مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او امیدوار است برای بلند کردن coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط عید پاک به دلیل آن خواهد بود ‘زیبایی’

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او می خواهم برای دیدن کشور “بازگشت به کار” عید پاک یا پنج شنبه, مارس 12 که به نظر او کاهش سختگیرانه اجتماعی-فاصله دستورالعمل در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, شیوع در سراسر ایالات متحده

“ما فقط آن را انجام دهد اگر آن را خوب است. من فقط فکر کردم آن را زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هنگامی که از او خواسته که با جدول زمانی و یا اینکه آیا وجود دارد هر پزشکی اهمیت برای تاریخ در کاخ سفید نشست خبری شنبه شب.

رئیس جمهور قبلی پیشنهاد تاریخ در یک سخنرانی تلویزیونی فاکس نیوز تاون هال سه شنبه به او ابراز نگرانی در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از نگه داشتن کسب و کار و بسته نگه داشتن آمریکایی ها در صفحه اصلی در میان همه گیر.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در باغ گل رز.

رئیس جمهور اشاره کرد عید پاک می آید هفته پس از 15 روز است که در آن آمریکایی ها خواسته شده است به ماندن در خانه را به سرعت افزایش موارد COVID-19 که دوشنبه به پایان می رسد. Coronavirus وظیفه نیروی دستورالعمل هستند اما بسیاری از ایالات و شهرستانها را صادر کرد خود را سختگیرانه تر سفارشات از جمله گفتن ساکنان به “پناهگاه در محل” و بستن مدارس و کسب و کار.

پرسید: اگر آن را ممکن است برای کشور به حالت عادی بازگشت, عید پاک, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم آن را کاملا ممکن است. در حال حاضر مردم در حال رفتن به تمرین تمام اجتماعی فاصله و چیزهایی که ما در حال حاضر انجام. … اما ما باید برای رسیدن کشور ما به کار می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما به دنبال کاهش سلامت محدودیتی که فلج اقتصاد ایالات متحده حتی به عنوان کارشناسان هشدار می دهند از وخیم تر شدن بحران به عنوان تعدادی از موارد همچنان به صعود و سلامت کارگران و بیمارستان ها در صورت کمبود تجهیزات پزشکی.

ایالات متحده تلفات رسیده 696 شنبه پس از رشد بیش از 100 قبلی دوره 24 ساعته. این کشور تا به حال بیش از 53,000 موارد تایید شده از coronavirus انتهایی تنها ایتالیا و چین است. ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams هشدار داد آمریکایی ها در جمعه “این هفته آن را به بد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن در عید مهلت در جداگانه فاکس مصاحبه بعد از سالن شهر.

“آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها پر است ؟” او گفت:. “شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است. من فکر می کنم آن خواهید بود در یک زمان.”

اما دکتر Anthony Fauci, یک عضو از coronavirus نیروی کار و پیشرو در این کشور متخصص بیماری های عفونی گفت: عید مهلت بود “انعطاف پذیر” و نیاز به ارزیابی در یک روز به صورت روز.

“هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به تن کردن هر چیزی که شما ببینید چه چیزی در جریان است در جایی مثل شهر نیویورک” او به خبرنگاران گفت: در این نشست خبری اضافه کرد که مناطقی از کشور که اصلا واضح شیوع بیماری باید در نگاه بیشتر است.

“اگر ما در انجام این نوع تست هایی که ما انجام می دهیم … و شما در پیدا کردن پس از یک دوره از زمان که در مناطق وجود دارد که بسیار متفاوت از دیگر مناطق کشور, شما ممکن است بخواهید به اصل درمان آن را به عنوان یک نیروی برای کل کشور است.”

دکتر دبورا Birx که منجر coronavirus نیروی کار گفت: هر تاریخ خواهد بود ارزیابی مبتنی بر اطلاعات است که هنوز در حال جمع آوری و پیشنهاد محدودیت ها می تواند در محل باقی می ماند برای آمار مناطق مانند شهر نیویورک است.

Birx خواست peopled که در سمت چپ New York metro منطقه که در آن 56 درصد از ایالات متحده تمام موارد را به خود قرنطینه برای 14 روز پس از خروج آنها

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات سه عمده ایالات متحده در سازمان بهداشت و درمان به نمایندگی از ملت ایران پزشکان و پرستاران و بیمارستان – با صدور یک درخواست آمریکایی ها در خانه بمانند.

“ماندن در خانه در این فوری لحظه ای است ما بهترین دفاع به نوبه خود جزر و مد در برابر COVID-19” نوشت: به گزارش انجمن پزشکی آمریکا انجمن بیمارستان های آمریکا و انجمن پرستاران آمریکا در یک نامه سرگشاده. “پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی به اقامت در محل کار برای شما. لطفا ماندن در خانه برای ما است.”

مقامات بهداشت و نمایندگان مجلس گفته اند که لغو اجتماعی فاصله محدودیت می تواند فاجعه آمیز برای اقتصاد ایالات متحده و برای سلامت عمومی است.

“وجود خواهد داشت هیچ عملکرد اقتصاد اگر ما بیمارستان ها غرق می شوند و هزاران نفر از آمریکایی ها در تمام سنین از جمله پزشکان و پرستاران lay dying چرا که ما موفق به انجام آنچه لازم برای جلوگیری از ویروس” Rep. لیز چنی R-وایومینگ, توییتی در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آیند به عنوان دیگر رهبران خارجی تصویب اقدامات سختگیرانه تر برای مبارزه با این بیماری همه گیر. نارندرا نخست وزیر هند اعلام کرد یک “کل مستند” در کشور 1.3 میلیارد نفر به مدت 21 روز در حالی که یک عضو کمیته بین المللی المپیک نشان داد این بازی خواهد بود به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>