رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه را بازتوییت کرد به طور گسترده ای مورد بررسی قرار تصویری از یک سنت لوئیس زن و شوهر با هدف اسلحه در یک راهپیمایی اعتراض.

این زن و شوهر که در حال سفید ایستاده در مقابل خانه خود را هر دو مسلح با اسلحه, فریاد عقب و جلو با مه که شامل سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در سنت لوئیس پست دیسپچ گزارش شده است. یکی از این افراد بود که یک تفنگ هدف به طور مستقیم در تظاهرات بودند که راهپیمایی در خانه شهردار Lyda Krewson به تقاضای استعفای او پس از خواندن با صدای بلند نام و آدرس از معترضان که می خواستم به کاهش بودجه پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد ABC اخبار تصویری بدون نظر ظاهر به تایید و شوهر موضع. کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو از هواداران خود استدلال با منتقدان در فلوریدا از جمله یکی که فریاد زد: “سفید قدرت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن بعد حذف شده خود را صدای جیر جیر و کاخ سفید گفت که او تا به حال شنیده عبارت.

رئیس جمهور در روز دوشنبه نیز ترجمه یک سری از می خواستم پوستر از ایالات متحده, پارک پلیس به دنبال شناسایی افراد مشکوک به خرابکاری مجسمه در نزدیکی کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آفیس مگ

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *