مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به استناد قانون اساسی قدرت به موکول کردن کنگره به دلیل نگه دارید تا بیش از نامزد

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به استناد قانون اساسی خود را با اقتدار به موکول کردن هر دو مجلس کنگره به منظور تایید نامزد به دولت خود گفت: در حال مورد نیاز برای مقابله با کروناویروس بحران است.

“سنا باید هر دو انجام وظیفه خود و رای من نامزد یا آن را باید به طور رسمی موکول به طوری که من می تواند زنگ تفریح قرار ملاقات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی. “اگر به خانه نمی خواهد به توافق برسند که adjournment, من و ورزش من در قانون اساسی قدرت به موکول کردن هر دو مجلس.”

با توجه به مقاله دوم, بخش 3, یک رئیس جمهور ممکن است “در فوق العاده ای موارد تشکیل هر دو مجلس و یا هر کدام از آنها و در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان adjournment, او ممکن است آنها را موکول به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است.”

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و دموکراتیک-کنترل خانه را به مخالفت در زمانی که به موکول به منظور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دخالت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم به نظر می رسد کارگردانی در سنا که این قدرت را تایید کردند.

سنا است که با توجه به عقب در واشنگتن تا زمانی که ممکن است 4 شده است برگزاری pro forma جلسات که در آن اتاق بالایی برگزار به طور خلاصه. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در سنا برای جلوگیری از برگزاری این جلسات و یا به طور رسمی موکول به طوری که او می تواند زنگ تفریح قرار ملاقات که او گفت: بسیار مهم برای دولت او در پاسخ به گسترش COVID-19.

او به نام تمدید زنگ تفریح در طول بیماری همه گیر کوروناویروس “یک dereliction وظیفه.”

“این عمل در حال حاضر از خروج از شهر در حالی که انجام ساختگی طرفدار forma جلسات یک dereliction از وظیفه است که مردم آمریکا نمی تواند در این بحران ادامه داشته باشد. “این یک کلاهبرداری است و همه آن را می داند و آن را که راه را برای یک مدت زمان طولانی است.”

اگر سنا در زنگ تفریح رئيس جمهور پس از آن می تواند تعیین برخی از مقامات که در غیر این صورت نیاز به سنا تایید همین دلیل است که اتاق بالایی نگه می دارد “طرفدار forma” جلسات به منظور جلوگیری از رئيس جمهور از ساخت زنگ تفریح قرار ملاقات.

دیوان عالی کشور حکم در سال 2014 است که پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما زنگ تفریح قرار ملاقات ساخته شده در سال 2012 شد نامعتبر است چرا که او از آنها ساخته شده است در حالی که مجلس سنا شد برگزاری طرفدار forma جلسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد چنین اقدامی می تواند یک چالش قانونی.

“اگر آنها را تایید نمی کند آن ما را به این مسیر بروید. و ما احتمالا در دادگاه به چالش کشیده و خواهیم دید که چه کسی برنده,” او گفت:.

“رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در گفتگو با رئیس جمهور به بحث در مورد حزب دموکرات’ بی سابقه انسداد رئیس جمهور نیز واجد شرایط نامزد مشترک خود را ادامه داد و سرخوردگی با روند” سخنگوی جمهوری خواه کنتاکی گفت. “رهبر متعهد به پیدا کردن راه هایی برای تایید نامزد در نظر گرفته ماموریت حیاتی به COVID-19 همه گیر اما تحت قوانین مجلس سنا است که به رضایت از رهبر شومر.”

جاناتان Turley یک قانون اساسی وکیل که در برابر استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در سال گذشته گفت: قدرت شده است هرگز قبل از استفاده “و نباید مورد استفاده در حال حاضر.”

“سناتور از هر دو طرف باید رای به حمایت کنگره کنترل بیش از adjournment. وجود ندارد و یک ‘توافق’ هیچ قدرت ریاست جمهوری موکول به موجب ماده دوم. یک بیماری همه گیر باید یک دعوت نامه برای دوزخ” او هنوز توییتی.

بارب McQuade سابق دادستان فدرال و دانشگاه میشیگان قانون, استاد, سوال, آیا تهمت واقعا قدرت به اخراج کنگره است.

“هیچ و هیچ. مغلوب ساختن پیشی جستن حق ندارد بیش از یک جداگانه و شرکت برابر شاخه ای از دولت. آن است که عجیب و غریب است که او را نگه می دارد مباهات اقتدار او فاقد در حالی که رد مسئولیت او” او گفت:.

در طول کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور برافراشته در برابر دموکرات ها برای نگه داشتن طولانی-انتظار قرار ملاقات ها از جمله خبرگزاری کشاورزی است که مسئول برای امنیت غذایی برنامه دو نفر از اعضای فدرال رزرو هیئت مدیره و مدیر اطلاعات ملی.

“شاید آن را هرگز قبل از انجام شده است هیچ کس حتی مطمئن شوید که اگر آن را,” او گفت:. “اما ما در حال رفتن به آن را انجام دهد. ما باید این افراد را در اینجا. ما باید مردم را برای این بحران و ما نمی خواهیم به بازی هر بیشتر بازی های سیاسی.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>