مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های او ممکن است آسانسور فدرال coronavirus دستورالعمل های کنگره در تقابل در بسته نجات – به روز رسانی

واشنگتن – فشار ایجاد شد در کنگره به شکستن آن logjam در coronavirus نجات بسته است.

سهام تضعیف دوباره شنبه با وجود فدرال رزرو تصمیم به راه اندازی یک گسترش برنامه های اعطای وام برای کمک به اقتصاد است.

یک هفته پس از ایالات متحده آمریکا بازار خود را ارسال بدترین هفته پس از بحران مالی میانگین صنعتی داو جونز پایین بود تا آنجا که 500 امتیاز در باز کردن ساعت از معاملات.

فدرال رزرو گفت که قصد دارد به خرید مقدار نامحدودی از Treasurys و وام مسکن اوراق بهادار در یک پیشنهاد برای حمایت از بازارهای مالی است. همچنین گفت که این امر خرید تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به عنوان بخشی از توسعه در آن دارایی های خرید در بازار شناخته شده است به عنوان کاهش کمی.

“ما باید بسیاری از وعده از تغذیه, اما آنها هنوز هم در حال رفتن به نیاز به کمک از کنگره می گوید:” اسکات Colyer ارشد اجرایی در مشاوران مدیریت دارایی ها. “آیا فدرال رزرو در آخرین حرکت ما را حل کند ویروس مشکل ؟ هیچ. می کند آن را حل کند و ما مشکل بیکاری? هیچ. اما آن را اجازه می دهد بازار به تابع. در پایان هفته گذشته ما بشدت نیاز به آن است.”

– جسیکا مانتون و Ledyard پادشاه

مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های او ممکن است آسانسور فدرال coronavirus دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه در یک صدای جیر جیر یک شب که او با توجه به بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل که ممکن است کاهش گسترش coronavirus اما در حال صدمه زدن به اقتصاد است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در توییتر درست قبل از نیمه شب در واشنگتن است. “در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

فرصت از دست رفته: ما تا به حال یک فرصت برای یادگیری از anthrax, سارس, H1N1 و ابولا. پس چرا فدرال coronavirus پاسخ خیلی کثیف ؟

مقامات بهداشت عمومی از جمله کسانی که در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود آمریکایی ها از خانه کار می کنند زمانی که آنها می توانند و نه جمع در رستوران ها و یا دیگر کسب و کار. دولت نورد از 15 روز برنامه در تاریخ 16 مارس به “خم منحنی” جدید کروناویروس موارد است.

بسیاری از کسانی که مقامات از جمله جراح عمومی جروم Adams باید گفت که دو هفته است که “به احتمال زیاد به اندازه کافی زمان” برای متوقف کردن گسترش ویروس در کشور است.

“اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “و ما در حال رفتن به یک جشن بزرگ همه با هم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد دو کاربر صبح روز دوشنبه که با استفاده از زبان های مشابه به اصرار است که در پایان 15 روز تنها “گروه های در معرض خطر” جدا شود و بقیه آمریکایی ها به “بازگشت به کار.”

در عین حال محدودیت های داشتن یک تأثیر عمده ای بر اقتصاد است. وزارت کار گزارش داد 30 درصد افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. جیمز بولارد رئیس شعبه سنت لوئیس فدرال رزرو بانک, پیش بینی نرخ بیکاری می تواند آمار 30 درصد در ایالات متحده

چندین ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز را به اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله مورد نیاز است. حتی اگر تهمت کاسته دستورالعمل های فدرال در هفته آینده آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار سفارشات امضا شده توسط فرمانداران در آن و کشورهای دیگر.

– جان Fritze و دیوید جکسون

Fauci آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus ادعا

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تبدیل به چهره کاخ سفید را علمی و پزشکی پاسخ به COVID-19 coronavirus شیوع اغلب ظاهر می شود در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول وظیفه نیروی اخبار کنفرانس ها.

اما او و رئیس جمهور باید همیشه به توافق حقایق اطراف شیوع.

