مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به صحبت می کنند به تمام 50 فرمانداران و خواهد بود ‘اجازه’ reopenings. کشورهای مخالف خود نقش

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش کمتر مقابله با لحن ملت فرمانداران شنبه ادعا او نمی خواهد “زور” متحده به بازگشایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک روز پس از آن او ادعا کرد که او “قدرت مطلق” به انجام این کار.

هر چند در زمان او تکرار ادعاهای خود از قدرت – که شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار فرمانداران قانونگذاران از هر دو حزب و قانون اساسی دانشمندان – مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که صحبت با هر فرماندار در مورد بازگشایی اقتصاد خود را از این هفته و نشانه های این که او به حمایت از هر دولتی که تصمیم به حفظ مستندات در ماه مه گذشته 1.

“فرمانداران در حال رفتن به در حال اجرا خود را فردی متحده است. برخی از آنها می گویند: نمی توانم در حال حاضر باز.’ و برخی از آنها ممکن است طولانی تر از ما حتی فکر می کنم,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در باغ گل رز. “من قصد دارم برای قرار دادن هر گونه فشار بر روی هر یک فرماندار را باز کنید.”

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود “اجازه” متحده برای بازگشایی, به طور بالقوه قبل از فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل مجموعه به پایان می رسد در پایان ماه. که سخن گفتن به نظر می رسد به تقلید زودتر خود را ادعا می کنند که رئیس جمهور است و “مطلق” اقتدار برای بازگشایی این کشور از اقتصادی stranglehold ناشی مرگبار coronavirus.

“من خواهد شد و سپس اجازه هر فرد فرماندار هر فرد به پیاده سازی یک بازگشایی,” او گفت:.

فرمانداران که برای هفته ها شده اند اجرای نزدیک به خاموش کردن کل کشور قول داد که آنها را تعیین کند که چه زمانی و چگونه این کشور را به کار بازگشت. فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه گذشته به احتمال زیاد تحت تاثیر مقامات دولتی شهردار و مدارس, اما آنها الزام آور نیست.

جمهوری خواه و دموکرات مدیران ارشد را به عقب رانده و در مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه ادعا می کنند از قدرت گفت: آنها نمی خواهد ترک مسئولیت برای تصمیم گیری زمانی که برای باز کردن یک درهم آمیخته از محدودیت ها با هدف کند کردن روند گسترش این ویروس که تاکنون بیش از 23,000 زندگی در آمریکا و آلوده تقریبا 600,000.

“ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور ما نمی خواهید یک پادشاه” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت:, و اضافه کرد که دولت اقتدار یک اصل اساسی قانون اساسی است. “قوانین وجود دارد و با وجود حقایق در این وحشی سیاسی محیط زیست است. این رئیس جمهور است که به وضوح خراب برای مبارزه در این موضوع است. این است که هیچ زمان برای سیاست این است که هیچ وقت به مبارزه.”

کارشناسان حقوقی نیز گفت: قانون اساسی را به رئیس جمهور این نوع از قدرت کامل مغلوب ساختن پیشی جستن شرح داده شده است.

جلسه و یا تجمع ؟

به طور فزاینده متحده شده اند اعمال کنترل و در برخی موارد تحکیم اقتدار خود را در توطئه خود را بازگشت به کسب و کار.

بخشی از یک کنسرسیوم متشکل از هفت شرقی متحده کومو هشدار داد که این کشور باید با دقت حرکت اجتماعی در کاهش فاصله و یا خطر سریع چرا تولید نسل از این ویروس است که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 در نیویورک به تنهایی.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: او در حال مشورت با دیگر ایالات غرب میانه در مورد یک مسیر رو به جلو است.

“دولت دریافت نمی کند باز از طریق توییتر” Whitmer گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن روش ارجح از حاکم و ارتباطات است. “از آن باز می شود تا در سطح دولت است.”

در ساحل غربی کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان را تشکیل خود اتحاد استراتژیک در یک اجرا تا بازگشایی.

“سواحل غرب است که توسط هدایت علم” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توییتی. “ما صادر ماندن در خانه سفارشات اولیه برای حفظ عمومی سالم است. ما باز اقتصاد ما که همان اصل راهنما. CA, WA, و یا کار با هم در یک چشم انداز مشترک متمرکز بر سلامت–نه سیاست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس دولت با چالش های شورش

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن fumed در توییتر شنبه با اشاره به چالش های دولت به عنوان یک “شورش.”

“خوب قدیمی از مد افتاده شورش در هر حال حاضر و پس از آن است که هیجان انگیز و نیرو چیزی که به خصوص زمانی که mutineers نیاز خیلی از کاپیتان” به رئیس جمهور نوشت. “بیش از حد آسان است!”

مغلوب ساختن پیشی جستن rankled فرمانداران دوشنبه شب اعلام کرد که او به تنهایی مجاز به عقبگرد اجتماعی فاصله سیاست ها و راه اندازی مجدد این کشور خفته اقتصاد است.

“رئیس جمهور ایالات متحده خواستار” عکس های ناروا گفت. “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است.”

بازگشت به کار:

اما مقاومت مواجه شد و تقریبا فوری با برخی از آن بعید است که از منابع.

جمهوریخواه نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu اواخر روز دوشنبه گفت: مسئولیت برای انهدام stay-at-home سفارشات بر عهده متحده است.

“همه از این فرمان اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات” Sununu سی ان ان گفت. “این خواهد بود تا به دولت و فرماندار به لغو تعداد زیادی از آن.”

فراتر از ایالات متحده برخی از رئيس جمهور متحدان جمهوری خواه در کنگره را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه کنترل مطلق.

“قانون اساسی و عقل سلیم حکم می کند که این تصمیم گیری در سطح دولت” مارکو روبیو سناتور. R-Fla., توییتی شنبه.

Rep. لیز چنی R-Wyo., تکرار روبیو با اشاره به متن 10th متمم.

“دولت فدرال ندارد مطلق قدرت” چنی گفت.

کارشناسان حقوقی نیز نگهداری می شود که برنده نداشت اقتدار او ادعا کرد تحت قوانین موجود و یا در قانون اساسی است.

“این خیلی ساده و آشکار آن را حتی قابل بحث گفت:” کاتلین Bergin, یک استاد حقوق در دانشگاه کرنل. “مغلوب ساختن پیشی جستن حق ندارد به سهولت اجتماعی فاصله و یا برای باز کردن مدارس و یا کسب و کار خصوصی. این مسائل به صورت متحده برای تصمیم گیری تحت قدرت خود را برای ارتقای سلامت و رفاه یک قدرت تضمین شده توسط 10th متمم قانون اساسی.”

دیوید کول اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را قانونی و ملی مدیر توافق رسیدند.

“10 اصلاحیه ذخایر تمام قدرت به صراحت داده نشده به دولت فدرال به ایالت” توضیح کول. “این ایده که دولت فدرال ایجاد شده بود که دولت فدرال است که یک دولت محدود قدرت.”

کول اشاره کرد و گفت: “تنها می تواند اجرای قوانین است که کنگره تصویب کرده است و کنگره تنها می تواند با تصویب قوانین است که مجاز توسط قانون اساسی است.” و او گفت: کنگره تا به حال نمی گذشت هر قانون ایجاد “قدرت را به عمل با توجه به بیماری های همه گیر با توجه به حکومت با توجه به اکثریت قریب به اتفاق قوانین و مقررات حاکم بر زندگی بشر در این کشور است.”

“رئیس جمهور ندارد, هر سازمان برای انجام آن در خود,” او گفت:.

 کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ

محدودیت در قدرت ریاست جمهوری

حتی اگر این قانون تصویب شد و جان سالم به در قانون اساسی چالش ها تهمت نمی تواند وادار کردن دولت به اجرای آن است اما نه مجبور به استفاده از گارد ملی یا اف بی آی کول گفت. چرا که دادگاه حکومت متحده را نمی توان مجبور به انجام یک برنامه فدرال غیر ارادی تحت آنچه شناخته شده به عنوان “ضد commandeering را اصل است.”

دانشگاه هاروارد قانون پروفسور چارلز سرخ شده فکر نمی کنم 10 اصلاح شد مربوط به این دلیل که کنگره می تواند به لحاظ نظری تصویب قانون اعطای رئیس جمهور قدرت است که تهمت ادعا کرد که تحت قدرت خود برای تنظیم کسب و کار. سرخ شده گفت: واقعیت کلیدی بود که کنگره هرگز ایجاد هر گونه قانونی قدرت.

“این واقعا یک 10 اصلاحیه شماره. این یک قانون موضوع” سرخ گفت. “رئیس جمهور نمی تواند فقط بگو من رئیسم.'”

سرخ شده با اشاره به سال 1952 مورد که در آن دیوان عالی کشور حکم رئیس جمهور هری ترومن نیست که قدرت به دست گرفتن کنترل این کشور کارخانه های تولید فولاد با وجود یک اعتصاب کارگری که تهدید تولید در طول جنگ کره.

در نظر او عدالت Robert H. Jackson نوشت که حتی در مورد یک جنگ است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب در اشاره ویروس پاسخ وجود دارد محدودیت در قدرت ریاست جمهوری.

“نشانه های وجود دارد که قانون اساسی را نمی تامل است که به عنوان فرمانده کل ارتش و نیروی دریایی را تشکیل می دهند او همچنین فرمانده کل کشور را صنایع و ساکنان آن” جکسون گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به ‘بازگشایی’ ملت: فرمانداران تصمیم خواهد گرفت که به سهولت مستند

تهمت بست با کشورهای سوخت شده است توسط یک دیماه تمایل به بازگشایی این کشور و اقتصاد است که او امیدوار خواهد بود محور خود گشتند پیشنهاد.

رئیس جمهور برای اولین بار مطرح شده و چشم انداز کاهش محدودیت های اعمال شده توسط یکشنبه عید پاک, یک پیشنهاد است که پژمرده به عنوان ویروس برش به طور فزاینده ای منجر به مرگ در مسیر نیویورک لوئیزیانا و دیگر نقاط داغ در سراسر کشور است.

اما فرمانداران و دیگر قانونگذاران به طور فزاینده ای هشداردهنده سریع و فراگیر بازگشایی.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاوران خواست رئیس جمهور برای حفظ یک “مهاجم مهار” سیاست.

“وقتی که می آید به نحوه مبارزه با #CoronavirusPandemic من من بر اساس تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی حرفه ای مانند دکتر (آنتونی) Fauci و دیگران نه سیاسی punditry,” گراهام توییتی با اشاره به کشور را بالا بیماری های عفونی متخصص.

در بعضی از نقاط حتی تفکر بازگشایی دور به نظر می رسید.

“ما هنوز در وضعیت دلاور که در حال بدتر شدن است” گفت: رژیم صهیونیستی است. جان کارنی که دولت بخشی از شمال شرقی کنسرسیوم. “عفونت COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است. Delawareans باید در خانه بمانند. همین حالا در بی ارزش. دیدار نیست دلاور مگر اینکه شما نیاز به یک دکتر مراجعه کنید و یا مراقبت از یک عضو خانواده است. شما تنها افزایش همه خطر است.”

واقعیت را بررسی کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>