مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او با توجه به 2 هفته قرنطينه در نیویورک قطعات نیوجرسی و کانکتیکات

آلبانی, n. y. – نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که او تا به حال نه صحبت در مورد یک پتانسیل قرنطینه در نیویورک هنگامی که او صحبت می کرد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز شنبه.

“من تا به حال کسانی که مکالمات. من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” کومو به خبرنگاران گفت: در طول روزانه خود را در جلسه توجیهی در دولت کاپیتول.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه او را با توجه به تحمیل یک “اجرا” قرنطینه در نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات مناطق سخت-آمار coronavirus.

خواسته بیشتر در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات کومو تصریح کرد: “من حتی نمی دانند چه معنی است. من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا. و از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام. اما من می توانم به شما بگویم که من حتی نمی خواهم صدای آن; و نه حتی درک آنچه در آن است.”

– یوسف Spector

تهمت می فرستد کردن نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی

صحبت از یک اسکله دریایی در ایستگاه نورفولک در شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام USNS راحتی “یک 70,000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم باور نکردنی در نیویورک.”

رئیس جمهور و وزیر دفاع علامت Esper بودند در نورفولک به عنوان بخشی از یک ارسال کردن برای آسایش, که در حال رفتن به نیویورک برای کمک به این شهرستان مبارزه با کروناویروس.

“ما برای شما در اینجا ما در حال مبارزه برای شما و ما همیشه خواهد بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیروی دریایی کشتی بیمارستانی مجهز شده است و دارای 12 اتاق عمل, 1,000 تخت بیمارستان یک داروخانه یک بینایی سنجی آزمایشگاه رادیولوژی CAT-اسکن تجهیزات دو اکسیژن-تولید گیاهان و یک هلیکوپتر عرشه. “آن را مجهز به لبه با تجهیزات و داروها و همه چیز شما می توانید از فکر می کنم” او گفت:.

Coronavrius بیماران نمی تواند درمان شود در کشتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. به جای آن استفاده می شود برای درمان نیویورکی که اصلا ویروس اما هنوز هم نیاز به مراقبت های فوری.

“با خدمت به این بیماران اورژانس به دور از بیمارستان تخت باز خواهد شد تا در سراسر شهر برای کسانی که آلوده هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما در هیچ چیز متوقف خواهد برای حفاظت از مردم نیویورک,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت درگیر در یک جنگ علیه “وحشتناک نامرئی دشمن.”

اما “از طریق آن همه جهان شاهد یکصدمین حل و فصل از ما مردم آمریکا,” او گفت:. “ما یک ملت عظیم قدرت است.”

“ما در این جنگ پیروز خواهد شد و ما در این جنگ پیروز خواهد شد به سرعت و با مرگ به عنوان ممکن است,” او گفت:.

پس از اتمام سخنان کوتاهی تهمت و Esper به صورت گسترده در بیمارستان کشتی و دست تکان داد و سپس آن را به عنوان صدا آن شاخ و تحت فشار قرار دادند از اسکله. یک قایق یدک کش دادند و کشتی به سمت دریا باز است.

کشتی برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در بندر نیویورک در روز دوشنبه و شروع به درمان بیماران روز بعد.

– مایکل کالینز

Esper: بیمارستان کشتی نمادی از ‘مراقبت های پزشکی و شفقت’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع علامت Esper به ارسال کردن به USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی را به سفر به نیویورک برای کمک به این شهرستان مبارزه با شیوع کروناویروس.

وزیر دفاع علامت Esper به نام آرامش “یکی از ما قدرتمند ترین نمادهای مراقبت های پزشکی و شفقت است.”

– مایکل کالینز

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ممکن است اعمال قرنطينه در نیویورک و بخش هایی از Conn. و نیوجرسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه او را با توجه به تحمیل دو هفته قرنطینه در نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات برای مقابله با گسترش سریع coronavirus.

“برخی از مردم می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک نقطه داغ” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: از کاخ سفید در جنوب چمن به عنوان او را ترک برای نورفولک ، “من فکر کردن در مورد که در حال حاضر. ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما انجام شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی شده به صحبت می کنند به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بعد شنبه. او گفت: قرنطینه خواهد بود “اجرا” اگر او تصمیم می گیرد به سفارش یکی اما که او هیچ برنامه ای برای نزدیک شهر نیویورک مترو سیستم.

