مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مخالف با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به بازگشایی در طول شیوع کروناویروس

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مخالف با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به حرکت به سرعت به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد کشور اما گفت که تماس نهایی متعلق به فرماندار.

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: دولت coronavirus مورد اعداد نیست پاسخگویی به آستانه مورد نیاز برای بازگشایی تحت کاخ سفید دستورالعمل.

در همان زمان تهمت افزود: کمپ “باید انجام آنچه او فکر می کند درست است.”

کمپ گفت: او قدردانی مغلوب ساختن پیشی جستن نقد و ستایش خود را “جسورانه رهبری و بینش در طول این زمان دشوار است” – اما چوب با یک برنامه که در آن کسب و کار دوباره باز با دقت با محدودیت های طراحی شده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

“ما بعد اندازه گیری گام این است که اطلاعات محور و هدایت دولت و مقامات بهداشت عمومی,” کمپ گفت: در یک سری از توییت. “ما همچنان با این رویکرد به حفاظت از زندگی و معیشت – از همه پستهایی.”

بیشتر: برنامه ای برای بازگشایی گرجستان دریافت واکنش از شهرداران مخلوط حمایت از کسب و کار

کمپ یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد اعلام کرد برنامه این هفته است که اجازه می دهد ناخن سالن ماساژ, سالنهای بولینگ کوچه ورزشگاه و دیگر کسب و کار برای باز جمعه است. خدمات کلیسا می تواند از سر این آخر هفته و رستوران و سینما می تواند به دنبال کت و شلوار در راه های محدود شروع در روز دوشنبه.

ابراز مخالفت با این طرح در طول یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را “فقط بیش از حد به زودی” برای مکان هایی مانند “چشمه های معدنی و سالن های زیبایی و تو سرو و باربر مغازه ها.”

“من آنها را دوست دارم اما آنها می توانند کمی دیگر صبر کنید,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “فقط کمی نه خیلی زیاد.”

دفاع از تصمیم خود در یک مصاحبه تلویزیونی در چهارشنبه کمپ گفت: دولت اصرار صاحبان کسب و کار به مراقب باشید که آنها باز به بالا.

“من فکر می کنم یکی از این چیزهایی که بدست خارج از کنترل در سطح ملی است که مردم فکر می کنم ما در حال پرتاب کلید بازگشت به این کسب و کار و که آن را به کسب و کار به عنوان معمول و آن را” کمپ گفت: FOX 5 از آتلانتا.

بیشتر: trump’s دستورالعمل های جدید متحده با هدف بازگشایی قطعات از ما بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

کمپ اضافه شده است که: “اگر ما یک نقطه داغ است که بالا میآید در بخش دیگری از این دولت مانند ما تا به حال در آلبانی شما می دانید من می توانم یک countywide سفارش و یا انواع مختلف از اقدامات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از کمپ چیزی بود که از مقابل به اظهارات او ساخته شده سه شنبه. در مورد خواسته فرماندار گرجستان و بازگشایی طرح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او بسیار توانمند” و “می داند آنچه که او انجام می دهند.”

همسایه مجلس دیابت لیندزی گراهام R-S. C. گفت: “توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن نقد گرجستان گفت آن است که “بیش از حد بیش از حد سریع” با بازگشایی کسب و کار.

یک ایران طرفدار هر دو کمپ و تهمت گراهام گفت: دولت “به ما یک صدا نقشه راه با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است. من به شدت نشان می دهد به عنوان یک ملت ما آن را دنبال کنید.”

شهرداران و نمایندگان مجلس در گرجستان انتقاد کرده اند طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد گفت: آن منجر به افزایش coronavirus عفونت و مرگ و میر.

“من بهت زده که ما باز کرده اند تا در این راه” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف با سی ان ان گفت. “همانطور که من به آمار نگاه کنید و به عنوان صحبت من با ما مقامات بهداشت عمومی من نمی بینم که آن را بر اساس هر چیزی که منطقی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق متحده به بازگشایی اقتصاد خود را اما تنها در مراحل و اگر آنها در حال دیدن مداوم کاهش coronavirus موارد و مرگ و میر.

طی اخبار روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گرجستان در ملاقات با این دستورالعمل تا کنون.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به خبرنگاران گفت که گرجستان و کشورهای دیگر نمی توانند به سادگی تلنگر از یک سوئیچ و به کسب و کار خود مردم “است.”

پرسید که چه او توصیه کمپ Fauci گفت: “من می خواهم به او بگویید که او باید مراقب باشید.”

کمک: جان Fritze

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>