مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای دخالت در هلند امریکا اجازه می دهد کشتی های کروز به حوض در فلوریدا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال رفتن به صحبت با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا دو هلند امریکا کشتی های کروز یکی از با چهار کشته و 200 مسافر و خدمه بود داشتن آنفولانزا مانند علائم به حوض.

در حالی که هرگز به صراحت گفت که او قصد دارد برای گفتن DeSantis که به نگرانی در مورد اجازه دادن کشتی ها به بندر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من می خواهم به انجام آنچه درست است نه تنها برای ما بلکه برای بشریت است.”

هلند امریکا MS زاندم و MS روتردام کشتی کروز – با افراد بیمار در هیئت مدیره باید با عبور از کانال پاناما و رهبری هستند به فلوریدا. اما آیا coronavirus آلوده کشتی و خود کشتی خواهد بود قادر به حوض شده است در سوال.

هلند امریکا منتقل مسافران سالم به روتردام که ملاقات زاندم با لوازم اضافی کارکنان و کیت های آزمایش در هفته گذشته. دو کشتی باقی مانده اند با هم برای بقیه سفر.

این زاندم شروع به آمریکای جنوبی سفر از بوئنوس آیرس, آرژانتین در مارس 7 و در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به قایقرانی در سن آنتونیو, شیلی, مارس 21.

ویلیام برک رئیس دریایی افسر کارناوال Corp. که صاحب Holland America Line, گفت سهشنبه در طول یک Broward County, جلسه کمیسیون, پخش زنده on Vimeo که پورت های باتلاقی تبدیل شده کشتی “بندر آخرین رفت و آمد مکرر.”

برک گفت: این شرکت در نظر دارد برای درمان کسانی که بیمار هستند در کشتی مگر اینکه همه چیز پیشرفت به نقطه که در آن است و دیگر امکان پذیر است.

در حالی که نه مردم در هلند امریکا زاندم باید آزمایش مثبت برای coronavirus آن است که به احتمال زیاد بسیاری از روی عرشه کشتی در برزخ آلوده می شوند.

“ما در حال فرض کنید افرادی که بیمار باید COVID,” برک گفت.

قبل از این کمیسیون ملاقات سه شنبه برنامه ای برای متصل بودند انتقاد کرد.

مقامات محلی و DeSantis سرزنش طرح است. فرماندار گفت که او تا به حال شده است در تماس با گارد ساحلی و کاخ سفید است.

DeSantis گفت: این امر می تواند “یک اشتباه” را به مسافران کشتی کروز به جنوب فلوریدا برای درمان به این دلیل که دولت در حال حاضر بالا است و رشد تعداد coronavirus عفونت. او گفت: تخت بیمارستان نیاز به ذخیره شود برای ساکنان و نه “اتباع خارجی است.”

اما تهمت ابراز همدردی در مورد مصیبت از مسافران و خدمه که اجازه ورود به بنادر در کشورهای مختلف.

“افرادی که بیمار هستند … و ما نمی خواهیم مثل آنها خواهد بود شبح کشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او با اشاره به وضع اسفناک یک کشتی کروز است که او گفت: سرگردان در سراسر آسیا “که رفت از پورت به پورت هیچ کس نمی خواهد آن را – اما در عین حال شما تا به حال افرادی که در حال مرگ هستند در کشتی و یا حداقل بسیار بیمار, اما آنها مرگ کشتی.”

این روشن نیست که چه کشتی کروز مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن داشت اما شاهزاده Cruises’ الماس شاهزاده به پایان رسید سفر در یوکوهاما ژاپن در ماه فوریه با مسافران قرنطینه به عنوان ویروس گسترش یافته است. پنج نفر بودند که در هیئت مدیره باید از آنجا درگذشت.

و گفت او را به صحبت می کنند به DeSantis تهمت گفت: “این دو بسیار بزرگ کشتی و آنها بسیاری از مردم, بنابراین من می خواهم به صحبت کردن به فرماندار.”

تنها 11 نفر مجموع تست شده اند در زاندم با نه تست سريع به آینده مثبت است. وجود دارد حدود 200 سریع تست های موجود در کشتی که گاهی اوقات در نتیجه کاذب منفی با توجه به Burke.

چهار سالمندان مسافران در زاندم درگذشت هر چند علل مرگ باید اعلام نشده است. از سه شنبه 83 مهمان و 117 خدمه گزارش شده بود آنفولانزا مانند علائم. علائم و نشانه های آنفلوآنزا و کروناویروس مشابه هستند. این COVID-19 coronavirus است بیمار بیش از 855,000 نفر کشته و نزدیک به 42,00 در سراسر جهان که از شنبه بعد از ظهر.

اریک Elvejord سخنگوی Holland America Line گفت: در روز شنبه تنها 14 مهمان و یک عضو خدمه بودند هنوز هم نشان دادن علائم. که به معنی “بیشتر علائم” Elvejord گفت: در یک ایمیل. “برای مثال اگر آنها به حال یک سرفه یا تب و آنها دیگر آن است.”

همه مسافران باقی می ماند در انزوا است.

