مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در برابر ساحره ‘شکار’ پس از پلوسی اعلام کرد کمیته ای برای نظارت بر coronavirus پاسخ

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در برابر “جادوگر شکار” در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: او ایجاد خواهد شد هر دو حزب خانه انتخاب کمیته برای پیگیری فدرال در پاسخ به شیوع بیماری است.

این کمیته خواهد بود که به ریاست دموکراتیک شلاق جیم Clyburn D-S. C. خواهد شد که قدرت به صدور احضاریه. پانل تمرکز در پاسخگویی شفافیت و نظارت فدرال coronavirus پاسخ به امید نیز شامل نظارت به 2 تریلیون دلار بسته محرک.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن نشده دستور داد هر فن از جنرال موتورز با وجود گفت که او با استفاده از زمان جنگ قدرت به نیروی تولید

تهمت نیست نام پلوسی یا کمیته جدید به طور خاص در طول یک کاخ سفید در نشست خبری روز پنج شنبه اما تکرار شعارهای گذشته شکایت در مورد دیگر پاسخگویی اقدامات از جمله مشاور ویژه سابق رابرت مولر را در روسیه بررسی و خانه استیضاح که او demeaned هستند به عنوان “کلاهبرداری” “جادوگر شکار” و “مضر.”

“این است که زمان برای سیاست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بی پایان حزبی تحقیقات – here we go again – در حال حاضر انجام می شود فوق العاده آسیب به کشور ما در سال های اخیر است. شما ببینید چه اتفاقی می افتد. آن را شکار ساحره پس از شکار ساحره پس از شکار ساحره و در پایان مردم انجام جادوگر شکار شده اند از دست دادن و آنها بوده است و از دست دادن بسیاری.”

“آن را هر زمان برای جادوگر شکار آن زمان به این دشمن را شکست داد” او ادامه داد. “انجام این حزبی تحقیقات در وسط یک بیماری همه گیر است که واقعا بزرگ اتلاف منابع حیاتی, زمان, توجه, و ما می خواهیم به مبارزه برای آمریکا زندگی نمی اتلاف وقت و ساخت تا من نظرسنجی شماره. چرا که همه خود را انجام می دهند چرا که هر کس می داند که این مسخره است.”

بیشتر: Mnuchin وعده محرک چک برای بسیاری در 2 هفته پس از دموکرات ها هشدار می دهند این می تواند ماه

طی یک تماس تلفنی با خبرنگاران پنجشنبه پلوسی گفت که او امیدوار است این کمیته خواهد بود دو حزبی و گفت: کاخ سفید: “ما امیدواریم که وجود دارد خواهد بود با همکاری. این است که یک بررسی از دولت. همه چیز خیلی جدید و بقیه و ما می خواهیم به مطمئن شوید که وجود ندارد استثمارگران خارج وجود دارد… وجود دارد که در آن پول نیز وجود دارد که غالبا فساد است.”

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R., کالیفرنیا., گفت که او مخالف ایجاد یک کمیته گفت: “در داخل اسکناس است که ما تصویب کردیم قرار داده و در نظارت و به نظر می رسد این واقعا کار برکنار شده است.”

به 2 تریلیون دلار بسته تهمت امضا, بزرگترین اقتصادی نجات لایحه در تاریخ ایالات متحده فراهم می کند پرداخت پول نقد به آمریکایی ها وام به کسب و کار و مالی برای کمک به صنایع است. هدف این است که برای تزریق پول به اقتصاد ویران شده توسط آتن آورده گسترش coronavirus.

بیشتر: ‘اشتباه’ و ‘بد سناتور:’ تهمت و شومر تجارت barbs بیش از coronavirus پاسخ

فقط پس از کوبیدن تعصب در پنجشنبه تهمت ارسال بهداشت ، چارلز شومر D-n. y., نامه, و سرزنش حمایت خود را از استیضاح در بخشی از نیویورک به عدم آمادگی در خصوص گسترش coronavirus.

“اگر شما صرف زمان کمتر در خود را مسخره استیضاح جعل که رفت haplessly برای همیشه لطفا برای و به پایان رسید تا رفتن هیچ جا (به جز افزایش my نظرسنجی شماره) و به جای تمرکز بر کمک به مردم نیویورک نیویورک را نداشته اند تا به طور کامل آمادگی برای ‘نامرئی دشمن” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در پاسخ به نامه شومر فرستاده بود او را پیش از آن در روز.

کمک: مایکل کالینز Christal هایس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>