از راه دور رای گیری: سنت محدود کنگره معتقد رای گیری از راه دور به عنوان بیماری های کروناویروس آمار صفحه اصلی

برای مثال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده تا مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با coronavirus Fauci گفت: تنها مدرکی است که این دارو می تواند مفید بود “حکایتی است.” Fauci نیز مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن در جدول زمانی برای واکسن و شدت شیوع.

در مصاحبه با علم مجله Fauci گفت که او و تهمت نیست اختلاف نظر در مسائل اساسی.

“حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی که او گوش می دهد. او راه خود را می رود. او سبک خود” Fauci گفت. “اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویم.”

اما او گفت: در اخبار کنفرانس رئیس جمهور می گوید همه چیز “در راه است که من نمی خواهد آن را بیان دلیل آن می تواند منجر به برخی از سوء تفاهم در مورد آنچه حقایق در مورد یک موضوع داده شده است.”

وقتی پرسیده شد که مورد تهمت و ادعا می کنند که چین می تواند داشته باشد گفت: جهان در مورد کوروناویروس سه یا چهار ماه زودتر Fauci رشد دفاعی است.

“چه شما می خواهید مرا به انجام? منظور من به طور جدی جان بیایید واقعی شما چه من می خواهم به انجام?” او پرسید: علم نویسنده کارکنان جان کوهن.

– ویلیام Cummings

چرا نمی تواند کنگره موافق هستید ؟

به عنوان کنگره مذاکره بیش از بسته محرک اصلی اینجا هستید چسبیده امتیاز:

  • هر دو طرف می خواهند به کسب و کار تاسیسات در میان آتن است که تهدید به سقوط اقتصاد به یک رکود عمیق است. دموکرات ها می خواهند رابطه جنسی خشن مقررات برای جلوگیری از شرکت دریافت خواهید کرد که فدرال کمک مالی از بعد درگیر شدن در سهام buybacks که غنی سازی خود را به مدیران. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: لایحه در حال حاضر شامل دموکرات ها در یمن برای شرایط وام و دیگر از دستیاران اصلی کسب و کار است.
  • دموکرات ها خواستار مقررات خواهد بود که به طور موقت مسدود اخراج و سلب حق مالکیت به عنوان خانواده مبارزه با از دست درآمد. آنها همچنین می خواهند بودجه اضافی برای مواد غذایی تمبر و گسترش مزایای بیکاری.
  • دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز کشمکش بر سر چه مقدار پول باید به بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات سلامت برای کمک به آنها در مقابله با بحران.

– Deirdre Shesgreen

سنا به تشکیل جلسه در ظهر EDT

سنا دوباره سعی خواهد کرد دوشنبه به شکستن آن logjam بیش اضطراری بسته محرک در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آسیب از coronavirus بیماری همه گیر. دموکرات ها که در حال هل دادن محدودیت بر کمک مالی شرکت های بزرگ, مذاکره در اواخر شب با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جزئیات این قانون.

سناتور در حال برنامه ریزی برای reconvene در ظهر.

بنبست در کنگره به شدت وزن در کتک بازار سهام که در آن بدترین هفته پس از بحران مالی در هفته گذشته.

در روز یکشنبه آینده برای میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 900 امتیاز در حالی که استاندارد & ضعیف است 500 آتی کاهش یافت 5% راه اندازی اتوماتیک فنر.

سنا در انتظار تشکیل جلسه در ظهر به وقت شرق آمریکا.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., لعنتی دموکرات یکشنبه برای مخالفت با توافق گردد coronavirus بسته نجات و گفت که او امیدوار است که آنها را یک “تغییر از قلب” پس از بازارهای مالی ایالات متحده افتتاح شد صبح روز دوشنبه. مک کانل با اشاره وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی از یکی دیگر از روز بد در وال استریت به عنوان کنگره باقی مانده قفل بیش از چگونه به کمک گذاشته و کارگران و توقیف کسب و کار.

– کارن بوهان, Ledyard پادشاه جسیکا مانتون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>