یک قرنطینه تصمیم “ساخته خواهد شد یک راه یا دیگری در مدت کوتاهی” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این خبرنامه آمده است به عنوان یک تعداد انگشت شماری از کشورها باید در محل قرار داده و اقدامات احتیاطی برای نیویورکی سفر به مناطق خود.

فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی این هفته دستور داد مردم از ورود به نیویورک در منطقه – از جمله نیوجرسی و کانکتیکات و ویروس دیگر نقاط داغ به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود. Rhode Island State Police روز جمعه شروع به کشیدن بیش از رانندگان با نیویورک صفحات به طوری که گارد ملی مقامات می تواند جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری, 14-روز قرنطینه.

در ضمن تهمت سفر به نورفولک در روز شنبه به یک تشریفاتی ارسال به یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی عزیمت به نیویورک برای کمک به این شهر coronavrius پاسخ.

این USNS راحتی مجهز شده است با 1000 تخت بیمارستان و انجام خواهد شد بیش از 1200 پرسنل پزشکی و لوازم به نیویورک تبدیل شده است که کانون شیوع کروناویروس در آمریکا به عنوان روز جمعه دولت گزارش 46,094 تایید موارد ویروس کشنده نزدیک به نیمی از تمام موارد گزارش شده در ایالات متحده

پزشکان و پرستاران بیهوشی, x-ray, تکنسین و پرستار و سایر کارکنان پزشکی سرنشین این کشتی را پشتیبانی شهر نیویورک جامعه پزشکی و حفظ ظرفیت بیمارستان درمان برخی از coronavirus بیماران روی عرشه کشتی در کاخ سفید گفت.

کشتی تا به حال شده است در نگهداری و نبود برنامه ریزی برای ترک بندر نیویورک برای یکی دیگر از سه هفته اما مقامات تحت فشار قرار دادند تا آن تاریخ خروج به دلیل گسترش سریع ویروس. آن را برنامه ریزی می رسند در نیویورک در روز دوشنبه.

گریم نقطه عطف: ما تبدیل به اولین کشور برای رسیدن به 100,000 تایید coronavirus موارد

مغلوب ساختن پیشی جستن را به سخنان قبل از خروج کشتی از نیروی دریایی ایستگاه نورفولک.

“من آن بوسه خداحافظی” او به شوخی در کاخ سفید جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

150 مایل سفر به نورفولک است مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار در خارج از واشنگتن پس از مارس 9 و به پرسش های مطرح شده به دلیل آن را می آید به عنوان دولت او توصیه کرده است دیگر آمریکایی ها به عمل اجتماعی “فاصله” و خودداری از سفر. اما 73-سال-رئیس جمهور در دفاع از تصمیم خود برای رفتن به نورفولک گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در روز جمعه که او معتقد بود که برای ارسال یک پیام به کشور است.

“آن را در سمت راست پایین جاده عملا. درست است ؟ ” او گفت:. “این به آن معنا نیست که من هستم رفتن به آغوش مردم و این به آن معنا نیست که من هستم رفتن به تکان دادن دست مردم و همه چیز. اما من فکر می کنم آن را می فرستد یک سیگنال زمانی که رئیس جمهور قادر است برای رفتن وجود دارد و می گویند با تشکر از شما.”

همچنین روز شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio صادر گریم هشدار در مورد آنچه در پیش روست برای شهر گفت که پرسنل پزشکی در حال حاضر در حال کار در آنچه که او به عنوان “میدان جنگ نوع شرایط است.”

“ما در حال رفتن به نیاز به کمک از خارج برای دریافت از طریق قدر مطلق از بحران های پیش رو,” او گفت:. “مردم نیاز به آماده شدن برای نبرد.”

این USNS Mercy, یکی دیگر از بیمارستان نیروی دریایی کشتی وارد جمعه در لس آنجلس برای کمک به این شهر در پاسخ به جهانی همه گیر.

ایالات متحده در روز جمعه شد اولین بار در کشور به ثبت 100,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

نیویورک اولیه به تعویق افتاد و از مارس تا ژوئن

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد که او به تعویق انداختن دولت ریاست جمهوری اولیه.

اولیه در اصل مجموعه ای برای مارس 28 به نقل ژوئن 23. آن را در حال حاضر مطابق با دولت و کنگره شرکت کنند ،

“من فکر نمی کنم آن را عاقلانه به آوردن بسیاری از افراد به یک محل رای” کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

نیویورک در حال حاضر دارای بزرگترین مقدار از coronavirus موارد در سراسر کشور. حداقل یک دوجین متحده به تعویق افتاد خود را در انتخابات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

– ربکا مورن

Coronavirus گسترش: ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>