مغلوب ساختن پیشی جستن میدارد پنس منجر به کروناویروس پاسخ منتقدان اشاره دست زدن به او از شیوع HIV

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز شنبه که او معاون رئیس جمهور منجر خواهد شد دولت در پاسخ به coronavirus کانون توجه قرار دادن مایک پنس در دست زدن به یک بحران بهداشتی هنگامی که او ایندیانا فرماندار.

منتقدان گسله پنس برای آنچه آنها تماس خود را کند و ناکافی در پاسخ به این کشور برای اولین بار شیوع HIV مربوط به تزریق دهان مسکن در سال 2015.

پنس در ابتدا مخالف این امکان تمیز-تعویض سوزن که مقامات بهداشت حمایت کند به گسترش عفونت است. مطالعات در مجلات پزشکی گفت: شیوع بیماری می تواند مانع شده اند اگر دولت تا به حال عمل کرده و سریع تر است.

“به عنوان فرماندار ایندیانا HIV/ایدز رونق گرفت تا او مجاز بهداشت عمومی—و نه ایدئولوژی—به طور مستقیم سیاست & پاسخ ایم” لینا ون های گذشته سر از والدین که در حال حاضر می آموزد در جورج واشنگتن دانشکده علوم پزشکی و بهداشت. “من امیدوارم که او در حال حاضر به پیروی از هدایت استثنایی حرفه ای و بهداشت عمومی رهبران @CDCgov و در مدیریت.”

ایالت ورمونت برنی ساندرز است که در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که رئیس جمهور پاسخ طرح تا کنون عبارتند از “معاونت پنس که می خواستم به “دعا دور’ اپیدمی اچ آی وی, نظارت, پاسخ.”

جنوب شرقی ایندیانا شد و چهره این کشور را اعتیاد به مواد مخدر در سال 2015 پس از یک سابقه بیماری همه گیر اچ آی وی در ارتباط با مواد مخدر داخل وریدی استفاده کنید.

معتادان شد تزریق یک مایع شکل قوی painkiller Opana بیش از 10 بار در روز است. در یک نقطه از موارد جدید عفونت اچ آی وی در روستایی اسکات شهرستان بیش از تعداد افراد آلوده به HIV از طریق تزریق مواد مخدر در شهر نیویورک در سال قبل است.

شیوع برجسته ضعف در بهداشت دولت زیرساخت ها است. ایندیانا رتبه در میان کشورهای با کمترین دارو و درمان ارائه دهندگان خدمات و کمترین بهداشت عمومی هزینه می شود.

دولت نیز ممنوع سوزن برنامه های تبادل.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به شدت حمایت ایندیانا حذف ممنوعیت. اما پنس شده بود مخالف سوزن مبادلات به عنوان مبارزه با مواد مخدر سیاست.

پس از هفته ها بحث و گفتگو پنس اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای اسکات شهرستان اجازه داده است که برای یک سوزن ارز.

“من نمی ورود به این آرامی او گفت:” در آن زمان است. “من باور نمی کنم موثر مبارزه با مواد مخدر سیاست شامل توزیع مواد مخدر متعلقات.”

یک 2018 مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی است که به نظر می رسد در مجله لانست یافت می شود که تعدادی از عفونت HIV – 235 – می توانست به شدت کاهش می یابد اگر دولت تا به حال عمل کرده و سریع تر است.

یک سال 2016 مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند به این نتیجه رسیدند بحران پیشگیری بوده است.

“قابل توجهی موانع سرنگ (یعنی قوانین منع سرنگ یا سرنگ اختیار کمبود بودجه و یا یک سازمان جامعه به پیاده سازی این سرنگ و ننگ) وجود داشته در این جامعه قبل از این شیوع” مقاله گفت.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که رایگان HIV تست شده موجود در جامعه از یک والدین کلینیک بسته در سال 2013.

فدرال و دولت کاهش بودجه باعث شده بود برنامه ریزی شده والدین به پنج درمانگاه روستایی در ایندیانا است. در حالی که والدین رسمی گفت: در سال 2015 است که او نمی تواند یک لینک مستقیم بین بسته شدن و وقوع یکی از این مراکز تا به حال ارائه شده است آزمایش HIV در شهرستان اسکات و می تواند گزارشی از نتایج مثبت به دولت است.

پل Halverson رئیس دانشگاه ایندیانا ریچارد M. فربنکس دانشکده بهداشت داده است مقدار زیادی از اعتبار برای پنس را چرخش سوزن در برنامه های مبادله به جروم آدامز بود که در ایندیانا دولت کمیسیون بهداشت و درمان است و در حال حاضر جراح عمومی. Halverson گفت: Adams کمک پنس “درک جنبه های علمی مرتبط با سرنگ مبادلات.”

سناتور. Jeff Merkley D-سنگ., توییتی شنبه که پنس “قرار دادن ایدئولوژی بیش از علم و کمک به یکی از بدترین HIV بحران دولت خود را تا به حال دیده بود.”

“ما نیاز به شایستگی و علوم رانندگی پاسخ ما – که نه VP رکورد” Merkley اضافه شده است.

در کاخ سفید در کنفرانس خبری اعلام انتصاب پنس پاسخ نمی دهند به اخبار یاهو خبرنگار تلاش او بخواهید در مورد دست زدن به او از شیوع HIV.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش پنس رکورد در بهداشت و هنگامی که او فرماندار ایندیانا است.

“او واقعا بسیار متخصص در این زمینه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “کسی که می داند هر چیزی در مورد مراقبت از سلامت آنها نگاه ایندیانا مدل.”

پنس اشاره های مختلف موضوع سلامت او با برخورد به عنوان فرماندار. در سال 2014 اولین سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در مورد ایالات متحده پدید آمده در ایندیانا است.

پنس گفت: او از آن تجربه آموخته اهمیت انتخابات ریاست جمهوری رهبری و مشارکت با دولت و دولت های محلی و مقامات بهداشت در پاسخ به بیماری های خطرناک عفونی.

پنس گفت: او کار خواهد کرد با دولت موجود coronavirus نیروی کار را به تهمت “بهترین گزینه برای اقدام برای دیدن به ایمنی و رفاه و سلامت مردم آمریکا.”

کمک: ایندیاناپولیس ستاره و (Louisville) پیک-Journal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>