مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق مهاجرت به ایالات متحده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما تاثیر بالقوه محدود

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه به توقف برخی از مهاجران از ورود به ایالات متحده هر چند عمل او شامل طیف گسترده ای از سری استثنا برای کارگران در کشاورزی, بهداشت, مراقبت از امنیت عمومی و سایر صنایع.

“این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول روزانه خود را در جلسه روز چهارشنبه. “آن را نیز حفظ کنیم منابع مراقبت های بهداشتی برای بیماران آمریکایی.”

رئیس جمهور گفت که او را دوباره بررسی توقف پس از 60 روز – و اشاره کرد که او می تواند آن را تغییر دهید هر زمان قبل از آن – و تاکید کرد که قوانین جدید را بدون درخواست برای برخی از کارگران است. منظور منتشر شده توسط کاخ سفید در طول رئيس جمهور در جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آن را امضا فقط قبل از صحبت کردن با خبرنگاران.

سفارش معاف خواهد مهاجران هستند که پزشکان و پرستاران. این امر معاف همسران از شهروندان ایالات متحده مهاجران زیر 21 و آینده نگر adoptees هر چند که به نظر می رسد برای جلوگیری از اقوام دیگر از شهروندان از ورود. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت منظور این است که با هدف به طور موقت متوقف جایزه جدید کارت سبز.

منتقدان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با استفاده از coronavirus همه گیر به دنبال خط سخت ضد سیاست های مهاجرتی و توصیف سفارش به عنوان تلاش برای منحرف کردن اذهان مردم آمریکا از عملکرد خود در coronavirus پاسخ.

آن را “انحراف” گفت: سناتور. چارلز شومر D-n. y. صحبت در سی ان ان. “سازمان ها حتی نمی دانند که آنچه در آن است. هیچ کس نمی داند آنچه در آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام سیاست جدید در اواخر دوشنبه شب در توییتر.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

بیشتر: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شومر می گوید $450B محرک معامله خواهد شد; Cuomo, مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار; قیمت نفت سقوط

بیشتر: “او را درک نمی کنند.’ مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید کالیفرنیا ، لری هوگان صریح منتقد در تست

سفارش جدید ممکن است که اثر عملی. منظور به طور خاص بلوک مهاجران از ورود به کشور را دریافت ویزای مهاجرت و یا دیگر سند مسافرت.

اما پس از همه گیر زده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه اما فلج مهاجرت با محدود کردن سفر به ایالات متحده آمریکا, توقف اکثر ویزا پردازش و سرعت بخشیدن به بازگشت از کارگران ثبت نشده به کشورهای خود.

Charanya Krishnaswami حمایت مدیر برای آمریکا با سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات بیشتر به نگه داشتن مردم از رنگ خارج از ایالات متحده در مقایسه با کوروناویروس.

“هنگامی که شما یک دشمن بیگانه, ممنوعیت مهاجرت تنها خسته از شکست نفرت راه حل شما می توانید از فکر می کنم” Krishnaswami گفت. “تعلیق مهاجرت را ندارد آمریکا –که در حال حاضر آگهی در میان COVID موارد در سراسر جهان امن. سیاست های ما باید مبتنی بر بهداشت عمومی و نه تعصب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تحسین نوظهور سرکوب با استناد به سقوط اقتصاد دولت پس از خاموش شدن ناگهانی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Retweeting تهمت اجرایی به منظور اعلام دیابت Tom Cotton, R-ارک., گفت که “22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در ماه گذشته به دلیل چین virus. بیایید کمک به آنها برای بازگشت به کار قبل از ما به واردات بیشتر خارجی ها به رقابت برای شغل خود.”

کمک: جان Fritze

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>