست مثبت برای covid-19 می تواند بسیار به او نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر که او با تکیه بر آزمایش و تست است که همیشه قابل اعتماد نیست.

“من فکر می کنم احتمالا این است که با این واقعیت است که همه ما اعتقاد داریم در تست های ما بهترین تست ها در جهان, اما آنها آزمایش به اعتقاد من آنها در حال آزمایش بر اساس این هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به کاخ سفید کارکنان.

“. . . اما آنها با انجام آزمایش و آن را فقط به شما نشان می دهد مغالطه – آنچه من شده است گفت: آزمایش کامل هنر است. بدون توجه به آنچه شما انجام, آزمایش کامل هنر است.”

سریع ابوت ID در حال حاضر تست می توانید به یک نتیجه در 5 تا 13 دقیقه اما وجود داشته اند نگرانی ها در مورد صحت نتایج می باشد. برخی از مراکز پزشکی دریافته اند که میزان منفی کاذب – افرادی که تست منفی اما در واقع مثبت – آیا بیش از حد بزرگ برای تست مفید باشد.

موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر فرانسیس کالینز روز پنجشنبه گفت که ابوت ID در حال حاضر ماشین “در حدود 15 درصد منفی کاذب هستند.”

“اگر شما در یک شرایط که در آن شما واقعا نمی خواهید به دست یک تشخیص کسی که در حال حاضر حامل ویروس شما می خواهم به چیزی که حساسيت بالاتر از آن است. و من می دانم که آنها در حال کار بر روی چه را که اتفاق می افتد,” کالینز گفت: با توجه به سی ان ان.

“این قطعا یکی از هیجان انگیز ترین چیزهایی که ما رو در حال حاضر, اما ما فکر می کنم ما می تواند حتی بهتر” کالینز گفت: در شهادت قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

کالینز وجود دارد گفت: حدود 18,000 از ماشین آلات استفاده می شود.

ابوت در بیانیه ای گفت که کالینز با اشاره به یک مطالعه رخ داده است که قبل از دستورالعمل در مورد چگونه به حمل و نقل سواب تغییر شد برای رسیدگی به این مشکل است.

“بنابراین ما تست یک بار در هفته. در حال حاضر ما در حال رفتن به آزمایش یک بار در روز اما حتی زمانی که شما در آزمون یک بار در روز کسی می تواند چیزی اتفاق می افتد جایی که آنها گرفتن چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه.

او به نظر می رسید به شانه خطرات ناشی از هر دو این ویروس خود به خود و تکیه بر ناقص تست و گفت که او چندین بار به تازگی است که این بیماری همه گیر باعث می شود همه آمریکایی ها “رزمندگان.”

“این یک کمی عجیب و غریب اما این یکی از آن چیزهایی است. به من گفت: شما می دانید, من, دیروز گفت, فرماندار, همه مردم در حال رزمندگان در این کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او نشسته در دفتر بیضی با تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه و آخرین در یک رشته از فرمانداران دعوت به کاخ سفید برای بحث در مورد برنامه های خود برای بازگشایی بخشهایی از اقتصاد خود را.

“در حال حاضر ما همه رزمندگان. شما در حال رزمندگان ما رزمندگان, شما می تواند با کسی همه چیز خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد به شخص دیگر و ناگهان همه از یک آزمون مثبت,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگران است که نرخ بالای بیکاری و اقتصادی دیگر امواج شوک از این بیماری همه گیر خواهد شد از بین بردن شانس انتخاب مجدد و تشویق بلند کردن اجسام از سلامت محدودیت بیش از توصیه کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

بیش از 40 متحده مشغول هستند و یا طرح نوعی از بازگشایی اگر چه هنوز هیچ دیدار با دولت فدرال هسته ای توصیه از دو هفته کاهش در گزارش ویروس موارد است.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در نشست با فرماندار تگزاس خود انتخاب مجدد کمپین با صدور بیانیه ای ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus رهبری و نقطه شغل های ایجاد شده در تگزاس تحت مغلوب ساختن پیشی جستن “قبل از اقتصاد مصنوعی قطع شود.”

“هیچ شکی نیست که اقتصاد به رهبری رئیس جمهور به مبارزه طلبیده همه انتظارات و پیش بینی – او واقعا شغل ریاست جمهوری “است که بهترین راه حل برای بازگرداندن اقتصاد ما” بیانیه ای گفت:.

– – –

واشنگتن پست Carolyn M. Johnson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>