مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند ایران – دوباره – اگر این حملات منافع ایالات متحده در عراق

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر دیگری توییتی تهدید برای ایران در روز چهارشنبه گفت او را تلافی اگر دولت تهران رخ داد دوباره در منافع ایالات متحده در عراق است.

“بر اساس اطلاعات و اعتقاد به ایران و یا آن همزمان در حال برنامه ریزی یک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای ایالات متحده و/یا دارایی در عراق” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “اگر این اتفاق در ایران خواهد پرداخت بسیار سنگین قیمت در واقع!”

مغلوب ساختن پیشی جستن که جزئیات به طرح ساخته شده تهدید کمتر از یک ساعت پس از دریافت اطلاعاتی خارجی مطبوعاتی در کاخ سفید است.

روابط بین آمریکا و ایران شده اند زمان برای چند دهه, اما به خصوص در ماه های اخیر.

در اوایل ژانویه تهمت مجاز یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن یک مقام عالی رتبه ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی.

اعتصاب بخشی از یک tit-for-tat که شامل ایران حمله ایالات متحده-حمایت عراق از شبه نظامیان در عراق است. پس از سلیمانی مرگ ایرانیان راه اندازی یک حمله هوایی در یک پایگاه نظامی در عراق قرار دارد که چندین سربازان آمریکایی مجروح شدن بسیاری از, اما نه کشتن هر کسی است.

جدید تهدید می آیند که هر دو ایالات متحده و ایران در مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر: منحصر به فرد: آمریکایی ها می گویند سلیمانی کشتن ما کمتر امن مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بی توجهی’ در ایران

ایالات متحده آمریکا و ایران را نیز رد و بدل کلمات خشن در این بیماری همه گیر.

حتی قبل از coronavirus اقتصاد ایران بود که توفان تحریم های ایالات متحده. مقامات در تهران به انتقاد از ایالات متحده برای حفظ کسانی که تحریم ها در مواجهه با بحران است.

اواخر ماه گذشته وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که ایران در حال حاضر آمریکا کمک برای پرداختن به کروناویروس تهدید. در همان زمان Pompeo انتقاد رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای برای گسترش تئوری های توطئه که ایالات متحده ناشی از این بیماری همه گیر.

تهمت نیست توضیح آنچه که او به معنای “اطلاعات و باور” در یک فیلم جدید ایرانی طرح اما تحلیلگران با اشاره به این که کسانی که حقوقی عبارات.

“اطلاعات و اعتقاد به’ نیست هوش اصطلاح ایم” وکیل جورج کانوی همسر تهمت مشاور کلیان کانوی. “این یک عبارت استفاده می شود در حقوقی تقریرات به اتهامات, است که چرا فردی-1 است با آن آشنا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>