مغلوب ساختن پیشی جستن اوراق CDC بازدید بیش مشکوک مورد کوروناویروس که برگشتم منفی

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوراق یک پیشنهاد مراجعه به مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا در روز جمعه بیش از یک مورد مشکوک از کروناویروس که تبدیل به منفی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او ساخته شده تماس بگیرید و پس از CDC او را مطلع پنج شنبه بعد از ظهر که کسی ممکن است آلوده شده اند با coronavirus اضافه شده اما او هنوز هم ممکن است بازدید از سازمان دولتی پس از آمریکا در واکنش به شیوع جهانی.

“من ترجیح می دهم رفتن…حالا که این آزمون بیرون آمد منفی” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است. “آنها در حال تلاش برای این کار که من انجام است.”

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر است که هنوز هم انتظار می رود به تور CDC.

رئیس جمهور نشان داد دلیل این سفر لغو در مراسم امضاء برای $8.3 میلیارد تکمیلی هزینه های بسته برای مبارزه با گسترش سریع coronavirus تصویب شده توسط کنگره در اوایل این هفته.

Coronavirus به روز رسانی: در سراسر جهان موارد پیش افتادن از 100,000 کروز در انتظار نتایج آزمون

“ما امضا $8.3 میلیارد دلار است. من از دو و نیم و من $8.3 و من آن را,” او گفت.

این بسته که به تصویب مجلس سنا در روز پنج شنبه را به جای اولیه کاخ سفید درخواست $2.5 میلیارد دلار یک مقدار صریحا انتقاد نمایندگان مجلس به عنوان بیش از حد کوچک برای مبارزه با ویروس است که همچنان به گسترش در سطح جهان است و تا کنون کشته شدن حداقل 12 نفر در آمریکا

در اوایل روز جمعه در کاخ سفید گفت: رئیس جمهور در سفر او لغو شده است چرا که او نمی خواست به تداخل با مرکز مبارزه با گسترش سریع coronavirus.

“رئیس جمهور دیگر سفر به آتلانتا امروز. CDC است فعال و آماده از همان ابتدا و از رئیس جمهور می خواهم نه به تداخل با CDC ماموریت برای محافظت از سلامت و رفاه مردم خود و آژانس” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

DNA مجموعه: عدالت Dept مجموعه در حرکت توده DNA مجموعه ای از بازداشت مهاجران; تلاش کشیده شده مقاومت شدید

آمریکا تایید کرد 233 موارد COVID-19 با موارد جدید گزارش شده در کلرادو, مریلند, نوادا و نیوجرسی در روز پنج شنبه. حداقل 12 آمریکایی و بیش از 3400 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از ویروس. در سراسر جهان در مجموع از coronavirus موارد به بیش از 100 ، 000 در صبح روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه برنامه شامل یک توقف در تنسی به بازرسی آسیب طوفان پس از گردباد wreaked ویران و چپ 24 نفر مرده این هفته است. او خواهد شد و سپس سر به جنوب فلوریدا برای یک آخر هفته در دریا یک لاگو و مستغلات در ساحل نخل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>