Andrea Bergmann, اندرسون, یک مسافر در زاندم گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که در روز دوشنبه کشتی برنامه ریزی شده بود به لنگر در نزدیکی جزیره سان آندرس, اما به جای انجام شد. یک هواپیما را در لوازم پزشکی و پزشکی تخلیه دو مسافر اما رد شد اجازه به زمین توسط دولت کلمبیا, او گفت:.

“رژیم صهیونیستی. DeSantis نمی خواهید ما را به حوض” اندرسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه. “من می خواهم از او بپرسم که چگونه بسیاری از مردم به مرگ قبل از او به ما اجازه خواهد داد تا مردم به مراقبت های پزشکی مناسب.”

برک گفت: با وجود شش هواکش در زاندم و دو در روتردام در علاوه بر این به دو حمل و نقل هواکش اکسیژن و مخازن نبولایزر مادون قرمز دماسنج و بیشتر.

خط کروز وجود دارد گفت: چهار پزشک و چهار پرستاران در هیئت مدیره زاندم و روتردام حمل دو پزشکان و چهار پرستاران.

بسیاری از کسانی که بیمار شدن هستند خدمه برک گفت. “بسیاری از این خدمه نسبتا جوان است و به عنوان یک نتیجه به نظر می رسد آنها به آب و طوفان از COVID بهتر از برخی از مسافران و بنابراین میزان بازیابی شده اند بسیار قوی در میان آنها است.”

خدمه او گفته نشده است و در شرایطی که نیاز به تخلیه پزشکی.

یک docking طرح در حال پیشرفت در فلوریدا

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه گفت که این کار با هلند امریکا در یک مفصل متصل کردن طرح است که نیاز به دو کشتی حمل مسافر و خدمه از بد بخت کروز مسئولیت رسیدگی به تمام مسائل پزشکی بدون تأثیر فلوریدای جنوبی در حال حاضر در بیمارستان ها تاکید کرد.

اگر یک “فرماندهی واحد” از دولت های محلی و مقامات دولت فدرال نمی تواند به اتفاق آرا اتخاذ طرح آنها زدن توپ تصمیم به واشنگتن گارد ساحلی سروان. Jo-Ann Burdian گفت.

Broward County Sheriff گرگوری تونی به نام تصمیم یک “بحران انسانی” و خواسته کمیسیون به رای مبتنی بر احساسات. اجازه می دهد کشتی به اسکله در اینجا خواهد بار محلی سیستم مراقبت های بهداشتی قرار داده و ساکنان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض اضافی او هشدار داد.

“این کشتی تبدیل شده به دور از چندین کشور در حال حاضر است. ما ایالات متحده آمریکا و ما هرگز تبدیل به دور مردم در نیاز و یا کسانی که بیمار هستند اما ما در برخی از بسیار بحرانی و شرایطی که در آن ما به عنوان یک کشور در حال رفتن به مجبور به تعیین ” آیا ما مایل به گرفتن این مسئولیت؟’ “

فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که او را “نا امید” با آنچه که او در جلسه از نشست روز سه شنبه.

“من از دیدن بسیار کمی اگر هر یک از پروتکل های قرار دادن به جای” او گفت:. “در 48 ساعت این کشتی ها در حال رفتن به بارانداز و ما هنوز روشن آموزش در مورد نحوه تریاژ این مسافران هنگامی که این کشتی حوض.”

او نگران بود که خط کروز به نظر می رسید مایل به اجازه می دهد تا مسافران را به خود قرنطینه از جمله کسانی که ممکن است نمایش “جزئی علائم” از coronavirus. “این بسیار ناامید کننده به فکر می کنم این خط کروز است نه مایل به رفتن گام اضافی را به مطمئن شوید که مردمی پیاده به طور کامل درمان می شود.”

مسافران شروع به دریافت ذهنی خود را به نقطه شکستن’

دیوید پارک که مادر و ناپدری روی و دایان اسمیت در هیئت مدیره زاندم می گوید: از 10 روز گذشته در انزوا گرفته اند عوارض خود را در زن و شوهر.

“آنها باقی مانده اند بسیار خوش بین است. اما من از دیدن در ایمیل های خود آنها شروع به دریافت ذهنی خود را به نقطه شکستن” پارک گفت: Ocala ستاره, بنر بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

خبری که فلوریدا ممکن است اجازه نمی دهد کشتی به اسکله ضربه سخت.

“مردم در فلوریدا نیاز به ایستادن برای ما و کمک به ما به خانه” اسمیت نوشت: در Facebook صفحه: دوشنبه ،

پارک گفت: Star بنر که او نگران است که دیگر مادر و ناپدری که هر دو در اواسط دهه 60 باقی می ماند روی بیشتر شانس خود را از سقوط بیمار می شود.

“آنها در فلوریدا زندگی می کنند. اگر آنها نمی حوض در فورت Lauderdale اجازه دهید آنها را به حوض در جکسون ویل. آنها یک پایگاه نظامی وجود دارد که می توان آنها را قرنطینه” او گفت:. “آنها در بالاتر از خطر ، من قطعا نگران و آماده برای آنها را به خانه.”

کمک: Carlos E., مدینه, Ocala ستاره بنر; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>