مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات پردازش گوشت و مرغ گیاهان به باز بماند در طول coronavirus

واشنگتن – در مواجهه با نگرانی از کمبود گوشت ناشی از کوروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه دستور داد گوشت گاو و مرغ گیاهان پردازش به باز باقی می ماند با وجود نگرانی های ایمنی.

با استناد به اقتدار خود را تحت دفاع تولید عمل ناروا اعلام کرد در یک فرمان اجرایی که “مهم این است که پردازنده های چربی از گوشت گاو, گوشت خوک و مرغ (‘گوشت و مرغ’) در مواد غذایی زنجیره تامین ادامه فعالیت و انجام سفارشات برای اطمینان از ادامه تامین پروتئین برای آمریکایی ها است.”

منتقدان گفت: مجبور دهانه – برخی از گیاهان را بسته اند چرا که بسیاری از کارکنان قرارداد coronavirus – تهدیدی برای امنیت کارگران که آسیب پذیر باقی می ماند به این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به خبرنگاران گفت که او به دنبال سپر گیاهان گوشت از مسئولیت حقوقی اگر آنها شکایت توسط کارکنان که قرارداد coronavirus در حالی که در این کار است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به ذکر تایسون مواد غذایی به طور خاص او پیشنهاد طرح خود را به حفاظت از کسب و کارهای دیگر از مسئولیت نیز هست.

بسته بندی گوشت می آمد: تایسون رئیس اروپا و آمریکا گوشت کمبود’ به عنوان چهره صنعت موشکافی برای ایمنی کارگر در طول coronavirus

برخی از نمایندگان مجلس نیز خواستار مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار در دادگاه اگر آنها شکایت کرد هر چند که آنها به احتمال زیاد خواهد بود در دادگاه به چالش کشید. قضات در نهایت تصمیم می گیرید که آیا coronavirus پرونده های حقوقی در برابر کسب و کار می تواند به جلو بروید.

مقامات کاخ سفید گفتند که همچنین موضوع ایمنی راهنمایی برای گیاهان برای کمک به محافظت از کارگران خود را از این ویروس, این موضوع که اعضای اتحادیه گفت: باید تاکید کرد بالاتر از همه.

مارک پرونه رئیس جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا, این کشور بزرگترین بسته بندی گوشت می آمد اتحادیه اروپا گفت: دولت باید از ایمنی از کارگران ،

“سادگی” او گفت: “ما نمی توانیم امنیت تامین مواد غذایی بدون ایمنی از این کارگران است.”

نگرانی ها در مورد این کشور گوشت عرضه شده اند در حال رشد به عنوان تعدادی از امکانات بسته بندی گوشت می آمد توقیف با توجه به شیوع کروناویروس شتاب بیش از چند هفته گذشته.

بیش از 4,400 بسته بندی گوشت می آمد کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس و حداقل 18 نفر از این ویروس که از صبح روز سه شنبه با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز/میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی ردیابی است. کارگران باید آزمایش مثبت در حداقل 80 گیاهان در 26 متحده وجود داشته است و 28 تعطیلی حداقل یک روز.

ایالات متحده آمریکا امروز نیز در بر داشت که 153 کشور بزرگترین بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در حدود 1 در 3 عمل در یک شهرستان با نرخ بالای COVID-19 عفونت نگرانی که بیشتر کارگران در بیشتر گیاهان بیمار سقوط خواهد کرد.

در یک صفحه کامل آگهی روزنامه و بیش از آخر هفته Tyson Foods رئیس جان تایسون گفت: “مواد غذایی زنجیره تامین در حال شکستن است” و “وجود خواهد داشت عرضه محدود محصولات ما در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی تا زمانی که ما قادر به بازگشایی امکانات ما که در حال حاضر بسته شده است.”

بسته بندی گوشت می آمد: کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بدتر از اول فکر ایالات متحده آمریکا امروز بررسی می یابد

برخی از کارکنان کارخانه باید گفت که تایسون را به اندازه کافی محافظت از آنها را از ویروس راه اندازی چشم انداز پرونده های حقوقی.

زنجیره تامین کارشناسان باید بیشتر گفت: مهم داخلی کمبود گوشت بعید است با توجه به تعداد زیادی از گیاهان پردازش و در نتیجه حالت ارتجاعی. اما کسانی که اطمینان در حال آزمایش توسط پیوسته انداختن تولید اعداد از کشور بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

وزارت کشاورزی داده ها نشان می دهد حداقل 838,000 کمتر از گاو و خوک و گوسفند ذبح شد برای پردازش گوشت طی هفته گذشته در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 28 درصد افت. سهشنبه مشخص بدترین روز و در عین حال با مجموع کشتار سقوط 39 درصد در مقایسه با همین روز در سال گذشته است.

در حالی که برخی از آنها ارائه شده اطمینان داد که این کشور “سردخانه” و یا مقدار گوشت منجمد در انبار تجاری می تواند به عنوان یک وسیله موقت باید تولید شاقول داده ها نشان می دهد عرضه محدود. اخیر وزارت کشاورزی ایالات متحده آمار و ارقام نشان می دهد کسانی که فروشگاه لوازم تنها حدود یک هفته ارزش غذایی در مقایسه با میانگین تولید ماهانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نه ترس هر نوع کمبود مواد غذایی.

“وجود دارد مقدار زیادی از عرضه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: پس از جلسه با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. “این توزیع است.”

تهمت نیز گفت: حکم اجرایی خواهد شد “حل هر گونه مسئولیت مشکلات است.”

سفارش ناودان های خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه.

“ما فقط آرزو می کنم که این دولت مراقبت به همان اندازه در مورد زندگی مردم کار به عنوان آن را در مورد گوشت خوک و محصولات طیور گفت:” استوارت Appelbaum, این اتحادیه با رئیس جمهور. “اگر دولت تا به حال توسعه یافته معنی دار الزامات ایمنی در اوایل به عنوان آنها باید و هنوز هم باید انجام دهید این امر حتی تبدیل به یک موضوع است.”

کریس لو که در خدمت به عنوان معاون وزیر کار در دولت اوباما گفت جدید استانداردهای ایمنی باید اولویت و “ما نباید به قربانی امریکا کارگران به منظور حفاظت از تامین مواد غذایی ما.”

غذا مسئله سیاسی به چالش کشیدن یکی در میان از یک بیماری همه گیر.

برخی از مقامات محلی گفت: شیوع کروناویروس در گیاهان پردازش ثابت کند که اقتصاد نیاز به قفل کردن برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. رهبران صنعت گفت: کار خود را ضروری است برای حفظ عرضه مواد غذایی و به دنبال حفاظت از آینده نگر پرونده های حقوقی.

کنگره و جمهوری خواهان و از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., باید گفت شرکت های محافظ از پرونده های حقوقی کمک خواهد کرد که اقتصاد بازگشایی پس از هفته از مستندات.

رهبر اقلیت چاک شومر از نیویورک در مجلس سنا بالا دموکرات سوال مک کانل ایده.

“او گفت: اگر مالک می گوید یک کارگر او نیاز به کار در کنار یک فرد بیمار بدون ماسک و نمی تواند مسئول?” شومر گفت. “است که نمی خواهد را حس کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با خبرنگاران پس از دیدار با DeSantis که او در آن مورد تحسین قرار گرفته فلوریدا به عنوان یک مدل برای کشورهای دیگر به دنبال بازگشایی اقتصاد خود را با وجود خطرات ناشی از resurgences در coronavirus موارد است.

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های تحقیقی خبرنگار Kyle Bagenstose و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی خبرنگار آسمان Chadde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>