مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید استیضاح ‘احتمالا’ پریشان او را از مبارزه با کروناویروس

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک زمان سخت تصمیم گیری سهشنبه, آیا استیضاح پریشان او را از مبارزه با کروناویروس – اما او در نهایت ادعا کرد که آن را “احتمالا” انجام داد.

“من نمی خواهم به آن فکر می کنم من فکر می کنم من آن را به کار گرفته بسیار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کنفرانس خبری با کاخ سفید coronavirus نیروی کار. “اما من حدس می زنم آن را احتمالا … منظور من رو استیضاح.”

او اضافه کرد که “من قطعا اختصاص داده شده زمان کمی برای فکر کردن در مورد آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این ادعا از هواداران که مقصر دولت پاسخ آرام به شیوع کروناویروس در رئیس جمهور را مورد استیضاح.

Coronavirus پاسخ: باراک اوباما طول می کشد محجبه ضربه تند وشدید زدن در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بیماری همه گیر کوروناویروس

سنا استیضاح trial – که آغاز شد و با ادای سوگند در از سناتورهای on Jan. 16 به پایان رسید و با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه on Feb. 5 – “منحرف توجه دولت گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., سخن روز سه شنبه به رادیو نشان می دهد بحث میزبان هیو هویت.

منتقدان استیضاح استدلال – یک به کار گرفته شده توسط بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در هفته های اخیر – به عنوان بهانه ای در اذهان عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن آنها اشاره شد شروع به گرفتن سوال در مورد کوروناویروس در ژانویه و عنوان تهدید تا اواخر ماه فوریه و پس از محاکمه به پایان رسید.

در فوریه. 27 تهمت گفت: در طول یک سخنرانی در کاخ سفید که coronavirus بود “رفتن به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” او سپس گفت: “شما می دانید, آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود. این شاید می تواند از بین برود. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

سه هفته قبل از حزب جمهوریخواه-اجرای سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از خانه استیضاح اتهامات که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره تحقیقات مربوط به تیم خود را در تلاش برای به دست آوردن اوکراین به بررسی سیاسی دموکراتیک حریف جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان مانند فاکس نیوز, مفسر, Sean Hannity طولانی ادعا کرد که استیضاح منحرف دولت توجه از چیزهایی مانند coronavirus.

اما جاشوا Geltzer سابق مشاور امنیت ملی در دولت اوباما در مقابله با که استیضاح پیش نمایش مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ از جمله نادیده گرفتن کارشناسان دولت و با تکیه بر منابع خصوصی از اطلاعات است.

“میچ مک کانل فقط سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 شکست در استیضاح ایم” Geltzer یک بازدید استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون. “که اشتباه است – مرده اشتباه است. در واقع این قضیه صادق است: استیضاح هشدار داد مجلس نمایندگان آمریکا و دیگر آمریکایی ها در مورد دقیقا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد پیچ این است.”

که در آن ویروس ؟ ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>