مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین ناظر بود که نظارت بر 2 تریلیون دلار coronavirus محرک هزینه

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین اقدام پنتاگون بازرس کل گلن خوب شب دوشنبه یک حرکت است که حذف جریمه به عنوان ناظر برای COVID-19 محرک.

خوب انتخاب شده و توسط همکار بازرسان به طور کلی به صندلی گیر پاسخ پاسخگویی کمیته. بازرسان به طور کلی ایجاد این کمیته برای نظارت بر حدود 2 تریلیون دلار محرک, مقابله, گذشت ماه گذشته توسط کنگره و به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

این کمیته بود که با توجه به قدرت به صدور احضاریه و بررسی مقامات در داخل و خارج از دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه نارضایتی خود را با این قانون نظارت ارائه هنگامی که او صادر نسبتا نادر امضای بیانیه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نادیده گرفتن بخشی از قانون خواستار توسط برخی از دموکرات ها به کنگره اضافی دید به محرک صرف این استدلال که آن مورد نیاز خواهد تجاوز در تفکیک قوا مندرج در قانون اساسی است.

“دیروز رئیس جمهور نامزد آقای Jason Abend برای موقعیت DoD بازرس کل” Dwrena آلن سخنگوی پنتاگون بازرس کل روز سه شنبه گفت. “همان روز رئیس جمهور همچنین تعیین آقای Sean W. o’donnell که آژانس حفاظت از محیط زیست بازرس کل به عنوان سرپرست وزارت دفاع IG علاوه بر وظایف فعلی خود را در سازمان حفاظت محیط زیست.

“آقای خوب است که دیگر در این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته.”

تشکر. کارولین Maloney, D-n. y. که ریاست نظارت و کمیته اصلاحات گفت که با حذف جریمه و دیگر ناظران تهمت به دنبال تضعیف نظارت کاخ سفید را “هرج و مرج” در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“رئیس جمهور تهمت اقدامات مستقیم توهین به مالیات دهندگان آمریکایی – تمام خطوط سیاسی – چه کسی می خواهید مطمئن شوید که مالیات خود را به دلار نیست و حیف و میل در بی فایده boondoggles بی کفایتی و یا سیاسی به نفع” مالونی در بیانیه ای گفت.

خوب خواهد شد ثانویه در پنتاگون.

خوب شده بود اقدام بازرس کل در پنتاگون پس از سال 2016. در قبلی خود نقش به عنوان بازرس کل وزارت دادگستری از سال 2000 تا سال 2011 او دریافت نمرات بالا از دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در دولت نظارت یک حزبی ناظر ،

او گفت: خوب شد حذف شد احتمالا به اطمینان حاصل شود او نمی خواهد نظارت بر مخارج محرک.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که رئیس جمهور علاقه ناگهانی در پر کردن این جای خالی برای فروختن خوب نقش در حال اجرا همه گیر بازیابی” برایان گفت.

جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل که به اطلاع کنگره در مورد ناشناس whistleblower شکایت که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات جو بایدن. شکایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح هر چند او تبرئه در سنا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, برایان گفت: “در حال شکل گرفتن یک توپ مخرب در سراسر IG جامعه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی گزارش روز شنبه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل در مشکلات بیمارستان ها در برخورد با COVID-19 همه گیر که ذکر شده کمبود آزمون و زمان انتظار طولانی. وقتی پرسیده شد که در مورد یافته های مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را اعلام کرد “اشتباه” خواسته بازرس کل نام و پیشنهاد نتیجه گیری شد آمیخته با سیاست است.

خوب طول خواهد کشید تا خود را در پست به عنوان اصلی معاون بازرس کل در پنتاگون آلن گفت.

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>